Vypadá elegantně a dostal slavné příjmení. Adam Abramovič slibuje snadný výdělek v nové reklamní kampani, takže jsem zapátral, co přesně dělá a koho vlastně zastupuje. Evidentně nejsem sám! Vás taky zaujala vidina rychlých peněz, podepřená pochvalnými recenzemi. Zapátrali jste v internetovém vyhledávači, což oceňuji, protože příliš mnoho lidí naopak věří každé blbosti a vyhazuje svoje vydřené úspory oknem. Mluví ze mě opakované zkušenosti, jak vysvětlím záhy.

Roman Abramovich vlastní fotbalový klub

Nejdříve věnujme pozornost faktům, čili skutečnosti. Abramović je původně slovanské, především jihoslovanské příjmení. Bylo proslaveno několika stejnojmennými tenisty, ale také šachistou nebo basketbalistou. Abramovich je příjmení ruského byznysmena, který zbohatl na rozpadu sovětského impéria, potom přesídlil do Velké Británie a nyní vlastní slavný londýnský klub FC Chelsea. Zaměstnává například českého brankáře Petra Čecha, ale pojďme zpátky k jádru věci. Kdo je tedy Adam Abramovič? Příbuzný fotbalového magnáta? Nebo jenom jmenovec?

„Adam Abramovič“ láká na binární opce

„Už přes 11 000 obyvatel České republiky vyzkoušelo můj jednoduchý recept. Nyní vydělávají 40 000 Kč až 80 000 Kč měsíčně, ačkoli pracují pouhých několik hodin týdně!,“ vypráví údajný Adam Abramovič (ZDE a ZDE). Jenomže nikdo takový ve skutečnosti neexistuje a vymyšlené jsou velmi pravděpodobně taky nadšené recenze. Celá reklama na Abramovičovy Akademie připomíná podvodné kampaně, které propagují bezcennou náplast na léčbu zvětšené prostaty, neúčinnou mastičku proti hemeroidům, proti plísním atd.

Do „Abramovičovy Akademie“ nejdu

Na reklamní stránce jsem schválně vyplnil svoje kontaktní údaje. Telefon zazvonil přesně v objednanou dobu, ovšem na druhé straně pomyslného drátu nebyl žádný Adam Abramovič a snadné peníze taky nepřišly. Mužský hlas mi pouze poradil, abych vyzkoušel internetovou aplikaci nobleoption.com. Znám lidi, kteří vydělávají na takzvaných binárních opcích, tedy sázením na finanční trhy. Ale pokud zkusím stejnou cestu, rozhodně nebudu platit za registraci 2 500, ani 500 eur a raději nejdříve zadarmo nastuduji, oč vlastně jde – například ZDE, ZDE nebo ZDE.

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak jsem se koukl na net a na mnoha stránkách zjistil, že taková společnost na opcích nevydělává, není ani v top žebříčku do 100 míst a Adam Abramovič se v Itálii jmenuje jinak, než ve Španělsku… Navíc Vám zavolá úplně cizí týpek z call-centra a jediné, co se dozvíte, je, jak jim darovat 500 éček. V textu na webu je plno nesmyslů a gramatických chyb, tak to asi nebude žádná jednička na trhu.

  2. Spíše se jedná o ruletu, kde sem tam někdo vyhraje, ale organizátor má své procento jisté. V případě binárních opcí je to asi 20 % dle podmínek organizátora.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno