Podvodníci jedou podle stále stejného mustru – zamlčují složité důvody našich problémů a nabízejí rychlé, snadné a pohodlné řešení. Přitom se schovávají na jiném kontinentě, nebo vystupují pod vymyšlenou identitou, aby nebyli dohledatelní zklamanými zákazníky a evropskými úřady. V současnosti na černém trhu kolují kupříkladu tablety ProstEro, díky kterým mají mužské orgány perfektně fungovat nejen na toaletě, ale taky v ložnici. Prodejcům však ve skutečnosti nejde o naše intimní blaho, nýbrž pouze o naše peníze.

ProstEro - cena, recenze, diskuse

„Profesor Libor Zdobinský“ se v cizině jmenuje jinak

„Díky tabletám ProstEro vidím svého pacienta jenom dvakrát – poprvé když přijde na vyšetření a podruhé, když děkuje za účinnou pomoc. Mezitím uplyne pouhý měsíc a jeho intimní problémy zmizí,“ říká podle prodejní stránky doktor, kandidát lékařských věd a profesor Libor Zdobinský“. Trapné. Ve španělské verzi této reklamy vidíme stejnou fotografii údajného lékaře, tentokrát ovšem podepsanou jménem „Leonidas Sáenz“.

Také v dalších jazykových mutacích najdeme totožnou tvář domnělého odborníka, ale pokaždé jiné jméno – v němčině Gerald Graser, v italštině Alessandro Carpi, v chorvatštině Ante Gajičić… Libora Zdobinského však nemohu nalézt na webu žádné nemocnice, solidní výzkumné instituce nebo lékařské fakulty.

Reklama na ProstEro ve španělštině

Recenze na podvodné tablety ProstEro v 5 bodech

 1. Na uvedených prodejních stránkách nalezneme jenom tyto kontaktní údaje: „BERNADATTE LTD, Av Ricardo J. Alfaro, Panama International.“ Stejnými kontakty byly podepsány už některé dřívější podezřelé produkty, jejichž zklamaní uživatelé potom chtěli vrátit peníze, ale marně posílali e-maily kamsi do Latinské Ameriky.
 2. Úplně stejně jako tablety ProstEro byly dříve propagovány další podvodné „přípravky na mužské zdravotní problémy” – například pastilky ActiPotens, Eroxel, Drivelan, Ultimate Formula, Potenga, 5xxl Elite, ProRelief, kapky Prostalgene, gely Eroxel a Atlant Gel, nebo náplasti Turbo Max Blue, ProstaPlast a další.
 3. Solidní doktoři medicíny a lékárníci vám potvrdí, že tablety ProstEro nefungují, ostatně proto nejsou předepisované.
 4. Autoři reklamy zneužívají akademické tituly a taky fotografie lidí, kteří o jejich „produktu” pravděpodobně nikdy neslyšeli.
 5. Cena těchto podvodných tablet kolísá kolem 1 000 Kč, které můžete investovat daleko lépe. Raději kupujte zdravé potraviny, vyzkoušejte osvědčené bylinné čaje, nebo zajeďte za lepším lékařem.

10 KOMENTÁŘE

 1. Díky za článek. Málem jsem to koupil. Snažil jsem se najít nějaké věrohodné recenze, ale všude jen pochybné weby na zahraničních doménách se špatnou strojovou češtinou.

  • Byl jsem taky podveden. Na stránkách jsem četl, že už jenom dvě krabičky (40 kapslí) vyléčí prostatu a všechny dosavadní potíže zmizí. Objednal jsem si pro jistotu tři krabičky (60 kapslí). Po celou dobu užívání nebyly bolesti, ale stejně jako předtím jsem musel v noci až 4x na toaletu, což mě znervóznilo, ovšem časem jsem si zvykl. Po vypotřebování 60 kapslí jsem musel přejít na jinou léčbu, jinak bych skončil asi v nemocnici.

   Další bod, o kterém bych se rád zmínil, je cena. Ještě než jsem zkusil Prostero, jsem užíval Prostaxin od firmy Natura Med za 2 988 Kč, plus dárek na celý rok a měl možná lepší účinky – v noci jsem chodil na toaletu 3x, nebo dokonce 2x.

   Co je podivuhodné, že jsem nikde nenalezl adresu nebo telefon na prodejce Prostero.

   Cítím se poškozený, prostě jsem naletěl.

 2. Já používám bylinný čaj, který se skládá z: ECHINACEA, TUŽEBNÍK, FENYKL a JITROCEL. Jedna malá lžička do půllitru, zaleju vřící vodou a nechám vyluhovat. 2x denně a potíže skoro zmizely po týdnu. Průběžně piju po celý rok. Nějakým jiným tabletám, co nabízí na internetu, nevěřím.

 3. Bojovat s těmito šmejdy určitě jde.
  Jejich reklama se objevuje na internetu třeba i na stránkách mediálních společností. Je třeba tyto reklamy odstraňovat. Já když to vidím, tak mi vře krev, šmejdi.

 4. Naprosto souhlasím, já jsem na ně taky doplatil, jejich tak zvaný lék jsem koupil za přemrštěnou cenu a výsledek byl nulový, nebyl jsem vyléčený, jak to psali v reklamě, musel jsem po dobrání okamžitě k lékaři. Jsou to specialisti na reklamy a obírání lidí o peníze, né na nabízený produkt, pozor na ně! Josef

 5. Volal mi teď tata. Chudák taky naletěl. Produkt vrátit nejde. Samozřejmě zpětná adresa je v Bulharsku. Nikomu se zpětně dovolat nejde. Návod není ani v češtině.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno