V tuzemsku žijí úžasní lidé, ale za důvěrně známým horizontem začíná dobrodružství. Cizí krajiny, obyčeje, pokrmy a životní styly nás inspirují, ať už během služební cesty, nebo prázdnin. Abychom mohli vyrazit do zahraničí, měli bychom znát nějaký světový jazyk. Studujte lehce a bezplatně! Například na portálu Youtube.com přibývají kurzy angličtiny, ve kterých pochytíte základní slovíčka, gramatiku a fonetiku. Potom bývá nejlepší školou všednodenní konverzace, třeba přes elektronickou aplikaci Skype. Určitě neobjednávejte zmatenou „platformu“ Ling Fluent!

„Naučte se nový jazyk během 4 týdnů! Ling Fluent je multimediální online platforma, kterou můžete používat v libovolném místě a čase. Potřebujete pouze počítač, tablet nebo chytrý telefon a internetové připojení. Všechny jazykové kurzy jsou založené na impulzní metodě, takže vyhovují Vašim znalostem a časovým možnostem,“ slibuje prodejní internetová stránka, která má také řadu polských verzí (například ZDE, ZDE, ZDE). Jaká multimediální platforma? Co proboha znamená impulzní metoda? Copak člověk, který bude věnovat studijnímu programu Ling Fluent jenom páteční večery, zvládne cizí jazyk během pouhých 4 týdnů!? Blbost.

Metoda Ling Fluent – reference, diskuse, zkušenosti, recenze

Celá záležitost připomíná podvodný studijní program Fast Phrases, anebo taky sprosté internetové reklamy, klamající tisíce dobrých lidí. Na prodejní stránce produktu Ling Fluent dokonce chybějí obchodní podmínky! Kdo vlastně podezřelý studijní program nabízí? Kde byste případně reklamovali vadnou službu? „Ze své vlastní zkušenosti vám doporučuji, abyste takzvanou multimediální impulzní platformu nekupovali! Stačí, že jsem naletěl sám,“ přibývají na podvodný Ling Fluent zklamané recenze a negativní reference. Diskuse může pokračovat níže, ve fóru pod článkem.

Bezplatné lekce cizích jazyků najdete na Internetu

„Zaplatil jsem 870 Kč a dostal jenom soubor zmatených kartiček. Anglicky samozřejmě stále ještě neumím, ale reklamaci zkouším marně,“ pokračuje další recenzent. Ling Fluent je pouhý reklamní trik ubohých podvodníčků, kteří nemají dostatečnou mentální kapacitu k užitečné práci. Naštěstí na internetové síti, například na portále YouTube.com přibývají seriózní jazykové kurzy. Pro ukázku zveřejníme úvodní lekce angličtiny, němčiny a španělštiny, které samozřejmě můžete průběžně zastavovat, vracet a opětovně pouštět podle vlastní libosti.

ANGLIČTINA:

NĚMČINA:

ŠPANĚLŠTINA:

65 KOMENTÁŘE

 1. Tato metoda je veliký podvod a hlavně: Když člověk zaplatí, pak nic nezíská, získají jen Ti podvodníci! Platforma Ling Fluent je léčka na odírání slušných lidí a reklamní agenti tohoto produktu jsou grázlové, kteří se ani nehlásí na udaném e-mailu. Nikdo tam neposílejte peníze, stejně nic nezískáte, akorát ztratíte.

  • Už několik týdnů, zhruba popáté mi posílá e-mail nějaká Monika Mitková (info@mailing.dgpostmaster.com), údajně aby se omluvila:

   „Vážená paní!
   Z informací v mém systému vyplývá, že jste v minulosti vyplnila objednávkový formulář, díky čemuž jste měla získat přístup do multimediální platformy kartiček Ling Fluent.
   Jak víte, jde o přelomovou metodu expresní výuky cizích jazyků vypracovanou multipolyglotem Leo Andersem.
   A na tomto místě bych se Vám chtěla omluvit, protože vidím, že jsme se Vám v této souvislosti dlouho neozvali.
   Proto jsem přesvědčila svého šéfa, abyste jako omluvu dostala (…).“

   Mají o mě velikou péči! 🙂
   Díky za všechny příspěvky, vaší zásluhou jsem ušetřila.

   • Zdravím take jsem se nechal napalit,,myslím že by bylo nejlepsí se vsichni co jsme byli podvedeni domluvit a podat trestní oznamení na neznameho pachatele,Policie by mela mít metody a lidi kteri by dokazali zjistit kdo konretní se za tím podvodem skrýva.

    Milan Kaderabek

 2. Asi budete pěkní podvodníci – mám zaplaceno 1500 Kč a stále od vás nic za to nemám. Styďte se.

 3. Dala jsem se také napálit, absolutní podvod. Obrátila jsem se na ČOI a oslovím další příslušné instituce, které se zabývají podvodnou, klamavou reklamou. Perfektní je jejich reklamační protokol, který říká, že po otevření produktu nemáte právo na reklamaci. Tady asi neplatí obecně platné zákony. Takže Ling Fluent nekupovat, nekupovat, nekupovat. !!!!!!!

 4. V prosinci jsem zaplatil v akci 790 Kč. Nic jsem nedostal, nikdo se neozval a na číslo se nedovoláte!!! „Ling Fluent“ je velký podvod!!!

 5. :-O Jak je možné, že na článek, který Ling Fluent vynáší do nebes, vás odkazují stránky primaplay.cz?? :-O

  • Hanko, normálně, tahle reklama běží v rámci automatizovaného inzertního systému Google Adsense. Majitel/provozovatel webu poskytne společnosti Google reklamní prostor. Co tam Google nacpe, je už trochu loterie. Pak narazíte na podvodnou reklamu i tady (jako já).
   Celkem vtipné. Ale smutnou pravdou je, že vlastně nikoho nezajímáte. 😉

 6. Také jsem myslela, že nabízenou metodu vyzkouším, za tím účelem jsem řádně uhradila na váš účet peníze: „Dne 14.3.2016 byla na účet Paymentwall Inc. připsána Vaše platba: Suma: 790.00 CZK, ID objednávky: 84793434. Údaje o platbě: SS:2107238149 VS:4373307458 KS:0308 REF:84793434.“ – Peníze za první stupeň, ale do dnes jste neměli dost slušnosti se ozvat, natož navázat spojení, a proto zařídím hromadnou žalobu. Až po úhradě, když jsem marně čekala na odezvu, tak jsem zjistila, že takových je nás víc – viz ZDE. A proto to nahlásím na policajty.

 7. Jsem stejnej vůl jako Vy.V prosinci jsem také zaplatil 990,-Kč a nic jsem do dneška neobdržel.Telefon není funkční.Pokud někdo bude dělat hromadnou žalobu, rád se přidám.Nejde vůbec o peníze, ale o princip.Můj tel.je 777 580509

 8. Taky já jsem naletěla! Zaplatila jsem na Dobírku rozšířený kurs za 1200 Kč (prý na půl roku) a přišla mi jen obálka s 1 papírem a s nějakou kartičkou, s přístupovým kódem. Mám prý vejít na jejich stránky a zaregistrovat se. Jenže ouha! Není KDE! Když jsem tam chtěla zavolat, není KAM, protože na papíru není uvedeno jediné telefonní číslo! Jsem doslova šokovaná! A vůbec nevím, co mám dělat – poradí mi někdo? Přece své peníze těm šmejdům nenecháme!

  • Amálko, nevím, jak to funguje v Čechách, ale na Slovensku se to dá vyřešit přes banku. Zkus to taky. Zaběhni na pobočku svojí banky, pověz, co se Ti stalo, banka by měla sepsat reklamaci a do pár dní máš peníze zpátky na účtě. Tedy jestli to funguje jako na Slovensku.

   • 😀 Zkus zaběhnout na pobočku svojí banky, jsem vážně zvědav, jak tam s takovou žádostí pořídíš! 😀

  • No a ja jsem NIC NEOBJEDNALA, jen jsem nad tim uvazovala a diky recenzim si to na posledni chvili rozmyslela, ale vypsane udaje jiz nesly smazat, ani z te stranky vyskocit! Ale zadnou objednavku jsem neodeslala, obchodni podminky neodsouhlasila(evidentne ani zadne nejsou), ani nevybrala produkt z nabizenych ctyr a presto mi za par hodin prisel email, ze dekuji za objednavku! Na me emaily, ze nic objednat nechci, prisla jen automaticka odpoved, ze jak budou mit cas, budou se tim zabyvat! V zivote jsem nevidela tak rychlou firmu! Hned druhy den balik prisel! Samozrejme jsem jej neprevzala. A jak to tak ctu, dle recenzi zde je tato „firma“ jasny adept na presetreni COI!

 9. Lidi uvažujte – všechny stránky jedna platforma (hubnutí, svaly, ohnutý palce) – úplně stejný styl. Pokud nic jinýho, tak alespoň objednávejte na falešné adresy, ať se ty ku**y prohnou alespoň na poštovném.

 10. To je obrovský podvod Také jsem naletěl a 2500 Kč je pryč Varuji každého před fluent ling jsou to podvodníci Ať jsou proklati.

 11. Lidská blbost je prostě nekonečná.
  To je to samé, jako že vám po nějaké masti narostou prsa nebo zmizí špeky.

  • Někteří jedinci, například archeolog Heinrich Schliemann, opravdu ovládnou jazyk za několik týdnů, ale bez nějakého Ling Fluent podvodu.

 12. Snad každému blbečkovi dojde, že naučit se z nulové úrovně cizí jazyk za jeden měsíc prostě a jednoduše nejde. Nechci se nikomu vysmívat, ale pokud věříte pohádkám, nechoďte na internet, protože ten je pohádek plný, na rozdíl od dobrých konců 🙂

 13. Dobře promyšlený podvod, podle našich chatrných zákonů asi i nepostižitelný. Já jsem naivně zaplatil 1 880 Kč za rozšířený kurz němčiny.

 14. Když je někdo takhle hloupý a věří, že zvládne cizí jazyk bez dřiny, dobře mu tak. Stejný případ jako hubnutí bez námahy, pamatujete?

 15. Díky bohu jsem to neuměla zaplatit přes ten jejich web.Až dnes jsem si tady četla komenty a díky vám za ně…ihned jsem je poslal do háje.Lidičky Všem moc děkuju.Mirka

 16. Zdravím všechny,

  dokud budou naše zákony umožňovat takovéto podvody, je to marný boj. Co více mne však zaráží je skutečnost, že spousta internetových serverů stále zobrazuje tyto podvodné reklamy na takového zázračné produkty, ať už na hubnutí, pevnou a dlouhotrvající erekci či rychlokurzy na cizí jazyky. Jedná se o velký byznys – reklamu a tu mají všichni provozovatelé internetových stránek rádi, neboť jim z toho plynou nemalé penízky … a ani je tak moc nezajímá, jestli se o podvod jedná či ne. A přitom se tyto reklamy neustále opakují, mají podobný vzhled, odkazují na neexistující reference neexistujících lidí a podobně. Podvod by tak měl být odhalen provozovatelem stránek již v prvopočátku při zadávání reklamy. Nemuselo by tak docházet k následnému poškozování obyčejných lidí, kteří věří a doufají, že na seriózních internetových stránkách se přece reklamy na podvodné produkty a služby nemohou vyskytovat.

 17. Zdravím všechny, pominu naše zákony a policii, která na podobné podvody nestačí. Především mě však zaráží, že klamavé reklamy (na hubnutí, mužskou potenci, rychlo-studium cizích jazyků apod.) zobrazuje spousta „seriózních“ internetových serverů.

  Jistě, provozovatelé webů chtějí vydělávat, takže raději ani nezkoumají, zda propagují poctivé služby a zboží. Ale podvodné reklamy vypadají stále víceméně stejně – vzhledem, fiktivními referencemi neexistujících lidí atd. Takže provozovatel stránek přece může odhalit a zatrhnout zlodějinu okamžitě, aby nepoškozoval obyčejné lidi – svoje čtenáře!

 18. Bez slovní zásoby nelze úspěšně studovat cizí jazyk, jenom osel uvěří, že třeba i zhubne bez pohybu.

 19. Zdravím. Také jsem si to objednal, ale ještě nic nezaplatil. Nebudou teď po mě chtít peníze? Jako že jsem nezaplatil závaznou objednávku? Na mail jsem jim napsal, že to ruším. To by mělo stačit ne nebo se musí udělat ještě něco jiného? Nerad bych s tím měl později potíže. Předem děkuji.

 20. Souhlasím. Podvod. Stejně se musíte nabiflovat základy. A za 5 hodin mluvit? Tomu snad uvěří jenom malé dítě anebo líný zoufalec, jako jsem Já.

 21. Studijní program jsem koupil a dostal, ale nebyl vůbec pro mě. Tak jsem poslal reklamační žádost na uvedenou e-mailovou adresu. Nějaká paní Bezručová po mně chtěla mnoho informací – dokonce taky IBAN a SWIFT, který nepoužívám. Prostě mají divné reklamační podmínky, ale musím říct, že peníze jsem dostal zpátky.
  Honza

 22. No,tak jsem také naletěla.Poslala jem dohromady 2800Kč a nemohu se ani dostat do té platformy.Píšu jim neustále maily,aby mi vrátili peníze a nikdo se mi neozývá.

 23. Teď vidím, jak jsem naletěla! Samozřejmě jsem zaplatila, raději ani nenapíšu kolik. Pracuji v zahraniční firmě a chtěla jsem se zdokonalit. 🙁 Až mi bude někdo zase něco nabízet, odmítnu všechny, i poctivce!

  • Dobrý den, i já idiot naletěla. a na policii to tedy nahlásit půjdu. Také bych Vás Honzo poprosila o kontakt na p. Bezručovou, jelikož já během dvou dnů napsala asi padesát mailů a odezva samozřejmě žádná.

  • Dobrý den Hanko,
   i já naletěla. Nejraději bych si nafackovala. Budete to hlásit na policii? Koukala jsem, že se snad uvažuje o hromadné žalobě. Jen se mi zatím nikdo nevyjádřil jestli je už podaná nebo se bude podávat….

  • Hanko také jsem naletěla a nechci to takto nechat. Nevím kolik nás je, ale přece musíme s tím něco udělat. Je někdo, kdo by nám pomohl? Vstoupit do diskuze

 24. Já si zadal asi 20 jmen na facebook co je tam vychvalují. Ani jeden neexistuje, je to doopravdy další velký podvod

 25. Asi jsem se také nechal napálit. Již měsíc s nimi písemně komunikuji kvůli chybně zaslané zásilce, jde o 1 664 Kč.

  • Ano, přesně, zkoušela jsem to dnes s učitelem, vůbec nevím, o čem byla řeč. Učitelka koktala, nerozuměla jsem jí. Zbytečně jsem vyhodila peníze, mohla jsem si koupit spíš za 50,- Kč učebnici. Nekupujte, k ničemu to není.

  • Dobrý den,
   též se k Vám přidávám, máte nějaký jiný kontakt než : help@lingintelligence.com, to je jediný kontakt, který jsem kde našla, i když mají napsáno, že reklamace se mají vyřizovat teleoinicky, žádný tel.jsem nenašla. To je tak, když che člověk ušetřit čas a v práci při obědě, že bude sjíždět slovíčka…která jsou chybová…Pěkný fejk!!! Nejvíc mne na tom štve, kolik se dotyční nabalili a já jim k tomu pomohla…

 26. Ling Fluent nefunguje a ani fungovat nemůže – žádné zázračné metody neexistují ani na hubnutí, ani na výuku jazyků. Pokud použijete jenom nějaké kartičky, postupujete stejně, jako byste si chtěli zapamatovat jména cizích měst tak, že byste koukali na hromadu pohlednic. Takhle byste neuspěli, protože byste vnímali pouze izolované fotografie, bez kontextu, asociací, souvislostí.

  Jedna technika však fungovat může: Přehrajte si správnou vyslovenost nějakého slovíčka. Zavřete oči, přiřaďte ke zvukovému vjemu libovolný obraz (například něco ze svojí domácnosti, nebo objekt, vyjadřovaný daným termínem – cokoli). Otevřete oči a slovo vyslovte. Zavřete oči a znovu vyvolejte asociační představu. Otevřete oči a slovo opět vyslovte. Tímto postupem zapojíte obě mozkové hemisféry a slovíčka vám začnou „naskakovat“ automaticky.

  • Jako nekdo, kdo se par jazyku naucil, muzu rici, ze toto je skutecne dobra metoda. Ne uplne pro vsechny typy lidi, ale pro znacnou cast ano.

   Dovolim si vsak doplnit jeste jednu vec: je dobre alespon pro zaklady slovni zasoby skombinovat pojmenovavani predmetu, ktere mate kolem sebe a veci [ temata ], ktere vas bavi [ knihy, filmy, … ]. Pokud se to povede, alespon castecne obejdete pocatecni nechut a tedy i vynakladani znacneho usili se premahat.

 27. Díky za tuto stránku, koupila jsem si interaktivní karty, ale místo toho se mi mailem ozvali, že se mám zaregistrovat, pak napsali, že mám přístup do on-line kurzu, přestože jsem nic neregistrovala a o kurz jsem nestála; díky této diskuzi jsem ale nebyla v šoku tolik, jako kdybych na ni nenarazila, vypsala jsem odstoupení od smlouvy, peníze dostala zpět (ale méně díky kurzu a též o poplatek bance za zahraniční platbu)

 28. Před chvílí jsem otevřel obálku, která mne vč.poštovného přišla na 1386Kč. Uvnitř další obálka s instrukcí jaksi otevřít „svůj“ účet , karta s číslem ktomuto účtu a předtištěný dopis „Naléhavá informace“. K mému překvapení je výuka rozdělená na tři etapy.., jde o výzvu, abych budu-li se chtít něco naučit, abych připlatil za druhou a třetí etapu ještě 1027kč. A to mám kliku, že mi to dávají/nabízí se slevou 260korun! V dopise je více či méně zkrytý požadavek připlatit si tyto další dvě etapy co nejrychleji. Zřejmě pro to, abych o věci moc nepřemýšlel. Mám tušení, že se jedná o podvod. Proč??? V inzerátu totiž o tomhle všem není ani slovo. jen pár odstavců blábolů o zázračnosti metody. A nyní až po převzetí zásilky se dovídám, že jen s první etapou výuky se asi nic moc nenaučím..,vyhledal jsem si tuto stánku a už vím, že i když připlatím další tisícovku, stejně získám .ovno! Jsem NAFRANEJ…No, co už teď ??? AchJo

 29. Lingfluent je neutíchajúci podvod. Neustále živý, stále pôsobiaci. Po novom mi antivírus hlási všetky stránky, ktoré smerujú na lingfluent a ling-flue a podobné kombinácie, ako nebezpečné. Na šťastie. Tomáš Šalmon, odhaľovač týchto podvodov, na to upozorňuje na internete už hádam päť rokov. Za ten čas sa nepohol žiaden úrad. Nikto.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno