Moderní člověk vypadá jako skutečný vládce tvorstva, zvláště dokud zůstává v rychlém automobilu nebo zateplené vile. Ale stačí choroba, ekonomická krize, nebo pohled na hvězdné nebe – a najednou vnímáme, že všude kolem pulsuje mnohem větší a mocnější síla. Kus vesmíru zároveň nosíme v sobě, podobní kapce vody, která zrcadlí oceán. Pohleďme na konstelaci sluneční soustavy, zapojme vrozenou intuici a sestavme horoskop na rok 2019, respektive 2020. Taky cítíte rozechvělou naději? Výborně! Lepší budoucnost už existuje, podobně jako počaté, ale ještě nenarozené dítě, pokud se vášnivě spojí její rodiče: rozum a víra.

Horoskop

Horoskop na rok 2019 potěší lidi, kteří chtějí začít znovu

Spojené království Velké Británie a Severního Irska fakticky opustí Evropskou unii. Ale taky anglické vojsko odejde z Německa, kde zůstává od konce druhé světové války. Japonský císař Akihito abdikuje na svoji funkci, čímž poruší prastarou tradici v zemi vycházejícího slunce, kde všichni panovníci během posledních 200 let zůstávali v úřadu, dokud nezemřeli. Taky horoskop na rok 2019 nahrává duším, které cítí únavu, nebo naopak nudu, zkrátka touhu po změně a chtějí ukončit starou kapitolu svého životního příběhu.

 • Beran konečně dostane adekvátní odměnu za práci, kterou dlouhodobě odvádí.
 • Býk pozná v jednom zapomenutém bezdomovci úžasně vzácného člověka.
 • Blíženec uvidí malý zázrak tam, kam se ostatní vůbec neodvažují pohlédnout.
 • Rak najde hezký vztah k živočišnému druhu, který doposud považoval za odporný.
 • Lev prokoukne, jak funguje živočišný průmysl a díky etice získá taky novou, lepší obživu.
 • Panna objeví klidné štěstí v rostlinách, ať už na zahrádce, nebo při procházkách loukami.
 • Váha uvidí ostatní lidi, i sebe sama z nového úhlu. Pochopí, kde leží pravda, iluze a zákeřná lež.
 • Štír zažije setkání s Bohem. (Chcete vědět více? Podrobný horoskop získáte ZDE :-).
 • Střelec se naučí milovat každé ranní probuzení, ale euforii musí ještě usměrnit při smysluplné práci.
 • Kozoroh dostane nový dar. Dokáže odhalovat v lidech skryté talenty, nikoli však v ekonomickém smyslu.
 • Vodnář pomůže jednomu starému člověku, aby objevil smysl života a na oplátku sklidí zaslouženou odměnu.
 • Ryby uslyší novou melodii v dětském smíchu. Stále ještě není pozdě, abyste pomohli dospět novému životu!

Horoskop na rok 2020 přeje férové soutěži, můžete vyhrát

Japonci uspořádají ve svém hlavním městě Tokiu letní olympiádu, přičemž součástí tohoto největšího sportovního svátku se stanou nové disciplíny – například karate nebo surfing. Občané Spojených států amerických zvolí, kdo bude v dalších letech nejmocnějším politikem světa, tedy jejich prezidentem. A Saudští Arabové plánují, že pokoří konkurenční stavitele a dokončí nejvyšší budovu planety, věž vysokou přes 1 000 metrů! Horoskop na rok 2020 povzbuzuje cílevědomé osoby nebo týmy, které dostanou šanci vyniknout podle spravedlivých pravidel.

 • Beran potká úžasné lidi, kteří ideálně doplní přátelskou partu.
 • Býk dostane příležitost, aby podal ruku člověku, kterého předčasně hodil přes palubu.
 • Blíženec najde místo, kam svým bytostným založením nejlépe zapadá.
 • Rak zjistí, že milovanou vlast nosí v sobě, i když putuje daleko za obzor.
 • Lev najde odvahu a vnitřní sílu, aby vyřešil problémové vztahy se sousedy.
 • Panna zjistí, že největší milostný idol žije ve stejné obci (říká horoskop na rok 2020 :-).
 • Váha znovu potká nenahraditelného člověka, který fyzicky už zemřel.
 • Štír objeví nesmírný poklad v místě, kolem kterého chodí už roky.
 • Střelec vyléčí svůj zdravotní neduh pomocí tradiční místní medicíny.
 • Kozoroh pozná svoje skutečné rodiče, nejdříve matku a potom otce.
 • Vodnář se naučí skromnějšímu, a přitom šťastnějšímu životu.
 • Rybě bude odpuštěno za chybu, kterou si hrozně dlouho vyčítala.

Splněné předpovědi a archiv předchozích let

Lidská spokojenost zahrnuje tři dimenze: dobré zdraví, materiální zabezpečení a harmonické vztahy. Ještě ale potřebujeme jednotící prvek, který můžeme definovat různě: zdravý rozum, moudrý žebříček priorit, srdce na správném místě. Jenom pokud zodpovědně využijeme svoji svobodu, naše radost nebude náhodnou epizodou, nýbrž trvalým stavem. Vizte některé ověřené návody: jak zhubnout, jak obnovit mužskou energii nebo jak žít podle Ježíše Krista. Denně jsme navíc svědky symbolických událostí, které rezonují vesmírem – nyní jako dříve…

 • V roce 2017: Radě Evropy předsedaly Kypr, Česká republika a Dánsko, zatímco Radu Evropské unie vedly Malta a Estonsko – tedy samé neveliké státy. A tehdejší horoskop ukazoval cestu jedincům, kteří jsou zdánlivě bezvýznamní, ale ve skutečnosti nesmírně důležití.
 • V roce 2018: Oslavili jsme rovné století od vzniku samostatného Československa, které zůstává v našich srdcích, ačkoli již neexistuje. Navíc jsme zvolili nového českého prezidenta a obměnili svoje zastupitele na obecních úřadech, radnicích a magistrátech. I tehdejší horoskop reflektoval osudovou úlohu vlasti, domovského regionu a rodiny.

21 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mě čeká v roce 2018. Jak v soukromém, tak pracovním životě. Moc děkuji. Datum narození 16.5.1984 a manžel 11.12.1976.

  • Dobrý den, Veroniko, jsem rád, že zmiňujete svého manžela, protože právě na Vašem vztahu především záleží, jak úspěšný bude Váš letošní pracovní rok. Podle data narození totiž tvoříte neobvyklou dvojici, která se může perfektně doplňovat, inspirovat a podporovat.

   Lidé, narození 16.5.1984, mívají uměleckou – tvořivou – citlivou duši a svérázný, milý smysl pro humor, protože přišli na svět, když byla kolem volná „kreativní energie“ (zrovna zesnuli – uvolnili svoje pozemské místo například dramatik Irwin Shaw a komik Andy Kaufman, přezdívaný „Muž na měsíci“). Lidé, narození 11.12.1976, mají naopak tendence k dobrodružství, rychlosti, soutěži, rekordům, chtějí překonávat hranice, protože měli nad pomyslnou kolébkou divoké „sudičky“ (jako například legendární kaskadérka Joi Harris).

   Právě v roce 2018 přijde kombinace jemného oduševnělého citu a lačné živočišné vášně vhod, protože nás čeká rozporuplné období: Na jedné straně ještě doznívají dobré časy, zároveň se však blíží cyklická ekonomická krize, která posílí připravené a energické jedince a páry. Takže pamatujte, že v sobě máte poklad, hlavně vydržte spolu, buďte nejenom manželi, ale i nejlepšími přáteli (chápavými, i laskavě upřímnými) a díky vzájemné opoře Vás čekají úspěšné roky (nejenom 2018) :-).

 2. Dobrý deň, zaujímalo by ma, čo ma čaká v roku 2018 – osobný život, vzťahy, zdravie a peniaze. Narodená som 17.05.1986. Ďakujem.

 3. Dobrý den, seznámila jsem se s mužem narozeným 13.9.1990, má to nějakou šanci. Já 21.12.1987. Děkuji za odpověď

 4. Já jsem potkal všemohoucího Boha – tedy přesněji řečeno virtuální měnu Bitcoin. Věřím, že mě zachrání před existenčními problémy. Obchoduji, spekuluji se směnnými kurzy. Sice nevyrábím nic reálného, ale největší globální trhy dneska nepatří dříčům, nýbrž chytrákům. Horoskopy jsou vlastně taky jenom sázkou.

 5. Dobrý den. Prosím Vás,chtěla bych vědět, co mě čeká ve vztazích, zdraví, práci a financích v roce 2017, datum narození 4.4.1971. Děkuji, hezký den.

  • Květo, letos dostanete minimálně jednu zajímavou příležitost z jiného místa, než kde právě žijete. Nyní nedokážu říci, jestli půjde o pracovní nabídku, vztah, nebo dobrodružství. Ale lidé narození 13.1.1983 málokdy zůstávají v místě, kde se narodili. Například francouzský sportovec Ronny Turiaf vyrostl na karibském ostrově Martiniku, potom žil v Paříži a nakonec zakotvil v USA. Americký herec Imran Khan zase působí v Indii. Další herec Julian Morris je po obou rodičích Afričan, ačkoli pracuje v Anglii atd. apod. – mohli bychom pokračovat dalšími osobnostmi, které se narodily ve stejný den jako Vy a jsou v nejlepším slova smyslu světoobčany. Přeju Vám, abyste svoji letošní příležitost správně zvážila, ať už přijde z některého tuzemského regionu, anebo ze zahraničí.

 6. Dobrý den. Chtěla bych vědět, co mě čeká ve vztazích, práci a financích v roce 2017, datum narození 14.9.1962. Děkuji, hezký den. Jana

  • Jano, jste výjimečná svojí vnitřní energií, tajnými ambicemi a upřímnou touhou – chcete využít svůj pozemský čas, jak nejlépe dokážete. Opravdu můžete překonat leckterou překážku a zdolat vysoké cíle, ale pozor – mám obavu, abychom nebyli příliš zbrklí. Co se jeví aktuálně výhodné, může být v dlouhodobém výhledu ztrátové. Asi víte, o čem píšu – berme ohled na ostatní lidi, buďme solidární a aspoň občas rozdávejme, i když zrovna nedostáváme nic nazpět.

   Rok 2017 pro Vás teoreticky může být stejně úspěšný jako pro chorvatsko-kanadského podnikatele Roberta Herjavece, který se narodil také 14.9.1962. Byl ještě malý kluk, když musel se svojí rodinou emigrovat do Ameriky, protože otec „příliš“ kritizoval komunisty. Měli s sebou jenom jediné zavazadlo a pouhých 20 dolarů! Robertův otec chodil do práce pěšky, aby ušetřil za autobus. A naučil svého syna důležité pravidlo: „Nikdy, za žádných okolností, nenaříkej! Nestěžuj si, nežaluj! Jsi pánem svého osudu, takže se nevymlouvej a makej.“

   Robert Herjavec poslechl a dneska je miliardářem, i když žije celkem pohodově. Například byl celé 3 roky doma na rodičovské dovolené, aby se staral o svoje 3 malé děti. Má docela zajímavé přátele, pro které pořádá večírky ve svém sídle – třeba herce Johna Travoltu, zpěváky Micka Jaggera a Bona Voxe.

  • Jano! Češky, Moravanky a Slezanky narozené dne 12.7.1963 mají zvláštní talent vybudovat klidný a spokojený domov. Jakmile vycestují do světa, rychle pociťují silný stesk; buďto se vrátí zpátky, aby spokojeně dožily mezi důvěrně známými věcmi a lidmi, anebo pokračují dále do neznáma – potom zpravidla záleží na jejich vůli dávat a pomáhat, aby také dostaly zaslouženou odměnu. Cítím že, Vy budete patřit do první skupiny: Už žádná velká dobrodružství nepodniknete a zůstanete jedním z pevných bodů ve vesmíru pro duše, které máte ráda. Což není špatné rozhodnutí.

  • Anno, lidé narození 10.3.1976 mají obvykle velkou vnitřní sílu, která se projevuje v krizových životních situacích (například libanonská zpěvačka a modelka Haifa Wehbe, která kvůli porušení pravidel musela vrátit korunku královny krásy, navíc byla bývalým manželem připravena o svoji dceru, ale vždycky dokázala začít znovu a bojuje). Takže byste v tomto muži mohla najít oporu, pozor ale, aby svoji energii směroval správným směrem. Jako vždycky platí – buďte otevřená, ale opatrná!

 7. Chtěla bych vědět, co mě čeká. Budu mít přítele? Budu bydlet tam, kde bydlím? Jak na tom budu finančně? Děkuji. Jsem narozená 9.10.1975.

  • Anno, rád slyším, že jste se narodila v úžasný čtvrtek 9. října 1975 – stejně jako třeba Sean Lennon, syn britského písničkáře Johna Lennona a japonské umělkyně Yoko Ono. To není náhoda. Máte přece cit pro pestrost, dokážete harmonicky kombinovat různé barvy, vůně a chutě, a přitom zůstáváte vkusná.

   V následujícím roce potkáte několik vzácných lidí – jenom, prosím, buďte opatrná a zároveň dejte šanci i ostýchavým introvertům, pokud o komunikaci s Vámi projeví zájem. Jestli dokážete skloubit bezpečnost a otevřenost, jistě se dočkáte nové lásky. Bydliště ale záleží právě taky na tom, koho si vyberete (protože dostanete více než jednu možnost :-). Financí pravděpodobně nebude příliš, ale tak akorát, abyste mohla být šťastná. Přeji Vám sebevědomí a chuť do života.

  • Jano, vzhledem k tomu, co jste o sobě (ne)napsala tady a taky přes redakční e-mail, vězte následující. Zřejmě máte velmi dobré srdce a trochu romantickou povahu. Milujete tajemno a zároveň toužíte po základních jistotách – po bezpečí a stabilním zázemí. Bohužel zažijete problémy, pokud nepotlačíte svoji emoční stránku, tedy pokud nezačnete přikládat větší váhu svému rozumu.

   Přitom jste bezpochyby nadprůměrně inteligentní, takže máte, kde čerpat – jenom musíte začít. Zapojte více svůj rozum a všechno bude lepšíosobní vztahy (najdete nové spolehlivé kamarádky a vyléčíte bolístky ve svém příbuzenstvu), finanční situace (miliardy sice pravděpodobně nevyhrajete, ale určitě dokážete hospodařit tak, abyste neměla sebemenší nouzi), i celková fyzička (většina lidí Vám může závidět délku dožití, samozřejmě pokud svůj organismus nezničíte špatnou životosprávou a zbytečnou těžkomyslností). Tolik Váš horoskop pro rok 2017 aspoň v kostce :-).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno