Za kolik peněz sehrajete malou komedii a risknete, že budete kamarádům pro smích? Stačí rovný milión korun? A co třeba stokrát méně? Někteří Češi nyní začínají telefonní hovory zvláštním pozdravem. Probíhá totiž další kolo soutěže, pořádané nejposlouchanějším tuzemským rádiem. Abyste vyhráli měsíční výplatu kuchařky ve školní jídelně, anebo třeba celou mzdu venkovského starosty, musíte především ve správný moment říci: „Haló, tady Impulsovi!“ Registrace a pravidla celé taškařice jsou prostá.

Každý pracovní den, mezi 5. a 9. hodinou ranní zatelefonuje moderátor(ka) náhodně vybranému účastníkovi. Potom rozhodují  vteřiny. Musíte zvednout hovor dříve, než dozní 6. zazvonění. Následně máte pouhé 2 sekundy, abyste pozdravili slovy: Haló, tady Impulsovi. Splněno? Získáváte 10 000 Kč. Výhra může stoupnout na trojnásobek, ale musíte hbitě a správně zodpovědět otázku, kterou dostanete… Impulsovi registrace: toto sousloví vyhledává mnoho nadšenců. Vysvětleme, jak vstoupit do hry.

Haló, tady Impulsovi! Registrace je bezpečnější přes SMS

Buďto můžete vyplnit formulář prostřednictvím internetové stránky provozovatele. Ale tento způsob komunikace nebývá vždycky naprosto spolehlivý. Někdo možná marně čeká, že právě jemu zavolají Impulsovi. Registrace prostřednictvím formuláře se přitom nemusela zdařit, třeba kvůli chvilkovému výpadku internetového připojení. Naproti tomu, když odešlete přihlašovací textovou zprávu, máte v paměti svého mobilního telefonu uloženo a potvrzeno, že došla adresátovi.

„Krátkou textovou zprávou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera TELEFONNÍ ČÍSLO zašlete na číslo 900 11,“ vzkazuje rádio všem, kteří hledají Impulsovi registrace. „Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora. Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz,“ doplňuje rádio. Takže byste neměli zaplatit více, než když pošlete „textovku“ kamarádovi.

Nová soutěž probíhá až do odvolání. Soutěžní otázka a nápověda

Účastník estrády samozřejmě může čekat marně, i když přihlášení zvládne bezproblémově. Někdo každé ráno opakuje do telefonu správné heslo, ale sklízí pouze pobavený smích přátel, kteří napodobili hlas moderátora a provedli povedený žertík. Takové riziko s sebou nesou Impulsovi – registrace ještě nic neznamená. Potřebujete pořádné štěstí a duchapřítomnost, abyste získali 10 000 Kč, trojnásobných 30 000 Kč, anebo občasné speciální výhry.

 • 25. ledna bude ve hře Fiat Tipo v údajné hodnotě 300 000 Kč.

Staronová soutěž Haló, tady Impulsovi navazuje na řadu předchozích ročníků. Nejposlouchanější rádio už dříve nabídlo dům, cestu kolem světa, lístky na brazilskou olympiádu, zlaté mince a několikrát taky jeden milión korun. Není divu, když populární rozhlasová stanice patří do svěřeneckého fondu, který byl založený premiérem a milovníkem veřejných dotací, panem Andrejem Babišem. Ovšem soutěžní otázky bývají poměrně obtížné a často musíte poslouchat moderátory celý den, abyste se dozvěděli odpověď. Hádanky se týkají například bývalého vojenského újezdu Brdy, kostela Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem, závodu Jizerská padesátka, nebo šumavského ilustrátora Josefa Pospíchala.

357 KOMENTÁŘE

  • Tuto hru hraji už delší dobu. Jsem již v důchodu, a tak mám čas se přihlašovat. V tomto posledním kole – tuším od března nebo dubna tohoto roku jsem se přes webové rozhraní přihlašoval až 100x denně, tedy k dnešnímu datu mám asi 15 000 přihlášení. Přihlášení jsem prováděl pomocí chytrého telefonu a přes neustále zapnutou wi-fi. Nikdo mi nezavolal.

   Můj kamarád, taky důchodce, má tímto způsobem už asi 20 000 přihlášení a také mu nikdo nezavolal. Jedna stará paní z vedlejší vesnice, která nemá internet, se přihlásila přes SMS celkem 5x, a zavolali jí.

   Tak si myslím, že kardinálně dávají přednost přihlášením přes SMS. Přihlášení přes webové rozhraní slouží hlavně ke komerčním účelům, protože dáváte souhlas, aby vaše e-mailová adresa byla k dispozici dalším stranám. Různé firmy mi posílají nabídky právě přes e-mail, nebo mi volají na mobil.

 1. Poslala jsem SMS podle vzoru: „IMPULSOVI DVOŘÁKOVÁ 739057103“. A 3x jsem dostala odpověď: „CHYBA“!

 2. Když se ráno probudím, Impuls si hned naladím,
  to je bezva nálada, poslouchá půl národa,
  přitom piji kafíčko, aby bylo zdravíčko,
  halóóó, tady Impulsovi!

 3. Byl jsem zaregistrovaný, ale nyní se nemohu přihlásit, protože moji e-mailovou adresu už údajně používá nějaký jiný soutěžící. Nerozumím tomu. Volal jsem firmě, která tuhle soutěž provozuje, ale společnost (sídlící Na Hřebenech) nezvedla telefon, ani nezavolala zpátky. Tak nevím. Vysvětlí mi někdo, kde je problém a co mám udělat, abych mohl hrát?

 4. Konečně prší, naše zahrady a pole mají konečně vláhu – tak, a teď by ještě mohl spadnout z rádiových frekvencí nějaký ten meloun :-). 734307160

 5. Byla jsem zaregistrovaná, ale nyní se nemohu přihlásit, protože moji e-mailovou adresu už údajně používá jiný soutěžící. Nerozumím tomu.

 6. Ideální by bylo znát přesné otázky na každý další den. Takhle, když známe jenom příklady z minula, musíme studovat encyklopedie, nebo spoléhat na náhodu – anebo hádat :-).

 7. Ach jo, nevěřím, že mi zavolají, a přesto stále hraji. Neví někdo, proč? Asi nejsem sama, že = 732786613

 8. Velmi ráda soutěžím, i když jsem starší. A těším se, že než umřu, tak vyhraji a ještě budu cestovat. Krásná představa!

 9. Haló, tady Impulsovi! Nikdy jsem nic nevyhrála, a přitom s vámi soutěžím už hodně dlouho. Snad se jednou zadaří. Moc času už asi nemám.

 10. Haló, tady Impulsovi! Také čekám na nějakou radost, potěšení, příjemné překvapení. Číslo: 727905345

  • Hodně štěstí všem a trochu třeba i mně. Hraji 15 let, ale zatím marně! Hezký den a večer všem soutěžícím! Zdraví Jana

  • Milion korun velmi pravděpodobně nezískáme, stačí trochu počítat (počet výher vydělte počtem soutěžících a statisticky zjistíte svoje malé šance).

   • 18 let je 2/3 lidí. Z toho je 1 000 000 kteří neumí poslat SMS, 1 000 000 nemá telefon. jeden milion tomu nevěří, zbývá 3 000 000 děleno 10 let x 300 dní zbývá šance 1/3000

 11. Tak jsem dnes vyšlápla psí lejno – pořádné, až jsem uklouzla.
  Ani se nezlobím, prý nyní potkám štěstí! Tak hurá!

 12. Kdo by nechtěl vyhrát auto, zájezd, nebo aspoň pár korun? Já hraji od samého začátku, ale stále jenom čekám a nic – nikdo nevolá. 733326376

 13. Zdravím, Impulsovi, myslím, že peníze nejsou v životě nejdůležitější, ale občas v životě procházíme situacemi, kdy nám prostě samotná láska nepomůže. Ovšem naděje ve štěstí nesmí umřít! 🙂 Můj telefon: 601574684

 14. Za pokus nic nedám – před Vánocemi bych ocenila příspěvek na dárky, pro vnoučata, smůlu a invalidní vozík už mám, tak snad jednou zase zažiji i něco hezkého :-).

 15. Říká se, že kdo nehraje, ten nevyhraje. Moje číslo je: 737189590. Štěstí by se mohlo usmát i na mě.

 16. Haló, tady Impulsovi. Pořád věřím ve štěstí – že jednou projde kolem, aby zahnalo moji životní smůlu!

 17. Haló, tady Impulsovi! Já moc štěstí nemám, ale rozhlasová soutěž, ve které tisíce lidí soutěží o stejnou cenu, vypadá nadějně. Takže pokus: 722757185

 18. Taky bych rád někdy něco drahocenného získal zadarmo, což je dneska údajně úplně normální. Moje číslo: 773670077.

 19. Zdravím všechny na Impulsu, nikdy jsem nic nevyhrála. Ani nevěřím ve spravedlivé štěstí; vyhrávají jenom lidé, kteří vítězství nepotřebují. Taky jim ale přeji, ať mají radost. Danuše, 728500751

 20. Aspoň se pokusím, i když asi dopadnu jako vždycky. Ale kdo nic nezkusí, nemůže říct, aspoň jsem se zúčastnil. Takže i já: 733433718

 21. Vaše hra je napínavější než politické dohadování -jak to dopadne. J.Němečková 608321227

 22. 15let otec poslouchá impuls a to i v nemocnici kdy ho převezli na oddělení JIP si požádal sestřičku aby mu rádio dala pod polštář. A to i doma každou noc co mu zemřela žena má rádio pod polštářem. Hru halo tady impulsovi hraje od začatku kdy tato soutěž vznikla. Přeji mu z celého srdce aby se na něho usmálo štěstí a impulsovi mu zavolali. Rádio impuls je jednička. Romana

 23. Moje jméno je Zdenka Krausová poslouchám vás každé ráno a těším se až vás uslyším ,moje číslo je 604 876 866 a doufám že mi zavoláte budu se těšit a poslouchat dík.

 24. Rádio impuls je nejlepší ,každé ráno nám zpříjemní stáváni.Impulsovic rodinka nám zpříjemní stáváni.Těšíme se na Vás a Bubu,dík.

 25. Pořád čekám, zatím marně. Třeba budu slavit nyní, když díky novým pravidlům přibude jarních telefonátů a stoupne pravděpodobnost, že brnknou i mně!

 26. Moc si přeji výhru, ještě nikdy jsem nic nevyhrála. Pomozte mi. Ať se mám trochu lépe tady na tom světe, ať pomohu dětem, než umřu.

 27. Dochází mi auto. Strašně ráda bych vyhrála nové, ale zatím nemám štěstí. Bude mi fortuna nakloněna tady?

 28. Fandím našemu panu ministrovi financí. I v televizi mluví lidově jako normální člověk, umí všechny takzvané odborníky poslat do háje a až bude prezidentem, obyčejní čeští lidé už nebudou muset pracovat, protože nás budou život firmy jako Agrofert, rádio Impuls nebo Lidové noviny. Důkazem je tahle soutěž – skoro každý dostane zadarmo auto a časem snad vyhrajeme i bezplatné ubytování na farmě Čapí hnízdo. Mějte rozum, volte Ano!

 29. V dětství jsem milovala pohádku Autíčko s červeným srdíčkem. Věřím, že mi podobný vůz nadělí pan ministr financí. Určitě dá nový automobil každému občanovi, až se stane premiérem.

 30. Registruji se již nejméně dva roky a stále nic. Po telefonu i přes web. Zajímalo by mě, jakým systémem vybíráte mobilní čísla.

 31. Vážení, nevím, proč mi na přihlašovacím kupónu neustále vyskakuje, že telefonní číslo bylo přiřazeno k jinému e-mailu.

 32. Dobrý den, cca 10 let hraji Impulsovi. Registruji se stále na jeden stejný e-mail a telefon – a nyní mi odepisují, že číslo již bylo přiřazeno k jinému telefonu. Samozřejmě jsem nikdy nevyhrála. Asi někde nastala chyba a zřejmě nejde vyřešit. Hanka

 33. FORMULÁŘ pro přihlášení do hry: „Žádosti na tento server jsou blokovány rozšířením.“ Formulář ne a ne otevřít. A na SMS žádná zpětná odezva. Takže člověk neví, zda je zařazen, anebo ne.

 34. Není krásně na světě? Máme sníh i v nížinách. Krásně bílo, pěkný mrazík a Vaše pohodová nálada při vysílání. Přej a bude Ti přáno. Mozkové závity by nestačily kalkulovat, jak peníze přerozdělit a Vám by zbylo potěšení z výhry.

  Věřím, že kdybyste mi zavolali, byla bych další v řadě „prosím“ místo hesla. A to by víc bolelo. Největší sranda by u nás byla vyhrát auto, když s manželem nemáme řidičák.

 35. Jsem přihlášená již 14 let a ještě mně Impuls nezavolal. Je to normální? Stále se přihlašuji a nic.

 36. Každý den poslouchám Impuls a napjatě čekám, kdo zvedne sluchátko a jak se ohlásí. Všem to přeji. Věra

 37. Jsem sama s dětmi a vím, že každá korunka pomůže, ale všichni nemohou vyhrát, ačkoli bych si to přála. Přeji výhru lidem, kterým nejvíc pomůže.

 38. Jsem invalida a vyhrát, to bych si koupil hned 2 chleby, i rohlíky. Mám důchod 7 300 Kč a nájem bytu činí 6 000 Kč.

 39. Dobrý den, můžete mi poradit? Přihlásila jsem se přes mobil, volala jsem na číslo 900 11. Nevím, jakou chybu dělám. Na tomto čísle se nedá přihlásit. Předem děkuji za odpověď.

  • Dobrý den všem, telefonní číslo pro registraci do soutěže prostřednictvím SMS zůstává stejné. Alespoň podle oficiálního vyjádření rádia Impuls:

   „Krátkou textovou zprávou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera TELEFONNÍ ČÍSLO zašlete na číslo 900 11. Cena SMS se řídí aktuálním tarifem mobilního operátora účastníka. Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.“

   Je ovšem možné, že vzhledem ke gradaci letošního ročníku soutěže dochází k přetížení mobilního spojení. Pokud se Vám registrace nedaří přes den, zkusil bych štěstí mimo špičku, tedy například pozdě večer před usnutím nebo naopak hned ráno po probuzení.

 40. Dobrý den, ráda bych věděla, jak mam změnit telefonní číslo do soutěže. Původní telefon již neexistuje a na nový mně to nezaregistruje. Děkuji za odpověď.

 41. Jsem dlouho, dlouho přihlášený, snad jednou pověstné unavené štěstí sedne nejenom na osla, ale udělá výjimku a spadne na mě. Hrb mám připravený. Pepa

 42. Chtěla bych už jednou konečně něco vyhrát. Zatím nemám nikdy nikde štěstíčko, abych byla šťastná.

 43. Haló, tady impulsovi! Slyšel jsem, že přilepšujete milovníkům Vánoc, aby zažili bohatší nadílku pod stromečkem. Takže – tady mě máte! 🙂

 44. Prosím o registraci, bral bych klidně i „jenom“ nákupní poukazy, ačkoli samozřejmě máte v rukávu větší esa :-).

 45. Dobrý den. Na webu nemohu najít formulář k přihlášení do hry. Máte tam několik roků staré a neplatné zprávy, které jsou už asi zbytečné.

  • Pane Kodero, zkuste si přečíst aktuální článek výše a poslat registrační SMS (textovou zprávu z mobilního telefonu).

 46. Dobrý den, rádi vás posloucháme celá rodina, nejlepší je to přes léto, kdy se válíme u bazénu na dvoře a posloucháme vás celé dny. Děkuji za registraci do soutěže.

 47. Ahojky, chci se přihlásit na hru Haló, tady Impulsovi, ale registraci přes e-mail máte nedostupnou. Děkuji.

  • Heleno, myslíte registraci přes formulář? Je možné, že web rádia Impuls pod náporem vysoké návštěvnosti občas spadne, ale nyní jsem formulář zkoušel a funguje. Kdybyste měla nadále stejný problém, zkuste registraci textovou zprávou prostřednictvím svého mobilního telefonu, návod najdete ve článku výše.

 48. Ahojky, poslouchám každý den vaše radio! Pravidelně rozdáváte nové a vždycky zajímavé výherní ceny.

 49. Ahojky, stále poslouchám vaše rádio. Máme ho nainstalováno na zahradě, dokonce se naučili poslouchat i sousedé. Nemáte konkurenci, pa a doufám, že se stanu tou štěstěnou.

 50. Poslouchám Vás každý den a chci se zúčastnit Vaší soutěže! Mám silný pocit, že právě tady proniknu mezi hráče a konečně uslyším z telefonu – však víte, co. 🙂

 51. Jsem skromná důchodkyně, ale potěšilo by mne i malé štěstíčko – vaše věrná posluchačka.

 52. Již několik let poslouchám Vaši stanic jak v autě, tak i doma. Snažím se soutěžit, ale asi potřebuji lepší hvězdnou konstelaci :-).

 53. Peníze jsou důležitou součásti spokojeného života. A tyto peníze by spokojenost – velikou – určitě přinesly. Zkrátka mám ráda prachy!

 54. Halóóó, tady jsem a čekám na drátě! 777221285! Chci vířivku a když nebude, stačí mně milióóón. Pak si ji koupím i s vámi všemi, že jo, Bohumile! :-O

 55. Hraju, hraju a pořád nic – už mám pocit, že je za tím něco nekalého.
  Tak co, už jsem zaregistrovaný?!

 56. IMPULSOVI, CO VY NA TO?
  UŽ JEN ČEKÁM NA TO ZLATO!
  VÍM, ŽE ZLATO NEDÁVÁTE.
  MILIONEK STOJÍ ZA TO (kutálej se ke mně domů).

 57. Čekám marně – nová soutěž je v plném proudu, a já zatím nemám ani auto, ani bazén, ani nový zámek! Kde je spravedlnost?!

 58. Poslouchám rádio Impuls vždy, když jedu autem – nic jiného. Tady se dozvím vše, co potřebuji. Když jedu hodně daleko (z Vidnavy u Jeseníku do Kralup nad Vltavou na dovolenou k rodině), hezky hrají na poslech a navíc sdělují zprávy, kde se co děje, zácpy, bouračky, objížďky, všechno, co je dobré varování. Děkuji. Jiří Dvořák.

 59. Ráda slyším, Impulsáci, doma, v autě a hlavně v práci. Vezmu koště, hadru, kbelík, zavolám a mám balík.

 60. Volejte, volejte! Jsem tady a poslouchám vaše písně i rady. Třešničkou na dortě bude, když zavoláte. Aby se mi lépe žilo.

 61. Moc rád Vás každý den ráno, když jedu do práce – i v práci – i po cestě domů – poslouchám. Jste suprové rádio. Mohl bych za to dostat nějakou výhru.

 62. Jsem zvědav, kdy mi konečně zavoláte.
  Poslouchám vás denně, jsem zvědav, kdy to vyjde.
  Rád bych jel na pěknou dovolenou, třeba se mi to s Vaší pomocí podaří.
  Pořád čekám, kdy konečně vyhraji.
  Pořád čekám, ale pořád nic.
  Hraji s Vámi od začátku, Haló, tady Impulsovi!
  Milí Impulsovi, registrace proběhla už milionkrát a Váš milion stále nikde!!!
  Nová soutěž, nápověda správná, ale nebyl jsem vybraný!!!
  Poslal jsem 10 komentářů a stále nic, tak pošlete aspoň koblihu.

 63. Impulsovi, poslouchám vás každý den – jste super, už se těším, až vyhraju kdykoli cokoli, Irča.

 64. Byla bych strašně ráda, kdybych vyhrála. Nevěřím, že pan ministr financí dává lidem falešnou naději. 773580970

 65. Haló, tady Impulsovi! Každé ráno vás poslouchám, jste úžasní, vtipní, plní optimismu a hlavně rozdáváte peníze, což samo o sobě úplně stačí, pokud mi taky něco kápne.

  • Děkuji, Impulsovi, že každému ránu dáváte smysl, jste jako vycházející slunce – rád se vyhřívám na paprscích Vaší rádiové frekvence!

 66. Ať vyhraju cokoliv, i ten koblížek beru celý – valník, zeleninka v zahrádce si bude blaženě růst.

 67. Vaše nová soutěž je ještě lepší než předchozí ročníky. Registrace hotova, nápověda taky. Moc, moc si nyní přeju vyhrát. 776555732. Děkuju.

 68. Já vyhraju milión, auto, kola, nebo všechno dohromady. Díky, Impulsovi, registrace do soutěže je vyřešená!

 69. Přihlášení provedeno? Teď pěkně čekat. Přihlašujte se textovou zprávou přes mobilní telefon, jednou to určitě klapne, anebo dostaneme od Andreje aspoň suchou koňskou koblihu! Taky dobrý.

 70. Ráda poslouchám Vaše hity a chtěla bych se tady taky zařadit do registru. Díky a hrajte jako doposud! Dagmar

 71. Jste super radio, poslouchám Vás každý den! Bral bych cokoli – milion korun, zájezd pro rodinu, auto, nebo bazén. Něco pro mě jistě vymyslíte, Impulsovi! Registrace snad proběhla hladce.

 72. V registraci do soutěže Haló, tady Impulsovi jsem omylem zadal chybné telefonní číslo, když to chci opravit, tak to nejde. Poraďte. Děkuji.

 73. Lidi, vy jste blázni 😀
  Můžu se potrhat smíchy 😀
  Soutěže jsou fajn a naděje umírá poslední, ale přeci v dnešní době registrace přes web má být samozřejmostí, ale tahat je za nos a psát hlouposti o výpadcích internetu?? A tlačit je do posílání sms? Jak může dojít k několikanásobné registraci stejného čísla? Automaticky by snad mělo přijít, že již bylo zaregistrováno. Zdravím pana Babiše a jdu si koupit stírací los. 😀

 74. Je podivné, že stále voláte jen posluchačům z regionů Morava, Olomouc, Vysočina, zkrátka pořád Morava. Málokdy je to posluchač/ka jiného kraje.

 75. Poprvé v životě bych něco vyhrál – nemusí být ani dům, ani cesta kolem světa, ani milion, ani vzducholoď, ani limuzína, ani supermodelka – stačí všechno dohromady. 🙂

 76. Kdybych vyhrál, zaplatím sobě a rodičům lázně a pojedu tam s nimi, vzhledem k výši důchodů na ně jinak nemáme.

 77. Dobrý den, Impulsovi! Stále čekám a nadále budu čekat na zavolání – nové soutěže jsou čím dál lepší, jenom kontrolní otázky bývají obtížné :-).

 78. Je potřeba zkusit štěstí u oblíbeného rádia, když jinak život příliš radosti nepřináší.

 79. Milé rádio, již třikrát jsme byli vytopeni, jednou vyhořeli, tak by se MILION hodil! Ale hlavně zdraví, to si za žádný milion nekoupíš. Váš věrný posluchač Martin z Děčína, tel. 734 738 021.
  PS: Hodně zdraví Vám i vašim posluchačům.

 80. Vyhrát milion? Každému z rodiny bych určitou částkou udělala radost, aby si něco pěkného koupil.

 81. Bylo by úžasné dostat hlavní výhru. Změnili byste mně celý život – ani nechci pomyslet, jak – asi bych dostala infarkt a natáhla bačkory! Prosím, zavolejte! Helena

 82. Důchodci sedí doma a každých pět minut se registrují. My na ně vyděláváme. Kde je spravedlnost, když auto vyhraje důchodkyně, která se zrovna zase registruje? Jo, kdyby jste zavolali 23.12. mně!
  Dík. 725 054 634

 83. Mám jasný rozpočet: traktor 80 000 Kč, líheň 4 000 Kč, dárky 5 000 Kč, zvířata 2 000 Kč, nářadí 5 000 Kč, stromky 2 000 Kč. Když vyhraji 1 000 000 Kč, moc mi pomůžete.

 84. Ahoj všichni, je krásný pocit hrát hru a doufat, že vyhrajeme. Já taky tajně doufám, že bych mohla vyhrát, ale důležité je zdraví a nic víc. Když vidím lidi, co mají různé nemoci, děkuji strašně moc za to, že jsem zdravá. Kdybych vyhrála, tak se znám, že bych to rozdala :-).

 85. Zdravím, jmenuji se Škrdla Bedřich a moje číslo je 702 598 517. V životě jsem nevyhrál a právě teď jsem se zaregistroval, abych konečně něco dostal. Prosím, zavolejte.

 86. Dobrý den, zkouším se už dlouho přihlásit do „Haló, tady Impulsovi“, ale pořád marně. Poraďte mi, prosím, jak na to! Děkuji, Baum Karel, Praha

 87. Ahoj všichni, každý by chtěl vyhrát milion. Každý by chtěl zaplatit svoje dluhy a každý z nás věří tomu, že zrovna nám zavolají. Haló, tady Impulsovi? Taky tomu věřím! 🙂

 88. Ráda poslouchám každé ráno i celé dopoledne vaši stanici, je zde spousta informací, super muzika a odpoledne i soutěže. Líbí se mi taky hudební omáčka… Zkrátka jste super a s vámi mám dobrou náladu po celý den.

 89. Impulsovi, jste prima – muzikou, slovem a samozřejmě hlavně soutěží, bez které byste asi ztratili hodně posluchačů :-).

 90. Impulsovi dělají nejlepší rádio, přeji celé redakci, panu majiteli i všem ostatním hodně zdraví a štěstí.

 91. Jste výborní – hudba, zprávy, zábava, a hlavně vaše nová soutěž! Kdyby probíhala celý rok, poslouchal bych vás pořád.

 92. Chtěla bych jednou v živote vyhrát, ideálně hnedka dům nebo milión korun ve vaší skvělé nové soutěži.

 93. Pěkný den, já s Impulsovými soutěžím osmý rok a moje štěstí je stále někde na vandru. Už by se mohlo vrátit ke mně domů. Štěstíčko, prosím, vrať se nejpozději 22. 12. 2015 dopoledne. Díky.

 94. Ráda bych také jednou vyhrála. Zaplatila bych úvěr a konečně žila z mého malého důchodu. Mohla bych dceři něco koupit za to, že mě živí. Těším se, že se na mne jednou v životě usměje ŠTĚSTÍ.

 95. Trochu štěstí bych potřebovala. 😀 Ale svůj milion chce úplně každý a kdybychom vyhráli všichni, kvůli inflaci bychom vlastně nakonec měli stejně jako předtím. 🙂

 96. Dobrý den. Jsem důchodkyně, vdova a zdědila jsem plno dluhů. Vím, že jsem se dostala do dluhů sama. Ale nelituji. Můj milovaný manžel odpočívá v krásném hrobečku. Sice mi z důchodu zbývá 1 400 Kč. Ale ještě dva roky vydržím a pak budu žít opět normální život. Kdybych vyhrála milion, tak bych zaplatila i dcerám dluhy a bylo by nám fajn. Přeji krásné prožití Vánočních svátků.

 97. Vážení Impulsovi, 23.12. mám narozeniny a doufám, že budu mít tento den také trochu štěstí. Přeji všem pěkné dny a vysílejte dále, jste super!!! Díky.

 98. Jdu na to a chci vyhrát. Auto bylo vždy můj sen, to nevyhráváš každý den – tak jdu do toho a půl je hotovo.

 99. Hru s impulsovými hraji od začátku, zatím se na mne neusmálo štěstí, ale takových je nás asi víc. Přeji si aspoň jednou vyhrát, i když to bude menší částka – nemusí být hned milióny, i když na domeček by se milión hodil.

 100. Konečně si zahraji o pořádný dárek pod stromeček. Chtěl bych vyhrát. Co bych za to dal, kdyby ta výhra vyšla!

 101. Jak se tak dívám, tak bych připsal ještě jednu podmínku pro soutěž, a to že soutěžící musí umět číst. 😀

 102. Taky bych chtěla jednou v životě něco vyhrát. Každý den poslouchám rádio Impuls, Impulsovi – snad se štěstí unaví a sedne i na mě.

 103. Opět zjišťuji, že my, ČEHÚNI, jsme národ dementů.
  Ty „dotazy“ typu: „Jak se mám zaregistrovat…?“ to totiž jen a jen potvrzují!!!

 104. Dobrý večer, chtěla bych se zúčastnit ve hře Haló, tady Impulsovi. Díky moc. Můj telefon je 728152112. Přeji hezký zbytek večera.

 105. A nejste vy všichni magoři??? Já bych chtěla hodinky s vodotryskem a ještě mi je nikdo nedal. Zvedněte zadky místo telefonů a běžte rozvážet noviny nebo rohlíky.

 106. Ráda poslouchám rádio Impuls. Když zazvoní telefon, tak hned přispěchám a řeknu: Tady Impulsovi.

 107. Ještě jsem v životě nic nevyhrál, a to jsem už prosázel hezkých pár korun. Ale nic se neděje, život je krásný i tak. Mějte se všici fajn.

 108. Registrace do soutěže o dům, díky této soutěži by se mi dostalo životního splnění. Jako u každého z nás, je to o štěstí. Dům, o kterém se nám ani nezdá a díky Impulsovým se zdát může. Lenka 607885282, děkuji. Ať se usměje štěstí na toho, kdo to potřebuje. Lenka Dzurbanova, Louny

 109. Dobrý den, chci se zaregistrovat na soutěž o dům přes internet, prosím odkaz na stránky, kde mám vypsat registraci. Děkuji. Hanka

 110. Já ještě nikdy nevyhrál a tak si to strašně přeji. Jo kdyby mně alespoň jednou zavolali, byl bych radostí bez sebe.

 111. HALÓ IMPULSOVI, MŮŽU SE ZAREGISTROVAT DO SOUTĚŽE ZADARMO? MŮŽETE ŘÍCT, NA KTERÉ ADRESE???? JÁ KAŽDÝ MĚSÍC ZAPLATÍM ZA PŘIHLÁŠENÍ PŮLKU MÉHO DŮCHODU, OD ÚNORA, A ZA SMS!!! S POZDRAVEM VELEBILOVÁ.

  • ANO, UŽ ČEKÁM 12 LET A POSÍLÁM STOVKY SMSEK A EMAILY NA IMPULSOVI, ALE MARNÁ SLÁVA, SNAD UŽ ŠTĚSTÍ UNAVÍ.

 112. Domeček bych chtěl vyhrát nebo aspoň nějaké peníze. Jako obyčejný člověk v této společnosti jsem v životě nic nevyhrál, asi se ještě štěstí neunavilo. Ale naděje umírá naposledy, stále věřím.

  • Věro, přes tohle diskusní fórum registrace do soutěže Impulsovi jistě neproběhne :-/. Jak přesně jste napsala registrační sms? Správná formulace: IMPULSOVI (vaše) PŘÍJMENÍ (vaše telefonní) ČÍSLO

 113. Impulsovi, již několikrát jsem se přihlásila pomocí sms. Vždy se mi vrátila odpověď, že je špatně napsané znění. Dle vzoru ve zprávě bylo vše v pořádku, proto to zkouším takto.

  • Ilono, na telefonní číslo 900 11 zašlete textovou zprávu: „IMPULSOVI ŠTĚPANKOVA 776338880“
   Hodně štěstí! 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno