Little_CapriceHádejte, který občan České republiky získal nejvíce fanoušků na sociálních sítích! Karel Gott nebo Andrej Babiš mají za sebou populaci běžného krajského města. Ale existuje drobná, okatá brunetka, která oba předčí! Markéta Štroblová, známá jako Little Caprice, má na Facebooku a Twitteru dohromady přes 200 tisíc příznivců. Odkud přišla? Co a proč dělá natolik dobře, že je světovou hvězdou?

Než Markétu, alias Little Caprice poznáme blíže, předejděme případnému nedorozumění. Tento článek není vyjádřením obdivu, ani idealizací profesionální erotiky, a určitě nenabízí inspiraci mladým dívkám! Na druhou stranu, nezprostředkujeme ani rychlé, osamělé uspokojení. Jdeme střední cestou. Odkrýváme značku Little Caprice, abychom našli normální, a právě proto výjimečnou lidskou bytost. 🙂

Než získala přezdívku Little Caprice, byla nutriční specialistkou

Markéta Štroblová se narodila 26. října, zřejmě roku 1988, na brněnském sídlišti Vinohrady. Máme přinejmenším pár indicií. Na komunitní stránce brněnské městské části Vinohrady lidé uvádějí, že „Little Caprice“ chodila na tamní školu. A jisté jihomoravské město píše, že Markéta Štroblová, ročník 1988, trvalým bydlištěm v Brně-Vinohradech, má na úřadě uloženou písemnost. Sama přiznává, že ukázala světu svoji intimitu kvůli penězům.

„Vystudovala jsem na nutriční specialistku. Poté jsem začala pracoval ve stravovacím provozu a pohostinství,“ vypráví Little Caprice na svém novém webu. Plat byl příliš nízký, a moje zaměstnání nevyžadovalo žádnou kreativitu. Začala jsem hledat jiné možnosti. Erotika mě vždycky zajímala. Když mi kamarád nabídl, abych zkusila číslo, souhlasila jsem,“ pokračuje Little Caprice. Ovšem „zábava pro dospělé“ byla tvrdá. Markétě po třech letech, v roce 2011 údajně selhaly ledviny a musela být hospitalizována.

Nejdřív jsem potkala „totálně špatné lidi“, přiznává Little Caprice

„V tomhle byznyse jsem bohužel nejdříve potkala naprosto špatné lidi. Po téhle ošklivé zkušenosti jsem dočasně skončila, dokud mi dobrý kamarád nedal kontakt na mého současného agenta. Začala jsem znovu, tentokrát lépe, jak se mně líbí a jak já chci.“ Dřívější internetové stránky Little Caprice (littlecaprice.com) jsou momentálně zavřené, místo nich Markéta provozuje nový web pod svým občanským jménem. Podle Wikipedie má dvojče a profesně spolupracuje se svým životním partnerem.

Little Caprice znamená anglicky malý rozmar. Popřejme Markétě Štroblové, aby její osud skutečně nebyl rozmarný příliš. Ať může pracovat z tvůrčí vášně, nikoli kvůli penězům, ve svobodně vybraném oboru, nikoli z nouze. Nechť je v našich očích normální, a právě proto výjimečnou lidskou bytostí. 🙂

4 KOMENTÁŘE

  1. Ježkovy oči, ledviny slečně sotva selhaly z „práce“ :-). Leckdo, kdo dělal v tomto „průmyslu“, užíval piko, koks a tunu chlastu :-D.

  2. Vzkaz pro Markétu:
    Markéto, už sis tuto nevděčnou práci vyzkoušela. Podej přihlášku na školu, vystuduj, najdi si užitečnou práci (za kterou se nemusíš stydět Ty, ani v budoucnu Tvé děti) a začni žít normální, klidný život.
    Držím palce!
    Míla

    • Viděl jsem několik videí, které natočili v Thajsku a Las Vegas, kde byli na dovolence a zároveň „pracovně“, takže příliš špatně se nemají.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno