Internetová kriminalita je poměrně bezpečná pro šmejdy – a hořce poučná pro důvěřivé spotřebitele. Podvodné nabídky sleduji systematicky, ale ještě výmluvnější než moje recenze jsou komentáře čtenářů. Například náplasti „Turbo Max Blue“ měly mužům zvětšit pohlavní úd. Šejdíři také slibovali, že mastička „Vein Stopper“ vyléčí křečové žíly. Obě předražené a zároveň bezcenné cetky nápadně připomínají novou nabídku: náplasti Epic Mass XXL, které údajně „pomáhají mužům shodit kilogramy a získat skvělé svaly za méně než měsíc“. Nejdříve proberme varovné indicie. Potom připomenu osvědčené způsoby, jak zlepšit svůj vzhled.

Náplasti Epic Mass XXL stojí bezmála tisícovku, což věru není málo. Pro srovnání, kilogramové balení výživového doplňku pro kulturisty běžně stojí do 400 Kč. Přitom nálepky „Epic Mass XXL“ jsem našel vychvalované jenom na bizarních webech, pod kterými není podepsaná žádná seriózní firma. ZDE i ZDE prodejce uvádí lublaňskou adresu, ovšem uvedenou firmu TV Prodaja d.o.o. ve slovinském obchodním rejstříku nemohu najít. Co když vám kvůli nálepkám Epic Mass XXL naskočí vyrážka? „Kupující může vyměnit koupené zboží, jen pokud je nepoškozené, v originálním obalu a nepoužité,“ říkají obchodní podmínky.

Náplasti Epic Mass XXL svaly pravděpodobně nezvětší

Chápete správně. Prodejce vlastně popírá spotřebitelovo právo na reklamaci vadného zboží! Produkty podepsané stejnou (zřejmě fiktivní) firmou přitom podle diskutérů pod mými články nefungovaly. „Je to podfuk. Náplast Turbo Max Blue mi nevydržela na ruce ani slibovaných 24 hodin. Bohužel zjišťuji, že jsem vyhodil peníze oknem. Hanba prodejcům,“ píše jeden nešťastník. „Křečové žíly nezmizely, mast neúčinkuje. Chci vadný výrobek vrátit, ale kontaktní osoba (Jakub Novák) nereaguje! Naletěla jsem jako mnoho dalších. Pokud má někdo o krém zájem, ráda mu ho pošlu, jinak skončí asi v popelnici,“ píše Jana.

Jak získat hezkou postavu? Lepší životosprávou a pravidelným sportem

Jakoukoli svoji zkušenost s náplastmi Epic Mass XXL, prosím, popište v diskusním fóru níže. Sám za sebe mohu doporučit tradiční metodu. Po maturitním ročníku jsem byl pořádně oplácaný, a tak jsem změnil jídelníček (místo smaženého masa raději luštěniny), začal zase běhat (10 kilometrů 2krát za týden) a cvičit (dennodenně 100 sedů-lehů, 60 zdvihů 14kilogramové činky levačkou a potom pravačkou, 110 kliků). Během 3 měsíců jsem zhubl 18 kilogramů a moji postavu hodnotí přátelé jako hodnou jistého obdivu. Věřte, že zdravé jídlo a pravidelný pohyb vás začne časem bavit, pro mě jsou nyní nepostradatelné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno