Máme nejvyšší čas, abychom se přizpůsobili dynamickému globálnímu vývoji, a nezůstali bokem ani pozadu. Pro začátek prostudujme horoskop na duben 2020 – obecně i podrobně, pro každé znamení zvěrokruhu.

Čtvrtému měsíci gregoriánského kalendáře říká většina evropských národů podobně: například Slováci apríl, Němci der April, Angličané april. Jazykovědci spekulují, jestli byla původní inspirací starověká bohyně lásky Afrodité, anebo latinské sloveso aperire, které znamená otevřít. Obojí dává smysl, protože slunce zahřívá paseky pro romantické milence a stromy otevírají pupeny. Ostatně v češtině říkáme stejnému měsíci podle dubů, které po břízách nahazují nové listy: duben.

Ovšem v okolní přírodě, stejně jako v lidské společnosti, probíhá každý další rok (trochu) jinak. Zvláště letos, kdy dostanou události rychlý spád. Kdo využije nové trendy, ten vydělá, a navíc očistí svůj organismus.

Buďme aktivní, a předejdeme zdravotním problémům

Máte osobitý styl, vlastní názory a zásady. Nechodíte poslušně s davem, odoláváte absurdním konvencím a používáte zdravý rozum, navzdory dočasným módním vlnám. Horoskop na duben 2020 však působí varovně, především vůči paličatým sólistům.

Po celém světě totiž probíhají zásadní změny – nejenom technické, ale i kulturní a ekonomické – které nemůžeme ignorovat, pokud chceme dosáhnout šťastného života. Nebuďme uzavření! Neztrácejme ostražitost, ale na výzvy reagujme vstřícně, naslouchejme cizím hlasům a zkoušejme pečlivě vybrané novinky. Mentální a tělesná aktivita zpočátku bolí, avšak postupně způsobuje větší a větší potěšení. Naopak pasivita = chátrání.

Horoskop na duben 2020 pro všechny hrdiny zvířetníku

 • Beran potká dávnou nestárnoucí lásku, pokud pravidelně vyrazí ven za sportem (cvičit do parku, vyklusávat apod.).
 • Býčí duši scházejí knihy. Svojí psychice, a zároveň kolektivu pomůže hlasitým předčítáním kvalitní beletrie (střídejte se!).
 • Blíženec zapomíná na „duševní vlastnictví“. Pozor, aby lenoši cynicky neparazitovali na vašich nápadech!
 • Rak míří k úspěchu, ale podceňuje bezpečnost na pracovišti. Horoskop na duben 2020 nevylučuje tragédii.
 • Na lva čeká životní láska (bohužel i bohudík) v dalekém kraji, kam buďto doletí, nebo „docestuje“ přes internet.
 • Panno, opatrně zkoušej nové nápady; k oživení dlouhodobých vztahů, k posílení organismu, i k regeneraci finančního rozpočtu.
 • Váha přerušila spojení s přírodou. Přitom třeba takové květiny na okenních parapetech dodají člověku elán!
 • Štír potřebuje uspokojit vášeň. Zkuste španělskou kulturu (filmy, hudbu, jídlo), z iberského poloostrova vane inspirace!
 • Střelec hodně získá a zároveň ušetří díky bezplatné čínské medicíně. Například cvičení v parku ano, drazí šarlatáni ne!
 • Kozoroh vchází na minové pole. Před každým krokem promyslete a zvažte alternativy, a místo výbuchu budete odměněni!
 • Vodnář v následujících letech dostane skvělé pracovní nabídky, ale bude potřebovat angličtinu, na studium není pozdě.
 • Ryba zapomíná na svoje staré zdravotní neduhy, které mohou znovu propuknout; dodržujte opět zdravou životosprávu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno