Zrovna letos získal cenu diváků film Fair Play, pojednávající o dopingu. Je krajně riskantní polykat prášky neznámého složení, ať už mají přičarovat úžasnou sílu, rychlost nebo svaly. Uživatelé českého a slovenského internetu shodou okolností právě nyní vídají reklamy, propagující „kapsle“ Men Solution Plus. Fotografie nabušených svalovců jsou působivé. Ale co obsahují podezřelé bobule, a kdo garantuje, že nezpůsobují zmenšování varlat, bolesti při erekci, nadměrné ochlupení, nebo naopak plešatění, praskání vazů a šlach, závislost a deprese?

„Men Solution Plus funguje rychleji, než jiné výrobky dostupné na trhu stimulující budování svalové hmoty,“ informují internetové stránky stejného jména, zaregistrované pod polsky znějícím jménem Andrzej Truskowski. Podobně hovoří TENTO web podepsaný polskou firmou WHITEDOTSEO, která propaguje také nebezpečné krémy Lefery, podvodné tablety CGA800 a Potenga, které měly pomoci omládnout, zhubnout a zlepšit milostný život. Výsledkem jsou zklamaní lidé, kteří zbytečně vyhodili velké peníze z okna. Jejich komentáře si můžete přečíst pod články ZDE, ZDE a ZDE.

Kapsle Men Solution Plus jsou dalším podezřelým produktem v řadě

Ani další bobule, které údajně vytvarují svalnatou lidskou postavu, nejsou levné. 60 tabletek Men Solution Plus, nebo zkráceně Men Solution stojí bezmála tisícovku! Prý obsahují kořínek zvaný maca, řezanou kůru catuaba nebo aminokyselinu l-arginin. Zkrátka, žádá sláva. Na zelném trhu nebo ve značkové prodejně potravinových doplňků nakoupíte lépe, a mnohem levněji. Ještě varovnější skutečností je, že není nikde uvedeno, kdo konkrétně kapsličky Men Solution vyrábí! Na koho se obrátíte, když budete chtít zboží reklamovat, anebo kvůli němu nastanou zdravotní komplikace? Polská stopa je velmi pravděpodobně falešná.

Sílu a svaly získat můžete, ale raději bez bobulí Men Solution

Je přirozené a správné, že chceme vypadat dobře a energicky. Kondiční cvičení je navíc zábava, samozřejmě pokud máme přiměřený tréninkový plán a posilujeme pravidelně. Sport pochopitelně vyžaduje vyváženou stravu – bílkoviny, vlákniny, tekutiny, ovoce a zeleninu, doplňované například vitamínovými tabletami, zakoupenými v seriózním obchodě. Men Solution Plus vzbuzují podezření, protože neznáme totožnost prodejce. Recenze na propagačních webech jsou zřejmě vymyšlené a podepsané neexistujícími lidmi. Špatné prášky mohou zvětšit svaly, ale potom zničit zdraví – negativně ovlivnit genitálie a celý organismus.

63 KOMENTÁŘE

 1. Po dvou měsících jsem nezaznamenal žádný účinek a již třetí měsíc se snažím marně dosáhnout vrácení peněz, jak se deklarovalo v garanci. Zatím poslali po neuvěřitelných obstrukcích pouze třetinu peněz a nyní si stále voláme a píšeme s infolinkou a zatím to vypadá, že už ani nic dalšího vrátit nehodlají. Rozhodně velké zklamání. Rozhodně nekupujte…

 2. Nejvtipnější na tom celém je, že na konci tohoto článku je umístěná reklama z google adsence, kde je pravě zmíněný produkt Men Solution Plus. :)))
  Pozor na google reklamy vybírající podle obsahu v článku, dá se to když tak v systému adsence změnit, aby to neukazovalo pouze tuto reklamu… Zakázat ji.
  Nepůsobí pak moc věrohodně ani tento článek, protože si můžu myslet, že je účelně dělán na google prokliky na danou reklamu. 🙂
  Pagun

  • Pagune, díky, že jste trefil téma automaticky generovaných reklam. Popravdě, původně jsem tady Google Adsense ani Sklik umisťovat nechtěl, protože nikdy nemůžu zakázat všechny upoutávky na podvodné „produkty“ (internetová mafie je ohromě vynalézavá a všelijaké mastičky nebo tabletky prodává pod desítkami různých jmen) a půjčky (lichvu bytostně nesnáším). Ale nakonec tady automaticky, podle obsahu generované inzeráty vidíte ze 2 důvodů.
   1/ Nenašel jsem jinou cestu, jak si vydělat na tvorbu tohohle webu, který – věřím – mnoha lidem pomohl a pomáhá.
   2/ Pokud si člověk přečte všechny protiargumenty, pevně doufám, že Men Solution Plus ani jinou hrůzu nekoupí. Ostatně na prodejní stránky jakožto „předmět doličný“ odkazuji i v samotném článku, samozřejmě s patřičným vysvětlením.
   3/ Doporučuji, abyste bezmyšlenkovitě nevěřili ani mně – přece se osobně neznáme, tak raději ověřujte i moje slova :-).

 3. Jako nezávislý pozorovatel doporučuji přispěvatelům, kteří podvodníkům nenaletěli a nyní se ostatním vysmívají, aby zvážili svoje počínání. Pokud se totiž kvůli Vám poškození budou stydět přiznat, že k pochybení na základě důvěry v reklamu a naivity došlo, nalítnete příště nejenom Vy sami, ale i ostatní, protože nebudeme v budoucnu vícekrát varováni. Ona připomínka typu „Jak někdo může být tak hloupej…“, mající nulovou výpovědní hodnotu, nikomu nepomůže, spíše naopak. Čili, děkujeme všem, kteří se s námi o své zkušenosti podělili, ať už byly jakékoliv.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno