Chorvati a Řekové mají stovky půvabných ostrovů. Bulhaři lákají turisty na svoje Slunečné pobřeží. Italové pozorují moře v Bibione a Španělé poslouchají vlnobití na Costa Brava. A co my? V tuzemsku najdeme bezpočet čistých jezer, rybníků a nádrží, které obklopuje nádherná příroda. Brali byste rovnou taky vkusný apartmán a profesionální hospodu? Žádný problém! Obejděme nejkrásnější kempy v ČR, abychom se přesvědčili, že během letní dovolené můžeme zůstat ve vlasti a užít si dovolenou v karavanu, ve stanu nebe dřevěné chatce. Žebříček sestavili samotní návštěvníci ve veřejném hlasování.

Znáte Pecku a Sedmihorky? Patří mezi nejkrásnější kempy v ČR

Přes 10 000 lidí vloni podpořilo svoje oblíbené tábořiště, aby dohromady sestavili seznam nejlepších osad. Hlasovali přímo v areálech, ale taky přes specializované portály DoKempu.cz a Rekreacni-Strediska.cz. Přidejme podrobnější údaje: lokalitu (s proklikem na internetovou mapu), cenu ubytování (nejnižší poplatek pro 1 dospělou osobu, za přespání v chatce), typ koupaliště a cenu oběda. Nejkrásnější kempy v ČR nabízejí všechno, co normální smrtelník potřebuje. Navíc jsou skoro za rohem, takže neutratíme čas ani peníze zdlouhavým cestováním.

Nejkrásnější kempy v ČR Kraj Přespání Koupání Oběd
Koupaliště a kemp Pecka Královéhradecký 283 Kč bazén 80 Kč
Autocamp Sedmihorky Liberecký 400 Kč rybník
Camping Vranovská pláž Jihomoravský 190 Kč přehrada
Drhleny v Českém ráji Královéhradecký bazén
Autocamping Pod Černým lesem Žamberk Pardubický 399 Kč aquapark 70 Kč
Autocamp OASA Staňkov Plzeňský 750 Kč rybník
Autokemp Frenštát pod Radhoštěm Moravskoslezský 700 Kč
Autokemp Budišov nad Budišovkou Moravskoslezský 180 Kč
Kanak – kemp Branná Jihočeský 500 Kč řeka
Camp Dolce Královéhradecký 540 Kč rybník

Nejkrásnější kempy v ČR určitě stojí za návštěvu. Ale pokud některé údaje na svých webech neprozrazují, v příslušné kolonce necháváme jenom pomlčku. Cena ubytování bývá nižší, pokud přijedete ve větší skupině.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno