Samotní výletníci a rekreanti rozhodli, které kempy jsou v České republice nejlepší. Na jižní Moravě vyhrála vodní nádrž Vranov, kterou objímá vranovská pláž. On line kamera snímá letovisko 24 hodin denně, abyste věděli, co můžete v cílové destinaci čekat. Svítí na Vranovskou přehradu slunce, nebo padají kroupy? Je pláž liduprázdná, nebo pokrytá dekami a lehátky? Sledujte chvíli následující on-line přenos, abyste viděli aktuální situaci.

Předpověď počasí pro vodní nádrž Vranov

Kamera snímá okolí z penzionu Gaudeo, který stojí přímo uvnitř vranovského kempu. Ovšem aktuální počasí nemusí nutně vydržet do večera, tím spíše do zítřka. Využijme proto dlouhodobou předpověď počasí, kterou připravují pro všechny světové kouty věhlasní norští meteorologové. V bezplatné internetové službě yr.no má svoje místo chorvatská, řecká, bulharská, i vranovská pláž. On line můžeme sledovat, kam pravděpodobně vystoupá, nebo klesne teplota. Jednoduché ikony slunce, mraků nebo deště zároveň prozrazují, jestli se spíše opálíme, anebo zmokneme.

Co všechno nabízí vranovská pláž? On line shrnutí

Za velké hospodářské krize trpěly miliony Evropanů hladem, ale přece jenom vznikaly taky velké průmyslové projekty. Vodní nádrž Vranov vyrostla právě mezi lety 1930 a 1933. Aby nebylo třicítek málo, je zhruba 30 kilometrů dlouhá. Leží na řece Dyji, mezi Vranovem nad Dyjí a hradem Bítov. Turisty přitahuje především místní kemp, respektive vranovská pláž. On line přenos nejlépe ukazuje atraktivitu a pohodovou atmosféru letoviska. Na místě najdete jak penziony, tak tábořiště pro stany, stejně jako několik hospod.

  • Na Vranov odbočíte mezi Moravskými Budějovicemi a Znojmem, ze silnice E59.
  • Ve městysu leží zámek, ale možná vás zaujme spíše hrad Bítov na opačné straně přehrady.
  • V autokempu Vranovská pláž můžete obývat malý stan za 100 Kč/den.
  • Mimo červenec a srpen klesá cena stanového místa na 50 Kč/den.
  • Navštívili jste kemp Vranovská pláž? On line diskusní fórum čeká na první recenze! 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno