Filmové kazety, hudební disky a papírové knihy zabírají hodně místa. Anebo mají mizivou velikost a hmotnost, zabalené do počítačového souboru! Na internetu existuje několik skrýší, kam můžeš nahrát třeba videozáznam celého svého života. Tamtéž najdeš tolik kultury a zábavy, že by vystačila několika generacím! Ulož to zdarma bez registrace. Respektive stahuj, co tvoje duše ráčí a svědomí dovolí! Představím ti servery, které sám využívám.

7 webů, které slouží jako bezplatná sbírka filmů a hudby

Ve světě pohyblivých obrázků je nejlepším arbitrem vkusu československý portál csfd.cz, nebo ještě lépe světová databáze imdb.com. Tam zjistíš, jak filmoví fanoušci a znalci hodnotí nové snímky. Dotyčnou komedii, drama nebo horror potom zhlédneš buďto v kině, anebo pohodlně doma. Chceš soubor stáhnout a uložit na svém počítačovém disku? Není problém. Anebo hledáš stránku, na které video rovnou přehraješ, aniž by se muselo cokoli stahovat? To je taky možné.

Stahuj to, nebo… Ulož to zdarma bez registrace ve 3 krocích

  1. Na titulní stránce uvidíš vyhledávací řádek, do kterého napiš, co hledáš.
  2. Pravděpodobně dostaneš několik možností, mezi kterými vybereš a rozklikneš jednu.
  3. Zkontroluj podle fotografií, že film souhlasí a poklepej tlačítko „Stáhnout pomalu“.

Sice potrvá řádově desítky minut až hodiny, než bude celý soubor přesunutý do tvého počítače, ovšem vyhneš se placené registraci. – A nyní rychlý a ověřený návod, jak naopak cokoli zadarmo uložit.

  1. Klikni na výzvu „Nahrát soubory“.
  2. Klikni na výzvu „Procházet“ a vyber ze svého počítače, co chceš uložit.
  3. Uvidíš další, tentokráte větší ikonku „Nahrát soubory“. Jsi v cíli, takže… Ulož to zdarma bez registrace! 🙂

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrá služba, budu využívat nejenom pro ukládání, ale především pro stahování (filmů, hudby, elektronických knížek) zadarmo a bez zbytečné registrace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno