Sedmý měsíc gregoriánského kalendáře dostal ve většině evropských jazyků jméno podle římského dobyvatele Julia Caesara, který získal moc a následně byl zavražděný svým dlouholetým spolupracovníkem Brutem. Čeština označuje stejné období půvabnějším výrazem, aby místo vysoké politiky připomínala maliny a západy slunce: červencem. Letos pozorně sledujme především svoje (domnělé) kamarády a kolegy, přestože nám nehrozí takový konec jako římskému diktátorovi. Projděme horoskop na červenec 2019 obecně i podrobně, pro každé znamení zvěrokruhu.

Pozorně sledujte, kdo jsou opravdoví kamarádi

Je hrozně milý, zahrnuje vás lichotkami. Umí vyvolat dojem vzájemné úcty, slušnosti a důvěry. Ale přitom často pomlouvá osoby, které zrovna nejsou poblíž! Znáte takového člověka? Věřte, že nepatří mezi vaše skutečné přátele! Úlisný klevetník plete hlavu všem okolo, ale jakmile nebudete nablízku, pravděpodobně pomluví a zraní taky vás! Horoskop na červenec 2019 ukazuje, že venku potkáte pokrytců habaděj. Tím cennější ovšem budou opravdoví – charakterní přátelé, kteří mluví slušně taky o lidech, kteří zrovna nemohou reagovat.

Horoskop na červenec 2019 pro celý zvěrokruh

 • Beran udělá nejlépe, když začne kupovat pouze etické zboží (vyrobené dělníky v důstojných podmínkách!).
 • Také býk doposud věnoval malou pozornost provázanosti našeho světa, čímž ohrožuje svoji karmu a osud.
 • Blíženec má příležitost, aby kolem sebe vytvořil úžasnou partu – jenom překročit vlastní stud a pohodlí!
 • Rak bude v nadcházející době hledat nový výdělek; měl by upřednostňovat družstevní organizace.
 • Lev dostane výbornou zprávu od snědého nebo černého člověka, tedy pokud překoná předsudky.
 • Pannu horoskop na červenec 2019 potěší; zvýšeným rizikem bude pouze virus žloutenky, takže myjeme ruce!
 • Váha potřebuje početnější dětskou společnost, podobně jako květině v červenci chybí vláha!
 • Štír dostane jedinečnou příležitost, aby otevřel okna nového poznání díky moderním technologiím.
 • Střelci najdou spřízněné duše ve volnočasových nebo profesních organizacích (ve skautu, odborech apod.)
 • I kozoroh otevře svoje čakry, pokud dá přednost etickým výrobkům (z bio-farem, chráněných dílen apod.).
 • Vodnář má stále ještě dostatečně bystou hlavu, aby mohl zlepšit svůj život dalším vzděláváním.
 • Ryba dělá chybu, když oddaluje setkání s některými starými přáteli; snad nebude brzy litovat.

4 KOMENTÁŘE

 1. Strašně Vás prosím o odpovědi: Prodám dům? Budu mít štěstí, partnera a finance? Děkuji moc. 9.10.1975 Anna

  • Anno, jste hodný člověk a umíte nejenom brát, ale především dávat – což je sice základní předpoklad pro smysluplný a šťastný život, ale taky riziko. Takže Vám upřímně radím: Zůstaňte sama sebou, mějte ráda dobré lidi i sama sebe, ale zároveň dávejte pozor na lákavé sliby.

   Vám osobně doporučuji, abyste dům prodávala raději přes známou, velkou realitní kancelář, než sama – i kdyby přišel hezky vypadající zájemce o nemovitost a sliboval, že Vám okamžitě vyplatí tučnou hotovost, pokud ihned podepíšete smlouvu.

   Stejně tak případné nápadníky nechejte nějakou dobu (klidně i měsíce) čekat, než posunete Váš vztah dál, abyste se pořádně poznali a měli jistotu, že očekáváte od budoucnosti totéž, nebo aspoň naleznete přijatelné kompromisy.

   Po finanční stránce můžete dosáhnout spokojeného života, našetřit na všechno opravdu potřebné – a pravidelně utrácet taky za potěšení, zábavu, trochu luxusu. Ale ani tady, prosím, nespěchejte. Upřednostňujte jistotu před rizikem, porovnávejte náklady a potenciální výnosy, a nespoléhejte na náhodu.

   Přeji Vám odvahu, rozvahu, trpělivost a samozřejmě zdraví – základní ingredience Vašeho štěstí :-).

   • Dobrý den, barák jsem prodala, ale přítele ještě ne. Měla jsem jednoho, který se narodil 31.1.1961. Mám s ním pokračovat? Sama nevím. Děkuji. Anna

    • Dobrý den, Anno, jmenovanému muži dejte šanci, pokud cítíte osamělost. Jak sama správně píšete, jde spíše o přítele, ve smyslu přátelství, nikoli o velkou vášnivou romantickou lásku, což ale nemusí vadit. Každý naplněný partnerský vztah trvá dlouho, takže postupně vyprchává „chemie“ a převažuje rozum, tedy něžné kamarádství namísto pomíjívé zamilovanosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno