Tradiční pohádky bývají drsné, ale nakonec člověka pohladí po duši, protože dobro zvítězí nad zlem. Po internetu však nyní koluje jiná báchorka, která má naprosto opačný cíl – zblbnout důvěřivce tak, aby dobrovolně poslali peníze darebákům. V hlavní roli vždycky vystupuje neexistující doktor, například fiktivní MUDr. Michael Petr z vymyšleného lékařského pracoviště – kupříkladu z Národního institutu parazitických onemocnění. Varuje před cizopasníky a nabízí „jediné účinné řešení“: přípravek Detoxic. Recenze a diskuze odhalí, že jde o podvod.

Detoxic je dalším nesmyslem, který prodávají zloději přes internet

„Reklama sice tvrdí, že výrobce dostal všemožné certifikáty, ale přitom neznáte název odpovědné firmy ani IČO,“  píše pan Ladislav o přípravku Detox Pharma, který vykazuje stejné nedostatky jako Detoxic nebo další „léčivo“ proti parazitům: Anti-parasite Herbal Tea. Jakmile zaplatíte, svoje peníze pravděpodobně nedostanete zpátky, ani kdybyste zburcovali policii. Jak nás může stát ochránit, když kupujeme přes internet od anonymních firem a nečteme obchodní podmínky?,“ uznává čtenář, který koupil bezcennou mast na padající vlasy.

Navíc když prostudujete složení podezřelé směsi Detoxic, najdete levné ingredience, které levně seženete v každém druhém obchodě, aniž byste museli vypláznout 1 000 Kč:

 • řebříček (50 gramů čajové směsi koupíte za 60 Kč)
 • zeměžluč (50 gramů natě stojí kolem 35 Kč)
 • hřebíček (50 gramů tohoto koření dostanete za 50 Kč)

Máte pochybnosti? Hledejte nezávislé recenze a svobodné diskuse

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Chtějí hlavně šokovat, klidně i matoucím sloganem. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat zbytečnost jménem Detoxic.

 1. Inzerované zboží je poměrně drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Takzvaný „Detoxic“ prodává anonymní firma, kterou nenajdete v českém obchodním rejstříku.
 3. Žádná autorita (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) neschválil tento výrobek pro evropský trh.
 4. Pokud takzvaný „Detoxic“ obsahuje například jed na krysy, způsobí otravu a nebudete vědět, koho zažalovat.
 5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na „Detoxic“ nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například Varumin a MMS proti rakovině, FlexaPlus na klouby, White Express System 2 na vybělení zubů a další.

37 KOMENTÁŘE

 1. Bohužel jsem byla tak blbá a objednala… Prý můžu Detoxic dívat i dětem. Ještě, že jsem tak daleko nešla. Nejdříve jsem zkusila dávku na sobě – přiotrávila si játra! Takže opravdu bacha, co z internetu objednáváte!

  • Chtěli po vás něco, když jste nepřebrali zásilku? Asi před hodinou jsem objednala, dokonce mi volala nějaká cizinka, já odsouhlasila a pak chtěla zrušit, ale na uvedeném čísle již není odstoupení možné, e-mail žádný, tak nevím. Má mi to přivézt nějaký kurýr.

 2. Díky za komentáře, které – bohužel – potvrzují moji úvodní recenzi. Jste hodní, že zveřejněním svých zkušeností varujete další lidi. Mimochodem, podvodná směs „Detoxic“ zasáhla nejenom Českou republiku, ale například i Německo a Itálii.

  • Dobrý den, teď mi přišla SMS z Notifier s odkazem, kam mají zboží doručit. Naštěstí jsem stránku neotevřela. A ani nemám nic objednaného. Takže doufám, že nepřijdu o nějaké peníze. 🙁

 3. Dnes na moje soukromé číslo 607663481 volal jeden pán a předpokládal, že prý prodávám nějaký detoxic nebo co. Neprodávám nic, ani nevím, o co jde, někdo pouze použil moje telefonní číslo, tak prosím nevolat.
  Děkuji za pochopení.

 4. Dobrý den všem. NEOBJEDNÁVEJTE Detoxic!
  Já si právě před chvilkou objednala a když jsem zjistila po internetu, že je to podvod, tak jsem okamžitě (cca po deseti minutách) volala na čísla té firmy a již ani jedno NEEXISTUJE!
  Více snad nemusím vysvětlovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno