Vzor svalnatého a přitom moudrého chlapa, stejně jako filosof na klaunském trůně přišli na svět ve stejném astrologickém znamení. Lev má přirozený talent, navíc umí zatnout zuby a makat, takže ve svém oboru vyniká. Může se naparovat, zesměšnit kritiky a odrovnat konkurenci, ale není hloupý. Svoji autoritu používá k bohulibým účelům, protože nejcennější není moc, ani majetek, nýbrž přátelství ostatních lidí. Proto lev vynalezne raději kuchyňský spotřebič, než ničivou zbraň, používá laskavý humor, vypráví pohádky místo hororů. – Buďme konkrétní! Představme známé osobnosti, které spojuje souhvězdí Lva a potom projděme horoskop na rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete pod TÍMTO odkazem.

 Schwarzenegger i Bolek Polívka jsou ve stejné znamení (Lev)

V období od 23. července do 22. srpna rozlepili svoje novorozenecká víčka slavní géniové: fyzik Denis Papin (vynálezce stejnojmenného hrnce), psycholog Carl Gustav Jung (odborník na sny), módní návrhářka Coco Chanel, nebo spisovatelé Alexandre Dumas (stvořil Tři mušketýry) a J. K. Rowlingová (kouzelnický učeň Harry Potter). Do stejné astrologické rodiny byli přivedeni taky politici Arnold Schwarzenegger (bývalý kulturista a herec), Bill Clinton a Barack Obama (oba mezi americkými prezidenty patřili mezi sociálně citlivější), kubánský revolucionář Fidel Castro, nebo astronaut Neil Armstrong (první člověk na Měsíci).

Stejné astrologické znamení – Lev – mají v horoskopu nadepsáno hvězdy moderního šoubyznysu: zpěváci Mick Jagger (z kapely Rolling Stones), Robert Plant (z kapely Led Zeppelin), Madonna a Whitney Houston (hlavní ženská hrdinka filmu Osobní strážce), herci Robert Redford (spolu/tvůrce humanistických příběhů, například Vzpomínky na Afriku) a Patrick Swayze (hlavní mužský hrdina ve filmu Hříšný tanec).

Speciálně v tuzemsku zabodovaly další spřízněné duše: herci Bolek Polívka a Jan Kraus, hudebníci Michael Kocáb a Janek Ledecký, zpěvačky Eva Pilarová a Ewa Farna, nebo sportovní moderátor Robert Záruba.

Horoskop na rok 2020, od lepší empatie po novou kariéru

 • V lednu vyvíjíte maximální snahu, ale odpovídající odměna nepřichází. Musíte lépe vnímat potřeby a hodnoty ostatních lidí!
 • V únoru můžete objevit tři klíče ke skutečné rozkoši (mužskou pokoru + něžnost k ženskému tělu + svatou trpělivost).
 • V březnu vám vstupuje do života někdo, kdo záhadně zmizel. Pátráním po ztracené stopě můžete objevit zapomenutý poklad.
 • V dubnu vás očekává životní láska (bohužel i bohudík) v dalekém kraji, kam buďto doletíte, nebo „docestujete” přes internet.
 • V květnu prožijete nejkrásnější období letošního roku – pokud navštívíte, obejmete a vyslechnete svoje příbuzné.
 • V červnu vnímejte indicie nebo osoby přicházející z východu, hlavně z Ruské federace, nebo z celého bývalého Sovětského svazu.
 • V červenci dostanete drahocennou zprávu od snědého nebo černého člověka, tedy pokud překonáte předsudky.
 • V srpnu důsledně doporučuji, abyste zapomněli na svoji hrdost a přijali nezištnou pomoc, až opět uslyšíte vlídné slovo.
 • V září můžete zahynout při silniční nehodě. Raději nejezděte osobním autem, preferujte hromadnou dopravu!
 • V říjnu kolem sebe pozorujte ženy, jež pocházejí z vesnice. Jedna uhodne číselnou kombinaci pro výhru v loterii.
 • V listopadu ohrozíte celou svoji existenci, pokud půjdete do konfliktu. Raději ustupte, není správný čas pro hádky a boje.
 • V prosinci stojíte před novou, lepší kariérou, která však může začít pouze dobrovolnictvím v dobročinném projektu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno