Zdravé klouby podmiňují naši ohebnost a pohyblivost, ale časem začínají drhnout a pobolívat. Od malička dáváme organismu zabrat sportem a prací, takže postupně můžeme dostat revma – například artrózu nebo artritidu. Hlavním příznakem bývá bolest kotníků, kolen, loktů, zkrátka kloubů. V krajním případě dostanete invalidní důchod, ale raději zavčas vyhledejme léčbu, abychom mohli užívat plnohodnotného života co nejdéle. Přitom myslete dopředu, pročítejte recenze a obchodní podmínky, abyste nebyli zklamaní například pastilkami Flexa Plus!

„Unikátní složení potravinového doplňku pomáhá regenerovat poškozené chrupavky a efektivně odstraňuje otravnou bolest,“ slibuje prodejní internetová stránka, která má také italskou, španělskou, polskou, maďarskou, slovenskou, rumunskou, bulharskou nebo lotyšskou verzi. Kapsle Flexa Plus stojí někdy 990 Kč, jindy 790 Kč a díky případné reklamaci údajně dostanete svoje zaplacené peníze zpátky. Prodejce buďto popletl, nebo záměrně vylhal pro potravinový doplněk Flexa Plus recenze. „Stačilo několik dnů a díky zázračným bonbónům mám klouby zase zdravé jako dříve!,“ vypráví žena jednou pojmenovaná Maria a jindy Anna.

Flexa Plus – recenze složení a obchodních podmínek

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských komplexů, křečových žil nebo vbočeného palce. Na prodejní stránce produktu Flexa Plus dokonce chybějí jakékoli obchodní podmínky! Kdo vlastně podezřelé pilulky nabízí? Kde byste případně uplatňovali reklamaci? Varovné jsou taky odborné recenze. Pastilky „Flexa Plus neprocházejí dlouhým, ekonomicky náročným ověřováním účinnosti v podobě klinických studií,“ upozorňuje Mgr. Lukáš Dobrovolný.

Lékárník zpochybňuje odvážný reklamní slib, že řeřicha peruánská a další obsažené látky utlumují bolest. Upozorňuje, že bonbónky Flexa Plus nejsou nabízeny normálními českými lékárnami a podobné potravinové doplňky bývají jenom „draze vykoupeným slibem, který vzbuzuje velké očekávání, ale mívá nicotný účinek“. Raději využijte služby svého obvodního lékaře, který dosáhl patřičného vzdělání, nese plnou odpovědnost a je hlídaný státními orgány. Svůj názor klidně přidejte pod článek, do svobodného diskusního fóra.

Kde můžete reklamovat podezřelé bonbónky?

Z českých prodejních stránek vede stopa na doménu vitanet.cz, která údajně patří jistému Karlu Svobodovi (svoboda@vitanet.cz, +420 602 344 188). Pokud hledáte podobně nazvaný stavební materiál, letový tarif nebo obinadlo, přejděte na stránky společností Schiedel, Emirates nebo Stanislav Vlček.

75 KOMENTÁŘE

 1. Máte pravdu, Flexa Plus je k ničemu. Koupila mi to rodina za hrozné peníze – balení 60 kapslí za skoro 2 tisíce Kč. Prý na kyčelní kloub. Je to zlodějina.

  • Flexa Plus jsem začala užívat v domnění, že mi konečně něco pomůže na klouby. Po deseti dnech jsem musela přestat užívat tento produkt – klouby bolely ještě více! Místo abych si pomohla, jsem si ještě uškodila.
   Napište Vaše zkušenosti s tímto produktem.
   Zdena

 2. Koupil jsem si Flexa Plus, i když jsem z okolností viděl, že to bude asi marné. Ale rád experimentuji. Výsledek – nula. Jen vyhozené peníze. A na jejich stránkách těžko můžete uplatnit vlastní názor, ačkoliv tam je spousta údajných pochval od zákazníků. – Jen nerozumím tomu, proč to česká justice schovává za svobodu podnikání, když je to jasně trestný čin podvodu velkého rozsahu…

 3. Také jsem naletěla. Zaplatila jsem za 60 tablet 1 880 Kč užívám přes týden a záda stále bolí. Škoda peněz, jsou to šmejdi – moje chyba, že jsem si nejdříve nepřečetla recenze. Pěkné okrádání důchodců, ale je to moje blbost.

  • Já jsem si recenze přečetla, bohužel jen jejich – od předem zaplacených či jinak spřátelených podvodníků (rodinných příslušníků.)!

 4. Flexa Plus mně vůbec nepomohl a když žádám vracení peněz podle jejich 100-procentní záruky, nic nechtějí vrátit!!! Mirek P.

 5. Je to pravda, vůbec žádný pozitivní efekt. Ještě jak lžou. „Flexa Plus“ vracím a jsem zvědavá, zdali mně peníze pošlou zpět.

  • Paní Hermanová, nepošlou! Koupila jsem tyto „úžasné“ kapsle ve „výhodné“ koupi 2 balení + detox-kůry, aby se lépe vstřebávaly. Stálo mě to 2 970 Kč. Obratem jsem poslala zpět do Polska, reklamaci neuznali, protože jedno balení prý chybí. To mi ale neposlali, ani žádný dodací list či fakturu. Zloději! Prosím, připojte se všichni podvedení, podáme trestní oznámení společně, protože jen tak máme šanci dostat alespoň část peněz zpět. Částkami do 5 000 Kč se nikdo zabývat nebude, je to jen přestupek. Zato dobrý návod, jak vydělat hodně peněz!

 6. Je to podvod, také jsem naletěla! Podařilo se někomu již výrobek vrátit – i prázdný obal, jak slibovali!?? Objednával se totiž telefonicky a na obálce byla zpáteční adresa eKuryr s.r.o.!!! Takže jasně anonymní, bez možnosti zpětného kontaktu na firmu!!!

 7. To je něco podobného jako doporučovali léky na zaručené zmizení šumu v uších. Já jsem si to koupila od stejné firmy, také to nabízeli na internetu, stejné reklamy, stejné slevy, po telefonu paní byla jako milius a bohužel, žádný efekt to nepřineslo, jen vyhozené peníze, prostě jsem naletěla a vyhodila peníze, no spíš se někdo obohatil na mé blbosti.

 8. Flexa Plus a jemu podobné medikamenty jsou jenom podvod na lidi, a hlavně na důchodce. Kdyby to pomáhalo, tak to doporučí ošetřující lékař a nebude se to kupovat na internetu. Nekupovat. Zbytečně vyhozené peníze a podvodníci si mastí kapsy.

 9. Další trik, jak z hloupých lidí vytahat peníze. Prostě ŠMEJDOVINA! Jenom se divím, kolik lidí je hloupých a nenapravitelně nepoučitelných a stále na tyhle triky skáče. Kdyby skutečně existovalo „něco“, tak nebudou plné čekárny u lékařů a rozhodně by to nebylo volně dostupné, nebo by cena byla několikanásobně vyšší. Dokud bude lidská hloupost vítězit nad zdravým rozumem, tak se stále pár vyčůraných bude pěkně obohacovat.

 10. Chci vrátit prázdnou krabičku s tím, že mi Flexa Plus nepomohlo. Uvádějí, že ji mám vrátit do Polska. Je to určitě podvod. Prý mi vrátí peníze zpět.

 11. Že už aby ty podvodníky někdo vzal holí, aby ty bezcenné pastilky Flexa Plus nemohli vydávat za účinné léky.

 12. Dobrý den, tušil jsem, že je to podvod, už podle těch webovek. Nějaký Lešek Plachý je zřejmě imaginární odborník na kosterní svalstvo. Psal jsem jim 2x ,aby mi na něho dali kontakt, ale jen mlčení… Maka nemá žádné analgetické účinky. Jinak kdyby to za 2 dny zbavilo bolesti, tak výrobci by příslušela Nobelova cena. Ani těm kmenovým buňkám nevěřím… Přátelé, neobjednávejte si FLEXA PLUS, jsou to vyhozené peníze. Mám sto chutí se obrátit na Policii se žádostí o prošetření možného podvodu. Prosím, zajímalo by mne, zda Vám „firma“ vrátila peníze, pokud Vám kapsle nezafungovaly a obal jste vrátili poštou. Z webu není zřejmé, kam se to může zaslat!!! lomsky.alexander@mybox.cz

  • Zdravím Vás i ostatní podvedené . Zajímalo by mě,kam se obrátit s reklamaci a jestli se někomu podařilo získat peníze zpět za tento „zázračný“ produkt. Teď neposílají Flexa Plus, teď posílají ARTICULATIO PRO . Není přiložená faktura,ani zpětný kontakt na „firmu“ Na reklamaci e-mailem nereaguji.

 13. Nedá se reklamovat, jak slibují. Po neúčinnosti jsem nenašel na webu ani adresu, kam bych mohl poslat prázdnou krabičku. Na obálce na dobírku byla jen adresa dodávkové služby. Ten kdo mi to prodal (a ještě mi telefonoval, abych si vzal větší balení na měsíc) je asi LUMP. Nebo se mi ozvete? kriz-rehab@iol.cz

 14. Opravdu pěkný podvod za velké peníze. Bylo mi jasné, že se nestane zázrak, ale bohužel ani žádné sebemenší zlepšení nenastalo. Proto jsem se rozhodla, že budu žádat navrácení peněz, jak popisují podvodníci ve výjimečné záruce. Ale toho se asi nedočkám, protože zákaznické centrum mne odkázalo na vyřízení reklamace do Polska. Kéž by se někdo kompetentní začal zajímat o praktiky firmy a klepl je přes prsty, aby už nemohli pokračovat v okrádání naivních lidí, jako jsem já.

 15. Po mně je tu pěkná řádka napálených lidí. Ano, souhlasím s panem Alexandrem Lomským a paní Alenou, klidně bych podala nějaké oznámení, ale nevím kam a jakým způsobem se podobné věci dělají. Pokud tak někdo učiní, hned se přidám. Mně vnutili dvojité balení za velikou slevu! 1390 Kč!

 16. Vidím, že je nás, podvedených hodně. Rozhodla jsem se podat hromadné trestní oznámení, proto Vás ostatní prosím, abyste mi na následující adresu napsali své nacionále + informace o objednávkách a částkách. Je prý to jednodušší, když podá jedna osoba, která shromáždila ostatní podvedené, policie to má snazší a pak kontaktuje všechny účastníky sama. Moje e-mailová adresa: poponasedletecha@centrum.cz. Více uvádět nebudu, protože se obávám, aby mne tito podvodníci nezačali nějakým způsobem pronásledovat, víte, jak to u nás chodí. Bohužel.

  • Jitko, máte naprostou pravdu, i já jsem si objednal výhodné balení 2 za cenu 1.890 – výsledek po měsíčním užívání 0 – a to jsem byl současně v lázeňském zařízení právě pro bolesti kyčelního kloubu. Prostě podvod, ani se nesnažím o navracení prázdné krabičky, protože to je marné, peníze nevrátí. Jsem holt starý vůl.

   • …takových “ volů “ je víc, také zuřím,ale asi mi to bude prd platný,hold na nás důvěřivých se jiní obohacují .

 17. Orgány činné v trestním řízení mají povinnost prošetřit podezření podvodu, a že u této „firmy“ se jedná zřejmě o podvod, je evidentní. Jak jsem psal, za takové pilulky – kdyby fungovaly – by člověk zaplatil i „zlatem“. Mám silnou coxatrozu a bederku v háji, samozřejmě se případné operace bojím. Co vím, tak oficiální lék na artrózu – spíše zpomalení – je CONDROSULF 400 a 800 mg, předpis na RP ortopedem, doplatek zpaměti nevím.

 18. Na jiném webu ten „zázračný“ produkt nabízejí dokonce za 990 Kč!!! opět za 30 tablet. Zase chvalozpěvy zřejmě zaplacených lidí, žádný název firmy, což je krajně podezřelé!!! Je tam uvedeno složení těchto bonbonků – kromě maky, která nemá žádné analgetické účinky, jsou v bonbonech obsaženy další byliny. Nemám nic proti bylinám, ale uvažující člověk musí si hned uvědomit, že zmizení bolesti zad a kloubů po 2 dnech je totální nesmysl. Myslím chronické bolesti, ne nějaký ústřel apod. Na webu zdravenohy.eu, když kliknete na KONTAKT, tak se Vám objeví prázdný formulář i s telefonním – zřejmě pražským číslem. Já ze srandy jsem jim napsal, ať mi pošlou 1 ks s tím, že ho zaplatím jen tehdy, pokud se projeví ty účinky, co slibují. Zavázal jsem se čestným slovem, že v případě pozitivních výsledků 790 Kč dostanou. Samozřejmě mi napsali, že tento postup není možný. V dalším mailu jsem prosil o kontakt odborníka na kosterní svalstvo, panem Mudr.? Leška Plachého, který má na webu dlouhý, vychvalující článek. Po 2. urgenci sděleno, že kontakt nedají. Napsat mi můžete na: lomsky.alexander@mybox.cz, nicméně k trestnímu stíhání se mohu připojit, ale nejsem poškozený, nicméně je zde na 99,99% podezření z podvodu.

 19. Protože funguje logika – pokud zázrak = Nobelova cena, poprvé jsem se šla podívat na nějakou recenzi. Jen díky vašim příspěvkům jsem se neunáhlila, protože reklama Flexa Plus je velmi lákavá a dá se jí díky taháku slevy podlehnout.

 20. Je s podivem, jak se v dolní části pravé strany monitoru pořád objevují zprávy, kolik lidí je momentálně na tom webu a poslední nákupy se jménem a městem s informací, před kolika sekundami nákup proběhl. Napište prosím někdo z Vás, komu skutečně vrátili peníze. Moc nevěřím, že je někomu vrátí. Samozřejmě uvítám pravdivé informace, jestli někomu ty bonbony pomohly od bolesti. Pište na mail: lomsky.alexander@mybox.cz, dík.

 21. Bohužel jsem si vaše informace přečetl, až když jsem údajný lék koupil.
  Přidávám se ke společnému trestnímu oznámení. Iniciály jsem již zaslal na výše uvedený mail.

 22. Vhodný komentář:
  Hezký večer, doplňky stravy (mimo jiné Flexa plus; tento navíc neseženete v českých kamenných lékárnách) neprocházejí dlouhým, ekonomicky náročným ověřováním účinnosti v podobě klinických studií. Z hlediska schvalování do prodeje se na ně pohlíží jako na potravinu, nikoli jako na lék. Již od roku 2006 jsme svědky snahy vytvořit seznam schválených potravinových a zdravotních tvrzení v obchodních sděleních (včetně propagace) týkajících se potravinových doplňků, který by byl platný jednotně pro celou EU. V současnosti již proběhl „sběr“ tvrzení navržených jednotlivými výrobci a posouzení podstatné části z nich. Zodpovědnou institucí je EFSA (European Food Safety Authority), na jejíchž stránkách jsou schválená potravinová a zdravotní tvrzení zveřejňována. Základem posuzování je nařízení Evropského parlamentu a Rady (č. 1924/2006) pro označování potravin a doplňků stravy, které je platné od poloviny roku 2007. V případu maky (řeřicha peruánská, Lepidium meyenii) a nutrientů v ní obsažených k ní lze přiřadit následující vědecky ověřené výroky : podporuje imunitní systém během a po tělesném cvičení, snižuje únavu a vyčerpání (vitamin C). Přispívá k normální energetické bilanci, má příznivý vliv na metabolismus glykogenu a bílkovin, zachovává normální psychické funkce (B6). Udržuje zdravé kostí, zuby, pozitivně ovlivňuje syntézu bílkovin, má vliv na elektrolytickou bilanci, na funkci svalů včetně srdečního (zachovává normální svalovou kontrakci; hořčík), stimuluje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, transportuje kyslík (železo), přispívá k normálnímu fungování nervového systému, svalů, stabilizuje krevní tlak (draslík), napomáhá růstu a udržení svalové hmoty (bílkoviny). Kladně ovlivňuje sexuální funkce, fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu. Cokoliv jiného nežli jest postulováno (o tlumení bolesti chybí jakákoliv zmínka) nemůže nutraceutikum nabízet ani tvrdit, neboť jde o mnohdy draze finančně vykoupené hypotézy, dogmata, plané sliby a očekávání s nicotným konečným efektem. Příjemné předjaří přeje Lukáš Dobrovolný

 23. Dobrý den,

  hlavním předpokladem pro pozitivní vyřízení reklamace je odeslání všech balení zakoupeného výrobku do 60 dnů ode
  dne vyzvednutí zásilky. Balení by mělo být odesláno na adresu Oddělení reklamace-EU:

  Reverzní logistické centrum
  Reverse Logistics LLC.
  ul. Chłodna 64
  00-872 Warszawa
  POLAND

  Je nutné připojit příslušné prohlášení, které by mělo obsahovat několik informací:
  – datum zahájení a ukončení užívání výrobku,
  – odůvodnění, proč výrobek nesplnil očekávání,
  – způsob užití výrobku – dávkování,
  – výsledky užívání výrobku,
  – seznam vrácených produktů,
  – počet reklamovaných výrobků,
  – žádost o vrácení peněz nebo o zaslání náhradního balení (bez záruky), v rámci reklamace.

  Prohlášení by mělo také obsahovat osobní údaje uživatele jako:
  – jméno a příjmení,
  – adresa dodání zboží,
  – číslo bankovního účtu pro účel navrácení peněz bankovním převodem (číslo účtu + kód banky),
  – Váš ruční výrazný podpis,
  – emailovou adresu,
  – telefonní číslo.

  Prosíme uveďte v dopisu informaci, jakým způsobem si přejete realizovat Vaši reklamaci. Zda chcete, aby Vám
  zůstaly vráceny peníze nebo chcete obdržet jiný přípravek v rámci reklamace.
  Pokud je balení zavřené, peníze vrátíme zpět automaticky. Pokud je balení otevřené nebo prázdné, posouzení
  reklamace bude trvat delší dobu.

  V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na:
  contactcz@todaycontact.com

  S pozdravem a přáním hezkého dne
  Linda LindemPřeposlat
  Smazat
  Nahlásit spam
  Další akce
  Rychlá odpověď
  Toto je skopírováno z jejich odpovědi , resp. je to odpověd celá , já však nejsem žádný geroj , ale bonbony jsem si u nich neobjednal , ale šmejdoviny mne zajímají…

 24. K tobolkám se nebudu vyjadřovat, to si každý musí probrat ve své hlavě sám, zda chce věřit takovým zázrakům. Mohu však nabídnout svou metodu, jak jsem se zbavil několikaleté bolesti zad. Řešení je prosté. Pořídil jsem si koloběžku a po 6 týdnech pravidelného ježdění cca 3 x 15 km týdně bolesti úplně zmizely. Připomínám, že je mi už 57 let, takže ani starší ročníky se toho nemusejí obávat. Oproti běhu a dokonce i chůzi jsou klouby na nohou zatěžovány mnohem méně a naopak i vrchní část těla se krásně protáhne a posílí. Mohu jen doporučit.

 25. Buďte pozorní!!! V nabídkách je na balení uvedeno „Dietary suplement“ = potravní doplněk. Není to tedy lék. Potravní doplňky jsou schvalovány pouze na zdravotní nezávadnost. Tahle informace je dostupná již léta. Pokud chcete jakoukoli záruku, je třeba nakupovat u terapeutů přímo osobně v provozovnách a maximálně si nechat zasílat produkty, které již znáte!!! Zdravý rozum všem MS

 26. Moc děkuji za upozornění. Mám silnou artrózu v rameni a noční bolesti. Hledám jakýkoliv lék proti bolesti. Zatím nic nepomáhá, ani léky předepsané ortopedem. Během dne je mi lépe a proto výměnu kloubu odkládám. Ale když bolí, tak je člověk schopen naletět šmejdům mnohem snadněji. Ještě mi balení za 999 Kč (s 50% slevou) nedodali a zásilku ani nepřevezmu. Ihned mě kontaktovali i telefonicky, ale protože jsem neměla čas se vybavovat, tak ani nevím, co mi ještě chtěli nabídnout. A to jsem si myslela, že mám zdravý rozum, ale jak je vidět…
  Ještě jednou dík.

  • Dorý večer, taky jsme před týdnem objednali tyto prášky, ještě nedošly. Můžu se zeptat, co se dělo, když jste je nepřevzala? Děkuji, Jiřina

 27. Pro paní Marii a ostatní:
  Nemám to na sobě vyzkoušeno, chystám se zajít za ortopédem, ale velmi dobré recenze jsou na injekce, kde je podstatná jedna kyselina, používající se i v dermatologii – nemohu zde uvést jméno tohoto léku, ale mám pro všechny dobrou zprávu, našel jsem 2 řetězce, kde je doplatek pouze 12,40 Kč – čili za 5 ks, které se aplikují co půl roku, je to pouhých 64 Kč. Prý obnovují hybnost a částečně i chrupavku. Nejsem žádný dealer těchto injekcí ani zástupce obou lékáren. Aplikace přímo do kloubu, ale prý to nebolí vůbec. Doufám, že u ortopéda uspěji, TEP je až poslední možnost. Výše mám uvedený mail, takže název Vám mohu sdělit, ale v této rubrice to možné není.

  • Musím oponovat názoru, že injekce do kloubů nebolí. Opak je pravda, bolí a to velmi, jak při samotném vpichu, tak potom. Ale od bolesti to na pár chvil uleví, to je fakt. Ale jen na krátkou dobu.
   Vím, o čem píši, trpím už řadu let onemocněním drobných kloubů horních i dolních končetin, a skoro všechny klouby na nohou mám opakovaně opíchané.

   • Souhlasím, i já jsem si nechávala vpíchnout injekce do páteře a do kolena několikrát ,na nějakou dobu to pomohlo,ale jen na krátkou dobu a opravdu vpich samotný byl bolestivý.

 28. Píše se:
  – hlavním předpokladem pro pozitivní vyřízení reklamace je odeslání všech balení zakoupeného výrobku do 60 dnů ode dne vyzvednutí zásilky. Balení by mělo být odesláno na adresu Oddělení reklamace-EU.
  Koupil jsem a využíval jsem všech 120 tablet, čekal jsem zlepšení, nic – co tedy vrátím?

 29. Ani já jsem nezaznamenala sebemenší úlevu, ani zlepšení hybnosti. Využila jsem také celé balení, jinak bych účinek nemohla ověřit – co tedy mám vrátit a hlavně kam?

 30. Tak isto zle som dopadla.
  Keď už treba reklamovať, môžeme sa akurát obrátiť na lampáreň!
  Nekupujte, je to podvod celý!

 31. Dopadl jsem jako ostatní, po vybrání 60 kapslí žádná odezva, žádný účinek. Pokud jsou šmejdi v ostatních odvětvích, tak alespoň neparazitují na zdraví ostatních, jak tito šmejdi. Nic nekupujte, je to podvod bez možnosti reklamace.

 32. Dopadl jsem jako ostatní, po vybrání 60 kapslí žádná odezva, žádný účinek. Pokud jsou šmejdi v ostatních odvětvích, tak alespoň neparazitují na zdraví ostatních, jak tito šmejdi. Nic nekupujte, je to podvod bez možnosti reklamace. Samý podvod, pan Lešek Plachý ani jeho ordinace neexistuje. Pokud nějaký pan Lešek Plachý, není doktor, ale novodobý šmejd, jeho asistentka paní Malá mne ujišťovala, že po vypotřebování jednoho balení bez účinku mám možnost druhé balení vrátit, s tím, že mně vrátí investované peníze zpět. Uvažuji, že se obrátím na ČOI nebo rovnou na státní zastupitelství, prachobyčejné PLACEBO. Podvod.

 33. Zakoupila jsem Flexa Plus pro manžela, který má velké bolesti, využíval tablety dle doporučení a nic. V reklamě mají, že vrátí peníze bez udání důvodů a teď mi napsali, že mám vše vysvětlit, doložit, popsat a identifikovat se. Holt jsme národ „polikačů i s navijákem“. Mnoho lidí využívá toho, že si člověk řekne: Zkusím to, co když to vyjde! Proč nevydělat na lidské bolesti, že?

 34. Koupil jsem si 2 balení Flexa plus, to jest 2 x 60 kusů. Začínám užívat druhý den, takže neočekávám okamžitý účinek a vylepšení mých zdravotních problémů. Po přečtení těchto negativních recenzí jsem se zděsil. Dlouhodobě nemocný hledá cestu pro vylepšení zdravotních problémů, a tak jsem zřejmě naletěl. Škoda že jsem se k těmto recenzím nedostal před koupí tohoto produktu. No, uvidím výsledek. Láďa.

 35. Sám používám přípravky, které mají napomáhat výživě kloubů. Pokud mi ale někdo tvrdí, že již druhý den nastává zlepšení, tak vím, že to je naprostá blbost a odkráčím bez zájmu dál.

 36. Před několika týdny jsem objednala 1 balení Flexa Plus. Došla mi 1 krabička polské výroby bez návodu a nikdo neodpovídá na dotaz, zda výrobek prošel přes SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv).

 37. Zrovna jsem uvažovala o koupi tohoto výrobku. Ještě, že jsem narazila na tyto recenze.

  Je mi 50 let a mám už artrózu v mnoha kloubech. Bolestmi páteře trpím od mládí. Podotýkám, že nemám žádnou nadváhu. Macu peruánskou obsahoval i doplněk na menopauzu, který jsem nedávno užívala a žádné zmírnění bolestí jsem necítila. Nyní užívám od Barny’s Alavis Triple blend, prý velice účinný, tak uvidím za delší dobu.

  Jakmile jsou již klouby poškozené, tak žádný přípravek nemůže zabrat za pár dní, možná tak silnější chemický léky – analgetika, které mají ale strašně nežádoucích účinků a ničí nám ostatní orgány.

  • Zkuste Colagen Forte. Je k dostání v drogériích Teta za cca 180,-Kč, 60 tobolek na 2 měsíce. Mně pomohl. Samozřejmě účinek je individuální podle charakteru poškození. Zdravím.

 38. Ptám se, proč pořád chce někdo někoho ošidit. Obrat o peníze. Styďte se! Někomu, kdo potřebuje pomoc, prodat neúčinný „produkt“. Je mně z toho smutno.

 39. Jedná se o podvodný podnik z polské Warszawy. Operátorka s Vámi hovoří lámanou slovenštinou, objednávku Vám vyřídí ihned do 4 dnů, ovšem vyřízení reklamace a vrácení peněz trvá 2 měsíce, protože Flexa Plus není žádný lék na klouby, ale obyčejný kakaový prášek v ampuli. Reklamaci musíte vyřídit přes Warszawu, zaplatit 99 Kč za zásilku zpět a odečtou Vám zaplacené poštovné 140 Kč, tzn., že Vás tenhle marketingový podvod přijde na 239 Kč. Také jsem se stal jejich blbcem a napálil se.

 40. Před koupí přípravku jsem si přečetl komentáře typu: „Třetí den užívání bolesti zcela pominuly.“ Ale všechny komentáře následně zmizely, takže můžu zodpovědně potvrdit, že jde o podvod a ČOI by měla případ řešit. Prodejní stránky totiž nadále fungují.

 41. Dobrý den, cítím smutek z toho, že je někdo taková hyena a využívá nemoci druhých ke svému obohacení. Myslím, že by zákonodárci měli v tomto ohledu konat.
  A co s tím? Objednat a potom nepřevzít.

  • Zákonodárci sice píšou zákony, ale Vy jste dospělí a rozhodujete se sami. Můžete se bránit soudem, jedině tak podvodníci narazí. Nemáte dostatek prostředků na proces? Jediná obrana – neskákat ne lep! Hezký den!

 42. Vzhledem k tomu, že jsem si přečetl samá záporná hodnocení pastilek FLEXA Plus, chci tento dosud nepoužitý přípravek na klouby vrátit. Na obalu je použitelnost do XI. 2017. Prosím o sdělení adresy a o vrácení peněz. Je mi 87 let a musím se prý léčit předepsanými léky.

 43. Lidi, kdy se konečně poučíte a přestanete skákat na špek prolhaným podvodníkům? Nejdříve vždycky hledejte skutečné recenze! Flexa Plus = opět jenom podvod. Copak nejste schopní zapnout mozek?!

  • Moc vám všem děkují ze díky vám jsem na tento kloubní zázrak nenaletěla, i když jsem už v minulosti také naletěla na jiné lhaře.Děkují ještě jednou všem, kteři svým varovaním pomahate druhym. dik!!!

  • Na první pohled vypadá stránka propagující tablety Flexa Plus důvěryhodně. Pokud se pokusíte otevřít další důvěryhodně vypadající panely, tak se nikam nedostanete. Stále se otvírá jedinná stránka. Nebo ani to ne. Je to pořrád stejné, akorát se mění obsah nabídky. Je vidět o co jde. Stačí, když semtam někdo pošle peníze. Proto se stránka neustále v různé podobě a nabídce stále obnovuje.

 44. Já jsem nikde nic neobjevila… Moje adresa sice byla správná, ale číslo jiné…. Přišla dobírka na 1349kc manžel nevěděl, přebral zásilku a já při příchodu domů jsem málem dostala infarkt!!!! Teď budu vyřizovat vrácení….. Jsou to dácani….. Další šmejdi!!!!!

 45. Chce to podat hromadnou žalobu na tyto podnikavce. Zneužívají především staré a nemocné lidi, když jim mažou med okolo huby, jejich dobře zpracovaným textem k výrobku bez účinku.
  Mám známého na kriminálce a ten říkal když bude více postižených touto reklamou tak by se s tím dalo určitě něco dělat.
  Tak kdo má chuť to rozjet a nechce přijít o peníze které zbytečně vyhodil ať se ozve na 107vlk@seznam.cz

 46. Vždyť je to jak z jednoho nočníku. Profesor, automechanik, bětka od plotny, student… náhodou objevili zázračný prostředek. Odborníci šílí… Jak se může někdo, alespoň s trochu funkční myslí, zase a zase přilepit?

 47. Ty informace se tedy dost rozchazeji.V kazdem opripade je to btrochu mimo klasickou medicinu..Je tady nekdo, kdo by zde podalm fundovane stanivisko k dane problematice/ revmatolog, ortoped/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno