Mechanik měřicích a regulačních zařízení dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 2.12.12. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá zaměstnání a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Mechanik měřicích a regulačních zařízení v platových třídách

4. platová třída

  1. Opravy a seřizování registračních manometrů včetně převodů posuvu registrace, hydraulických servomotorů pro regulaci tlaku, akustických i optických signalizačních obvodů a periferních zařízení obvodů automatické regulace.
  2. Montáž, zapojení, individuální vyzkoušení termoelektrických a odporových teplotových čidel odporových jedno- i dvojitých vysílačů, kompenzačních krabic apod.

5. platová třída

  1. Opravy, seřizování a nastavování hodnot elektrických a pneumatických vysílačů.
  2. Montáž, zapojování, seřizování a individuální zkoušení převodníků a matematických členů všech regulačních systémů.

6. platová třída

  1. Opravy a seřizování bodových a liniových zapisovačů, olejových regulátorů, elektrotechnických systémů pro dálkové měření a regulaci teplot apod.

7. platová třída

  1. Kontrola činnosti, opravy, seřizování a nastavování hodnot složitých regulačních obvodů, dálkového měření, registrace, ovládacích center a měřicích ústředen včetně uvedení do provozu, komplexního odzkoušení a konečného seřízení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno