Jistě taky milujete kakaové, kávové a čokoládové oplatky. Hromada křupavých pochoutek nese obchodní značku Sedita a povědomé jméno – Tatranky, Věnečky, Princezky nebo Piškoty. Výrobce oblíbených sladkostí začátkem loňského roku potěšil všechny mlsouny, kteří mají rádi napětí a výhry. Co myslíte, proběhne Sedita soutěž o ceny 2016? Otázku jsem položil přímo odpovědné firmě a obratem přišla odpověď! Třeba vás zaujmou ještě další podobné soutěže, ve kterých můžete získat diamantový prsten nebo lákavou finanční hotovost!

Dermacol rozdává drahé kameny

Než dostane prostor letošní Sedita (soutěž o ceny 2016), prolétněme pravidla hlavního hitu letošní sezóny. Kosmetická firma Dermacol, a.s. rozdá šťastlivcům atraktivní balíčky, obsahující následující výhry: „unikátní prsten s diamanty od společnosti DIC spolu se dvěma vstupenkami na exkluzivní galavečer v Národním divadle a lahví Mucha sektu“. Chcete soutěžit? Návod na přihlášení najdete ZDE.

Rádio Impuls pravidelně naděluje peníze

Nebojte, brzy probereme Sedita – soutěž o ceny 2016. Ale ještě připomeňme podobnou akci Rádia Impus, která pravidelně láme divácké rekordy. Dříve mohli účastníci vyhrát dům, cestu kolem světa nebo desetitisíce korun. Je možné, že rozhlasová stanice vymyslí novou výhru a vyhlásí další kolo. Potom postačí trocha štěstí, duchapřítomnost a správná odpověď na poměrně jednoduchou otázku. Podrobnosti najdete ZDE.

Sedita – soutěž o ceny 2016

Nakonec bychom očekávali to nejlepší – pověstnou třešničku na dortu, zlatý hřeb večera. Takže kdy proběhne Sedita – soutěž o ceny 2016? Jaká jsou pravidla letos a co všechno můžeme vyhrát? „Děkujeme Vám za Váš dotaz. Soutěž Sedita proběhla na jaře roku 2015. V současné době nepřipravujeme další ročník. O soutěžích podáme informace, až  budou aktuální,“ odpovídá a zdraví Světlana Votočková, marketingová manažerka společnosti I.D.C. Praha, a.s. Škoda, Soutěž tedy letos nebude, ale sladké oplatky a tyčinky kvůli tomu naštěstí nezhořknou. 🙂

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno