Razítkář dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 2.21.23. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá zaměstnání a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Razítkář popsaný platovými třídami

PŘÍKLAD: Pokud razítkář zajišťuje „sázení, korigování, úpravy a rozmítání smíšené sazby i cizojazyčných textů nebo plakátové sazby včetně kombinací se štočky a rozvádění do barev,“ patří minimálně do 5. platové třídy.

3. platová třída

  1. Základní odborné razítkářské práce, například sestavování všech druhů razítek, zakázkových datumek, číslovačů apod.

4. platová třída

  1. Sazba sad číslic, abeced nebo hladkého textu, například jednoduchých skladových razítek, matricování včetně veškeré přípravy materiálů, vulkanizování razítek řádkových, rámečkových, kulatých, datumek a číslovačů.

5. platová třída

  1. Sázení, korigování, úpravy a rozmítání smíšené sazby i cizojazyčných textů nebo plakátové sazby včetně kombinací se štočky a rozvádění do barev.
  2. Zhotovování matric pro vulkanizáty na strojní tisk a forem štočků pro tiskové válečky, vulkanizování kovových štočků, matric a speciálních číslovačů, například prezenčních razítek.

6. platová třída

  1. Sazba tabelárních prací, například rozpisek, děrnoštítkových tabulek nebo kulatých a oválných razítek o jednom a více kolopisech, sazby ex libris a obdobných náročných prací podle návrhu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno