Podvodníci jedou podle stále stejného mustru – zamlčují složité důvody našich problémů a nabízejí rychlé, snadné a pohodlné řešení. Přitom se schovávají na jiném kontinentě, nebo vystupují pod vymyšlenou identitou, aby nebyli dohledatelní zklamanými zákazníky a evropskými úřady. V současnosti na černém trhu kolují kupříkladu tablety ProstEro, díky kterým mají mužské orgány perfektně fungovat nejen na toaletě, ale taky v ložnici. Prodejcům však ve skutečnosti nejde o naše intimní blaho, nýbrž pouze o naše peníze.

ProstEro - cena, recenze, diskuse

„Profesor Libor Zdobinský“ se v cizině jmenuje jinak

„Díky tabletám ProstEro vidím svého pacienta jenom dvakrát – poprvé když přijde na vyšetření a podruhé, když děkuje za účinnou pomoc. Mezitím uplyne pouhý měsíc a jeho intimní problémy zmizí,“ říká podle prodejní stránky doktor, kandidát lékařských věd a profesor Libor Zdobinský“. Trapné. Ve španělské verzi této reklamy vidíme stejnou fotografii údajného lékaře, tentokrát ovšem podepsanou jménem „Leonidas Sáenz“.

Také v dalších jazykových mutacích najdeme totožnou tvář domnělého odborníka, ale pokaždé jiné jméno – v němčině Gerald Graser, v italštině Alessandro Carpi, v chorvatštině Ante Gajičić… Libora Zdobinského však nemohu nalézt na webu žádné nemocnice, solidní výzkumné instituce nebo lékařské fakulty.

Reklama na ProstEro ve španělštině

Recenze na podvodné tablety ProstEro v 5 bodech

  1. Na uvedených prodejních stránkách nalezneme jenom tyto kontaktní údaje: „BERNADATTE LTD, Av Ricardo J. Alfaro, Panama International.“ Stejnými kontakty byly podepsány už některé dřívější podezřelé produkty, jejichž zklamaní uživatelé potom chtěli vrátit peníze, ale marně posílali e-maily kamsi do Latinské Ameriky.
  2. Úplně stejně jako tablety ProstEro byly dříve propagovány další podvodné „přípravky na mužské zdravotní problémy” – například pastilky ActiPotens, Eroxel, Drivelan, Ultimate Formula, Potenga, 5xxl Elite, ProRelief, kapky Prostalgene, gely Eroxel a Atlant Gel, nebo náplasti Turbo Max Blue, ProstaPlast a další.
  3. Solidní doktoři medicíny a lékárníci vám potvrdí, že tablety ProstEro nefungují, ostatně proto nejsou předepisované.
  4. Autoři reklamy zneužívají akademické tituly a taky fotografie lidí, kteří o jejich „produktu” pravděpodobně nikdy neslyšeli.
  5. Cena těchto podvodných tablet kolísá kolem 1 000 Kč, které můžete investovat daleko lépe. Raději kupujte zdravé potraviny, vyzkoušejte osvědčené bylinné čaje, nebo zajeďte za lepším lékařem.

5 KOMENTÁŘE

  1. Díky za článek. Málem jsem to koupil. Snažil jsem se najít nějaké věrohodné recenze, ale všude jen pochybné weby na zahraničních doménách se špatnou strojovou češtinou.

  2. Já používám bylinný čaj, který se skládá z: ECHINACEA, TUŽEBNÍK, FENYKL a JITROCEL. Jedna malá lžička do půllitru, zaleju vřící vodou a nechám vyluhovat. 2x denně a potíže skoro zmizely po týdnu. Průběžně piju po celý rok. Nějakým jiným tabletám, co nabízí na internetu, nevěřím.

  3. Bojovat s těmito šmejdy určitě jde.
    Jejich reklama se objevuje na internetu třeba i na stránkách mediálních společností. Je třeba tyto reklamy odstraňovat. Já když to vidím, tak mi vře krev, šmejdi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno