Se vznikem pohodlné moderní společnosti začala zároveň éra dietních jídelníčků, které mají zeštíhlit naši postavu, přestože většinu dne posedáváme a průběžně ochutnáváme lahůdky. Vystudovaní nutriční specialisté, ale také podnikaví samouci vymýšlejí rozmanitá menu – někteří doporučují především tuzemskou zeleninu, jiní prodávají cizokrajné speciality. Na trhu nově přistál „čokoládový nápoj“ Choco Lite, který podle reklamy lahodí jazyku a přitom snižuje tělesnou váhu. Doufám, že jste prokoukli podvodníky a lákavou nabídku zavrhli!

Účinná dieta musí skutečně chutnat, ale pozor…

Můžeme snídat křupavé pečivo a sladkou marmeládu, obědvat měkké maso a brambory, večeřet voňavé sýry nebo jogurty – a přitom vypadat skvěle! První podmínkou je, abychom nakupovali kvalitní potraviny od solidních výrobců. Rozpustný prášek Choco Lite v poctivých obchodech neseženete, protože není legální. Nevíme, odkud pochází, producent i prodejce tají svoji totožnost, a proto slibuje zázraky pouze zbaběle přes internet. Už dříve kasíroval velké peníze za podvodné dietní pomůcky Chocolate Slim, Catch Me, Patch Me! a CGA800.

Choco Lite je pouze předražený rozpustný prášek

„Teď vás pobavím! Na začátku kúry jsem měl 95 kilogramů. Teď, po čtyřech týdnech poctivého užívání vážím 96 kilo. Takže tenhle drahý vynález doporučuji každému, kdo potřebuje přibrat,“ píše Vladimír. Podobné účinky očekávejme také od čokoládového nápoje Choco Lite. Údajně obsahuje kávu, velmi sladké bobule goji, neboli plody asijské kustovnice (podrobný nutriční rozbor najdete ZDE) a taky sytá cizokrajná semínka acai, neboli kapustoně brazilské. Opravdu věříte, že rychle zhubnete díky exotickým snídaním, aniž byste změnili svůj životní styl?

Pokud chceme štíhlou linii a zároveň chutný jídelníček, musíme přece dodržovat ještě druhou zásadu: vyváženost! Jednak harmonicky smíchat pokrmy do lahodných porcí, ale také sladit celý svůj život. Obezita je často důsledkem duševního vyhoření, ubíjející práce, rozklížených vztahů nebo samoty. Předražený Choco Lite ničemu nepomůže, naopak situaci jenom zhorší, pokud zjistíte, že jste svoje peníze darovali podvodníkům.

17 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj, čtu různé recenze a tady vidím negativní názor. Je pravda, že prášky CGA800 jsem brala a nepomohly. Reklama na Choco Lite obsahuje fotky žen před – a po úspěšném hubnutí. Možná jsou obrázky převzaté z jiných zdrojů (blogů, sociálních sítí), jenom aby nalákaly zákazníky. Budu ráda za upřímné diskusní příspěvky.

  • Všechny fotky jsou ukradené z jiných stránek. Jestli chcete vědět, odkud, použijte Google. Budete překvapená. Nic z toho není pravda.

  • Ahoj, moje známá nedávno sdílela inzerát, kde jedna dáma nabízí peníze za to, že se slečny a paní vyfotí, pak přiberou několik kilogramů a následně se vyfotí znovu (za každé nabrané kilčo samozřejmě dostanou zaplaceno). Pořadí fotek se potom otočí a použijí se na reklamu, na prodej hubnoucích prostředků! Doposud mě něco takového nenapadlo!

 2. Webová stránka se chová jako e-shop, kde si můžete objednat zboží. Jenže je bez jakýchkoli kontaktů: IČO, DIČ, adresy, kam můžete zaslat reklamaci. Považuji to za protiprávní.

  Mám vlastní obchod a dovedu pochopit boj proti stále tvrdší legislativě. Proč ale na druhé straně může někdo na internetu volně prodávat zboží, aniž by bylo jasno, komu platím? Co to je za bordel?

  Kdysi jsem na podobných stránkách objednal kameru do auta – přišla na dobírku z Maďarska! Stála mě 1 750 Kč, byla vadná. Nebylo ji, kde reklamovat. To byla kamera, ne potravina! Když to chytnou do rukou teroristi, otráví půl obézní Evropy a téměř celou Ameriku, aniž by museli někam fyzicky cestovat!

  Prodej zboží na internetu bez kontaktu na dodavatele je podvod jak na zákazníky, tak na daňový úřad. Zarazte to už proboha někdo!

 3. Ahoj, já jsem Choco Lite koupila. Měla bych zhubnout cca 20 kilogramů, ale neshodila jsem ani dekagram. Jenom jsem vyhodila přes 3 000 Kč. Kde se stala chyba? Snad tento příspěvek zveřejníte.

  • Chybu udělal váš mozek! Takový nesmysl a vy naletíte?! Nikdo ještě nevymyslel nic, po čem bychom zhubli bez úpravy jídelníčku a pohybu. Diskusní příspěvky pod inzerátem může psát samotný prodejce, chápete? A pokud Choco Lite funguje, proč obchodník tolik zlevňuje? Příště použijte mozek, ušetříte!

  • mám tady na hubnutí popel z kotle. Když si to rozmícháš ve vodě, tak se to dá vypít. Jediná podmínka je, že si pro to budeš jezdit na kole každý den. Garantuju, že zhubneš

 4. Dobrý den. Přípravek „Choco Lite“ jsem objednala, bohužel podle vašich recenzí unáhleně. Jsem trubka, že jsem naletěla. Na číslo, ze kterého mě kontaktovali prodejci kvůli objednávce, se nemůžu dovolat. Nevím, co mám dělat. Přípravek dorazí zřejmě v pondělí – mám dodavatele odmítnout, až mi bude volat? Děkuji za odpovědi.

  • Dobrý den, Aneto, já bych za výrobek „Choco Lite“ určitě neplatil, ani kdybych ho předtím omylem objednal. Jak píšu už ve článku, nikde jsem nenašel kontaktní údaje odpovědné firmy (jméno, identifikační číslo, adresu na území Evropské unie), což znamená protizákonné jednání dotyčného obchodníka. Pokud ani Vy neznáte identitu prodejce (nikoli pouhého distributora, například PPL!), kterému byste měla platit, nemějte obavy – podvodníci Vás těžko poženou například k soudu kvůli domnělému nedodržení smlouvy, protože by museli vystoupit z anonymity.

   • Dobrý den, zadala jsem adresu do nákupního formuláře a potvrdila objednávku, ale teď už zásilku nechci. A nevím, jak obchod zrušit!

   • Dobrý den, .
    i já jsem naletěla podvodníkům. Vždy jsem byla velice opatrná, nevím jak se mi to mohlo stát.
    Objednala jsem si 5 kusů Choco Lite za 2 860,- kč. Dvě balení jsem spotřebovala, upravila jsem si jídelníček a přibrala jsem 1 kg. Jsou to podvodníci, kteří vydělávají na lidském neštěstí.
    Zpětná vazba na e-shop není, dá se prosím ještě něco s tím dělat ? Jsem v invalidním důchodu a je to pro mě dost tvrdé ponaučení, tak si prosím dejte ostatní velký pozor, at´ nedopadnete stejně jako já.
    Děkuji za odpovědˇ.

 5. Dobrý den, neodsuzujme nikoho, kdo byl podveden. Představa, že lehce zhubnete během chvilky, je lákavá. Samozřejmě lze snížit tělesnou hmotnost i lepším jídelníčkem, pohybem atd., což ovšem vyžaduje mnohem více úsilí. Ale není jiná cesta, než začít – třeba každodenní svižnou procházkou. A nekupujme žádné pilulky, ani rádoby zázračné rozpustné prášky.

 6. Ahoj, tak nevím, co si mám o tomto „unikátním“ produktu myslet. Četla jsem recenze, které jsou naprosto úžasné, a také recenze, které mně naprosto odradí od koupě. Jestli má opravdu fungovat, jak popisují uživatelé, tak proč ho nenabídne distributor třeba do prodejen „Zdravé výživy“ za rozumnou cenu? Pokud ho lze opravdu koupit na oficiálních stránkách, tak se mi to také jeví jako nelegální. Po přečtení následujících recenzí asi do to nepůjdu.

 7. Ještě jsem chtěla podotknout, že pokud si tento výrobek zákazník koupí a nebude s ním spokojen nebo nedosáhne cíleného výsledku, měl by mu prodejce vrátit peníze aspoň do 14ti dnů od zakoupení výrobku.Pokud vím jsou produkty od různých distributorů, kde toto funguje

 8. Dobrý den, abych pravdu řekla láká mě též koupit si přípravek na hubnutí, zvlášť když do toho jsou schopny zatáhnout i celebrity .. tomu už víc lidi uvěří, ale stačí se kouknout na ty fotky žen před a poté.. a abych pravdu řekla nepřijdou mi ani podobné, spíš úplně odlišné. Taková změna za 3 měsíce ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno