V lidském životě nadcházejí chvíle, které bychom nejraději přeskočili nebo vyřešili nějakým kouzlem. Třeba spravování nemocného chrupu: Kéž by existovala pasta, která by pronikla sklovinou, zničila zubní kaz – a zbylé trhliny nebo díry zacelila jako tradiční plomba! Podle internetové reklamy takhle funguje mastička Denta Seal, bohužel však jde o podvod. A ještě horší než muka v zubařském křesle jsou chvíle, kdy zjistíme, že jsme utíkali před nevyhnutelnou těžkostí, a ještě si přitom nadělali nové problémy. Takže zavčas čtěme nezávislé recenze a diskuse!

Internetová reklama cituje fiktivní „odborníky“ a „zákazníky“

„Zubní pastu Denta Seal doporučuji svým pacientům a samozřejmě také vám. Když budete tuto tekutou sklovinu používat aspoň dvakrát denně, získáte zářivě bílý úsměv. Pasta navíc zabraňuje tvorbě zubního kazu,“ říká podle internetové reklamy údajná stomatoložka Marcela Novinská (možná mezitím dostala jiné jméno – vždyť ve francouzské verzi je fotografie stejné osoby nazvána „Jacqueline Guillaume“, v italské zase „Tiziana Mazza“ atd.). Denta Seal prý skvěle účinkuje díky „tajné složce“: minerálu hydroxyapatitu, který je ve skutečnosti přirozenou součástí naší opěrné soustavy a v medicíně slouží například k výrobě kloubních náhrad.

Bohužel však neexistuje žádná stomatoložka Marcela Novinská, ani bloger Assez, který na jiné propagační internetové stránce „tekutou sklovinu“ vychvaluje jakožto „spokojený zákazník“. Kdyby tyto „veřejně známé osobnosti“ byly skutečné, našli bychom jejich virtuální stopu (adresu ordinace, autorské články apod.) v internetovém vyhledávači, kde však chybějí. A ještě horší překvapení zažijeme, když zkusíme najít podnikatele, který zázračnou „dentální plombu“ prodává.

Zubní pasta Denta Seal není legální, čtěte recenze a diskuse!

Každý obchodník, který chce něco prodávat v Evropské unii, tady musí mít sídlo nebo aspoň pobočku, aby byl pod dohledem našich úřadů, policie a soudů. Firma, odpovědná za zubní pasu Denta Seal, však svoji identitu tají, čímž porušuje naši legislativu. Na propagačních internetových stránkách nacházím jenom jeden kontakt: na společnost Genius Rainbow Limited, která sídlí v asijském Hong Kongu a shromažďuje osobní údaje zákazníků. Pokud prodejci zaplatíte požadovaných 890 Kč a výrobek vám ublíží, těžko budete na druhém konci světa požadovat kompenzaci.

Zubní pasta Denta Seal nápadně připomíná dřívější podvody, které byly recenzovány a diskutovány pod následujícími odkazy: bělící zubní pásky a prášky Dental Whitestrips a White Express System 2, gel na bolavé klouby Levasan Maxx, pasty proti vráskám a hemeroidům Perle Bleue nebo HemorrhoSTOP atd.

4 KOMENTÁŘE

  1. Ano, přesně tak. Podvodné reklamy jsou pořád stejné, akorát se mění názvy, produkty a grafika (vzhled stránek). Šejdíři spoléhají, že se občas někdo chytí a pošle peníze.

    • Myslel jsem si, že Seznam je seriózní www a nebude podporovat šmejdy. Ale asi mu za reklamy tohoto druhu zadavatel dobře platí. Peníze jsou až v první řadě.
      Důchodce, 72 let

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno