Král populární muziky, stejně jako anděl dobročinnosti přišli na svět ve stejném astrologickém znamení. Panna dokáže vyjádřit emoce a pravdy, pro které lidská řeč nemá trefné výrazy. Uměním nebo dobrým skutkem dojme i cizího člověka, zatímco ostatní smrtelníci marně zkoušejí popsat lásku, něhu a soucit obyčejnými slovy. Sama panna však rozhoduje, jestli bude považovaná za milou čarodějku, anebo za obávanou čarodějnici. – Buďme konkrétní! Představme známé osobnosti, které spojuje souhvězdí Panny a potom projděme horoskop na rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete pod TÍMTO odkazem.

Michael Jackson i Matka Tereza jsou ve stejné znamení (Panna)

V období od 23. srpna do 22. září rozlepili svoje novorozenecká víčka slavní géniové: filosof Hegel (objevil dějinný pokrok), chemik Antoine Lavoisier (začal v laboratoři používat váhy), fyzik Michael Faraday (nalezl elektrické siločáry), spisovatelé Lev Nikolajevič Tolstoj (autor románu Vojna a mír), Stephen King (klasik hororů) a Paulo Coelho (vypráví třeba o Alchymistovi). Do stejné astrologické rodiny byla přivedena bojovnice proti bídě, jeptiška Matka Tereza.

Stejné astrologické znamení – Panna – mají v horoskopu nadepsáno hvězdy moderního šoubyznysu: zpěváci Michael Jackson, Freddie Mercury (z kapely Queen) a slepý tenorista Andrea Bocelli,  hudební skladatelé Roger Waters (autor nejlepších alb kapely Pink Floyd) a Leonard Bernstein (muzikál West Side Story). Pověstné místo na slunci získaly taky herečky Sophia Loren, Salma Hayek a Cameron Diaz, herci Sean Connery (první James Bond) a Richard Gere (boháč pro Pretty Woman), nebo horolezecký rekordman Reinhold Messner a kouzelník David Copperfield.

Speciálně v tuzemsku zabodovaly další spřízněné duše: hudební skladatel Antonín Dvořák (opera Rusalka), filmař Jan Švankmajer (Spiklenci slasti, Otesánek, Šílení atd.) nebo Pavel Nedvěd (držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy, fakticky však světa).

Horoskop na rok 2020, od osudového setkání po spravedlivý triumf

 • V lednu potkáte svého životního hrdinu v kostele, pokud tam zajdete (nemusíte nutně zůstávat po celou mši svatou).
 • V únoru zbytečně strádáte. Cesta ke spravedlivým penězům vede přes sociální práva (zaručenou mzdu apod.).
 • V březnu nastává ideální čas pro nový začátek. Konflikty nikam nevedou, užitečná práce ještě letos přinese plody.
 • V dubnu opatrně zkoušejte nové nápady; k oživení dlouhodobých vztahů, k posílení organismu, i k regeneraci finančního rozpočtu.
 • V květnu objevíte zázraky moderní techniky, které povedou k osudovému setkání. Ale na internetu buďte opatrní jako ve „skutečnosti“!
 • V červnu potkáte „kouzelného dědečka nebo babičku”, který / která však potřebuje pomoci, než vás případně odmění.
 • V červenci dosáhnete zaslouženého potěšení; zvýšeným rizikem však hrozí virus žloutenky, takže myjeme ruce!
 • V srpnu začíná velmi citlivé období; právě nyní intuitivně poznáte, jaké látky potřebuje váš organismus.
 • V září bojujete se silnou rivalkou, obě přitom používáte drsné zbraně. Nadchází ideální doba pro mírovou dohodu.
 • V říjnu vyvstane zásadní dilema. Při rozhodování byste neměla zohledňovat média, ale oficiální statistiky.
 • V listopadu zažijete návrat do dětství. Snad ohlídáte svoje tajné slabiny a využije svoji hravost jinak, než jenom pro zábavu.
 • V prosinci jste nedoceněná. Pokud zabojujete o svoje práva, získáte lepší život. Po vítězství však nabídněte kompromisní dohodu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno