Šumění větru v korunách stromů, nebo klokotání říčního toku uklidňuje lidskou duši. Ale jenom dočasně. Aspoň občas chceme taky svůj příděl dokonalého ticha, aby mozek nemusel přijímat vůbec žádné vjemy a mohl vypnout. Bohužel existuje tinnitus, neboli chronické šumění v uších. Opravdoví čeští odborníci nám prozradí, jak otravnou chorobu porážejí. Předražené kapsle Tinnitus Stop vás jenom naštvou a pomohou leda podvodníkům!

Skuteční doktoři léčí šumění v uších například cvičením

Nejdříve musíme zjistit, co přesně nepříjemné zvuky v hlavě způsobuje. Některé příčiny můžeme odstranit, jiné nikoliv,“ říká MUDr. Jitka Vydrová, ředitelka Hlasového a sluchového centra. Jakožto občané České republiky musíme platit zdravotní pojištění, což sice ukrajuje naše příjmy, ale v případě nemoci můžeme využít profesionální lékařskou péči zadarmo!

Začněme tedy v ordinaci vystudovaného a státem kontrolovaného doktora, místo abychom hned utráceli velké peníze například za podezřelé pastilky Tinnitus Stop. „Pacientům někdy dokážeme pomoci relaxačním cvičením. Proti akutnímu tinnitu zabírá terapie kyslíkem, eventuálně lokální anestetikum, anebo tablety pro zlepšení krevní cirkulace. Nejlepších výsledků dosahuje TRT (Tinnitus Retraining Therapy) léčba, díky které postupně přestáváte šum vnímat,“ popisují lékaři ze společnosti Opava Medica s.r.o.

7 důvodů, proč nekupovat Tinnitus Stop + recenze

 1. Tyhle podezřelé lentilky jsou docela drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Nevíme, kdo předražené tabletky Tinnitus Stop prodává, ani na kterém kontinentě sídlí.
 3. Žádná česká autorita (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) netestovala složení výrobku.
 4. Pokud Tinnitus Stop obsahuje toxiny, těžko uplatníte reklamaci, když neznáte odpovědnou firmu.
 5. Podezřelé bonnónky nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na kapsle Tinnitus Stop nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho českých, ale obecně také evropských zákazníků – například tablety na klouby, náplasti na prostatu nebo gel na křečové žíly.

25 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, jsem jedním z podvedených zákazníků. Reklamaci vyřizují více než jeden měsíc – bez výsledku. Teď mne odkazuji na Reverzní logistické centrum ve Varšavě v Polsku. Výrobek „Tinnitus Stop“ není registrován v ČR. Není schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR, není registrován hlavním hygienikem ČR, Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL). Víme ale, kdo je distributorem: PROSPEDITION OLZALOGISTIC s.r.o. Rozvojová 751/8 , 737 01 Český Těšín, e- mail: contactcz@todaycontact.com.

  Dle Směrnice Evropské unie každý produkt musí být označen adresou výrobce. Zásilka nemá žádné z předepsaných podmínek pro dovoz a prodej v ČR! Produkt Tinnitus Stop 2, obchodní podmínky i distribuce v ČR jsou v přímém rozporu s předpisy a distribuce je NELEGÁLNÍ!!!

  • Taky bych chtěla vrátit peníze. Po kapslích mám tinnitus ještě silnější. Ale nemůžu najít stránky, kde jsem tyhle tablety objednávala. 🙁

 2. K přípravku „Tinnitus Stop“ jsem skeptický po přečtení tohoto článku. Volali mně, ale naštěstí mám v telefonu aplikaci, co blokuje obtěžující a podezřelé hovory. Takže zásilku nepřebírám, nebudu riskovat. Jak bych vlastně dokazoval, že Tinnitus Stop nezabral? Navíc na oficiální prodejní stránce mažou negativní názory, což vůbec nevypadá důvěryhodně.

 3. Taky jsem tabletky Tinnitus Stop koupil a – podvod. Už nákup mě měl varovat. Na první stránce „orientační cena“ 700 Kč, po potvrzení nákupu už 900 Kč. Ale co by jeden neudělal, aby se nepříjemného zvuku zbavil, že? A oni na zoufalství spotřebitele spoléhají. Po dalším kliknutí mě převedli na třetí stánku, kde cena byla v € a taky vyšší: 1000 a něco, už přesně nevím.

  Tablety vůbec nepomohly, pískaní a hučení bylo naopak ještě silnější, až jsem navštívil dr. ORL. Předepsala mi ENELBIN 100 RETARD. Po dvou týdnech užívaní tinnitus zeslábl. Nekupuji zázračné a tajné přípravky, ale v diskusích byly samé pozitivní ohlasy. No, komentáře asi píše stejná firma, aby zblbla lidi.

 4. Velká naděje a velké zklamáni. Nepomohlo, ale peníze nedostanete. Stopy vedou k polské firmě a podvedených je spousta. Zastavit prodej!!!

 5. Jsem jedna z podvedených, přišla jsem o 3 760 Kč. Korespondence se Zákaznickým centrem byla zbytečná. Vrátila jsem jedno neotevřené balení, nabídli, že mi ho zase pošlou zpátky. Na co by mně asi bylo? Peníze vrátit nechtějí. Neuvádějte, prosím, mé celé jméno.

 6. Dostanete číslo telefonu, paní ale adresu neuvede. Je hodně podvedených lidí. Firma v Českém Těšíně jenom rozváží léky a balíčky. Polák má čisté ruce, VY PENÍZE V HÁJI. Jedině společně zažalovat. Podvedení jsou i v Polsku. Reklama běží dál, ale pod jiným obrázkem. Zastavit reklamu!

 7. NIKDY VÁM PENÍZE NEVRÁTÍ! POSÍLALA JSEM ZÁSILKU AŽ DO POLSKA A VRÁTILA SE MI. NIC OD TÉTO PODVODNÉ FIRMY NEKUPUJTE, JSOU TO ŠMEJDI.

 8. Já jsem ani objednávku nedokončila, přesto si mne našli (na internetu už jsem vyplnila adresu), a protože jsem tehdy měla objednané i jiné zboží, balíček jsem ve spěchu zaplatila. 🙁

 9. Po dobrání 2 balení Tinnitus Stop nedošlo k jakékoliv změně. Při reklamaci mi sdělili, že prázdné obaly musím vrátit do Polska – poštovné 94 Kč. Naštěstí peníze vrátili, sice o 70 Kč méně, ale aspoň něco.

 10. Zrovna jsem se chystala, že Tinnitus Stop koupím, je teď v akci, ale po přečtení všech příspěvků jsem tento plán okamžitě zavrhla. Děkuji všem.

  • Taky jsem naletěl a pokud by někdo zorganizoval žalobu, nebo jinou formu obrany, rád se připojím.

 11. Lidičky, dejte se dohromady a kontaktujte Českou obchodní inspekci i Policii. Podobně jsme měli nahnáno s jiným e-shopem, když jsme z různých recenzí zjistili, jaké praktiky používá, ačkoli majitel sám sebe pouze vychvaloval – i prostřednictvím vymyšlených komentářů. Držím palce.

 12. Problémy tohoto typu mám asi 30 let. Dal bych hodně, kdy mně někdo pomohl. Málem jsem slavný „Tinnitus stop“ objednal. Naštěstí jsem otevřel stránky KupníSíla.cz a bylo vyřešeno. Nechápu ale, jak můžou tito podvodníci beztrestně v našem státě fungovat. Útočí na nás ze všech stran. Lidé za chvíli nebudou věřit nikomu a ničemu.

  • Upoutal mě příspěvek pana Mundyho z 22.12: „Při reklamaci mi sdělili, že prázdné obaly musím vrátit do Polska – poštovné 94 Kč.“ Dále čtu, že Berča 28.1. píše: „Český orgán může požádat o spolupráci svůj polský protějšek a zjistit, kdo opravdu na uvedené adrese sídlí. Kancelář? Nebo jenom něčí schránka?“ Tudy asi povede stopa. Ovšem nemusí končit v Polsku. Dnes ve věku rozsáhlých možností elektronické komunikace není technickým problémem působit skoro z libovolného místa na planetě. Někde tady v našem regionu však musí být „iniciátor“.

 13. Jsou to podvodníci. Také jsem naletěla a nyní z nich již několik měsíců doluji peníze zpět.
  Nemáte někdo, moc prosím, jednu prázdnou krabičku, kterou byste mi mohli zaslat? Děkuji. Ilona
  Bližší info na: fib2004@seznam.cz
  NEKUPUJTE TO!!!

 14. Zdravím, i já trpím tinitem od r. 2001 a také jsem podlehla iluzi, že po třech baleních kapslí moje ušní problémy zmizí. Bohužel se tak nestalo a jen jsem přišla o peníze. Takže tohle byly poslední peníze, které jsme vydali za všelijaké doplňky (a že jsme již nakoupili různých „kamzíků“ apod. v dobré víře, jak se nám uleví)! Všechno to má úplně stejný a jediný výsledek – vytáhnout peníze z kapes zoufalých lidí.

 15. Další podvod na důvěřivých. Také jsem „naletěl“ těm podvodníkům. Po doručení mě neznámý distributor telefonicky informoval, že po měsíci se ozvou, abych jim sdělil, jak „zázračný“ přípravek působil. Samozřejmě se neozval nikdo. Nejen, že v balení bylo místo 60 tablet pouze 54, ale výsledek působení přípravku nulový.

 16. Dobrý den, také jsme naletěli. Můžete mi někdo napsat adresu na reklamaci, kam poslat zboží? Děkuji.

  • Dobrý den, Lucko, bohužel – jak píšu ve článku výše – žádná důvěryhodná adresa pro reklamaci neexistuje. Prodejce je podvodník, který porušuje zákony, v reklamě lže, účtuje nehorázné peníze za blbosti a tají svoji identitu. Spoléhá na lehkovážnost mnoha českých spotřebitelů, kteří někdy koupí i pěkně zabalený exkrement a potom nadávají na český stát a Evropskou unii, že nezakázala lidskou hloupost :-(.

 17. Prášky přišly z Českého Těšína, ale reklamovat mám v Polsku, divné. Adresa je: Centrum zpětné logistiky, ul. Chlodná, 64 00-872, Warsaw. Ale po měsíci bezvýsledného vyměňování zpráv další komunikaci vzdávám. Tisícovka je v háji.

 18. Prosím, kam navrátit balení od 60 tablet Aktivlan? V mém případě nejsou aktivní. Nic se nezlepšilo. Vracím prázdnou krabičku a očekávám návrat peněžní částky. Děkuji za kladné vyřízení. PhDr. Marta Nováková – Brno. Čekám na odpověď. Díky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno