Největší světové mrakodrapy, sestavené z roztomilých kostek, uvidíte všechny pohromadě kolem sebe. Možná poskládáte svůj vlastní palác, anebo třeba robota, který bude poslouchat vaše rozkazy. Kde leží ráj hraček, smíchu a především zábavního průmyslu? Stavebnice Lego sice pochází z Dánska, ale české rodiny mají blíže do Legolandu v Německu.

Mrakodrapy postavené z kostek, 4D film a dračí hrad

Galerie miniatur máme také v tuzemsku: v Mariánských Lázních nebo Ostravě. Poučnou zábavu najde celá rodina v pražském Národním muzeu. Nebo v brněnském parku Vida!, kde zažijete skutečné zemětřesení, rozpoutáte opravdové tornádo, zmrazíte vlastní stín, nebo odpálíte vodíkovou raketu! Ale marketing zatím lépe zvládá Legoland v Německu, kam dojedete například následujícím způsobem:

Proč vlastně procházejí davy návštěvníků bránou Legolandu? V Německu chtějí vidět miniatury 5 největších světových mrakodrapů, animovaný film ve 4D provedení nebo projít dračím hradem.

Za 3 564 Kč do Legolandu. V Německu není lacino

Národní muzeum i brněnský zábavní park Vida! naúčtuje hostovi za vstupné méně než 200 Kč. Kolik zaplatí návštěvníci Legolandu? V Německu samozřejmě připlatíte (cenová hladina je tam podle Evropského statistického úřadu průměrně o 59 % vyšší než v tuzemsku). Konkrétní částka může záležet na věku návštěvníka, ale především závisí na případném předstihu, s jakým vstupenku zakoupíte.

Kdy proběhne návštěva Dospělý Dítě od 3 let
kdykoli letos 45 € 40 €
dnes nebo zítra 42 € 37 €
za 2 až 6 dnů 35,70 € 35,70 €
za 7 a více dní 31,50 € 31,50 €

Pozor, provozovatelé areálu považují děti od 12 let za dospělé a řidič zaplatí dalších 6 eur za parkování. Při současném kurzu 27 € za českou korunu zaplatí čtyřčlenná motorizovaná rodina minimálně 3 564 Kč. Stále přemýšlíte o návštěvě Legolandu v Německu? Možná vás zaujmou taky:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno