Panu Okamurovi vadí, že si chlapci na škole vzali sukně, aby dokázali, že i jiný je být v pohodě. Asi proto, že podle něj jsou sukně na mužích zženštilé. A protože je to výsledkem gendero-neomarxistické ideologie.

Až na to, že „sukně“ nosili už dávno tvrdí řečtí hoplité. Nebo iberijští válečníci. Samurajové. Vojáci mocné egyptské říše. Skotští válečníci z hor.

A římští legionáři, kteří se poprvé setkali s kalhotami u Galů. A považovali kalhoty za ZŽENŠTILÉ. Ano, ti římští legionáři, kteří „zženštilé“ Galy rozmetali na prach a z jejich domoviny si udělali provincie na stovky let dál.

Ano, ti římští legionáři, kteří vysekali na mapách tak mocné a rozsáhlé impérium, že v jeho kulturním a civilizačním odkazu žijeme déle než milénium a půl po jeho rozpadu (nad kterým pan Okamura lamentuje).

Tak ti nosili tuniky. Sukně. A mlátili do hlavy barbary oblečené v kalhotách. Pro ně ZŽENŠTILÉ barbary oblečené v kalhotách. To by mohl pan Okamura vědět, když často mluví o „invazi barbarů“.

A díky vítězství mužů v sukních nad zženštilými barbary v kalhotách byly položeny základy civilizace, ve které dnes žijeme.

A kterou pan Okamura chce tak moc bránit.

Jsi prostě vůl, Tomio, řeš něco jiného.

Další komentáře od Jaroslava Cermana:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno