Důvěryhodného spojence poznáte podle toho, že mluví hezky o lidech, kteří zrovna nejsou přítomni. Podobným tónem totiž hovoří také o vás, i když třeba zrovna nejste na stejném místě. Projděme horoskop na červenec 2020, abychom zavčas zachytili varovné nebo příznivé signály.

Sedmý měsíc gregoriánského kalendáře dostal ve většině evropských jazyků zvukomalebné jméno podle římského dobyvatele Julia Caesara, který získal obrovskou moc a následně byl zavražděn svým dlouholetým spolupracovníkem Brutem. V češtině označujeme toto období barvitým výrazem červenec a přitom myslíme na krvavě červené maliny nebo západy slunce. Letos pozorně sledujme především své (domnělé) parťáky a kolegy, přestože nám nehrozí takový konec jako římskému diktátorovi.

Brzy poznáte, kdo jsou opravdoví kamarádi

Je hrozně milý, zahrnuje vás lichotkami. Umí vyvolat dojem vzájemné úcty, slušnosti a důvěry. Ale přitom často pomlouvá osoby, které zrovna nejsou poblíž! Znáte takového člověka? Věřte, že nepatří mezi vaše skutečné přátele! Úlisný klevetník plete hlavu všem okolo, ale jakmile nebudete nablízku, pravděpodobně pomluví a zraní taky vás! Horoskop na červenec 2020 ukazuje, že venku potkáte pokrytců habaděj.

Tím cennější ovšem budou opravdoví – charakterní přátelé. Lichotkami šetří, protože jsou upřímní, ale přitom nikoho neurážejí, ani když dotyčný člověk zrovna nemůže reagovat.

Horoskop na červenec 2020 pro celý zvěrokruh

 • Beran udělá nejlépe, když začne kupovat pouze etické zboží (vyrobené ohleduplně vůči životnímu prostředí, důstojně ohodnocenými dělníky).
 • Také býk doposud věnoval malou pozornost bezmezné provázanosti našeho zranitelného světa, čímž ohrožuje svoji karmu a osud.
 • Blíženec má příležitost, aby kolem sebe vytvořil úžasnou partu – stačí jenom překročit vlastní stud a dočasně omezit svoje pohodlí!
 • Rak bude v nadcházející době hledat nový výdělek; upřednostňujme zdravé místní firmy, popřípadě dobročinné nebo družstevní organizace.
 • Lev dostane výbornou zprávu od člověka, který v českém prostředí vyniká černou nebo snědou barvou svojí pokožky; takže pozor na předsudky.
 • Pannu tento horoskop na červenec 2020 potěší; přijde láska, důsledně však dodržujme hygienické zásady, protože hrozí virová nákaza (možná žloutenka).
 • Váha potřebuje početnější dětskou společnost, podobně jako květině v červenci chybí vláha!
 • Štír prostřednictvím moderních technologií zjistí, jak ušetřit peníze (v řádu tisícikorun) a zároveň vydělat něco navíc (v řádu statisíc Kč).
 • Střelci najdou spřízněné duše ve volnočasových nebo profesních organizacích (ve skautu, sokole, farnosti, odborech, na neformálních srazech apod.).
 • I kozoroh načerpá novou energii, pokud dá přednost etickým výrobkům (z bio-farem, tuzemských textilek, zelených elektráren apod.).
 • Vodnář podceňuje svůj intelektuální potenciál. Snad najde trochu času na dobrou ekonomickou nebo psychologickou literaturu (kvůli svým financím, vztahům a celkové spokojenosti).
 • Ryba dělá chybu, když oddaluje setkání s některými starými přáteli (spolužáky, kolegy, partnery); čím dříve se opět shledají, tím více získají a méně ztratí.

5 KOMENTÁŘE

 1. Strašně Vás prosím o odpovědi: Prodám dům? Budu mít štěstí, partnera a finance? Děkuji moc. 9.10.1975 Anna

  • Anno, jste hodný člověk a umíte nejenom brát, ale především dávat – což je sice základní předpoklad pro smysluplný a šťastný život, ale taky riziko. Takže Vám upřímně radím: Zůstaňte sama sebou, mějte ráda dobré lidi i sama sebe, ale zároveň dávejte pozor na lákavé sliby.

   Vám osobně doporučuji, abyste dům prodávala raději přes známou, velkou realitní kancelář, než sama – i kdyby přišel hezky vypadající zájemce o nemovitost a sliboval, že Vám okamžitě vyplatí tučnou hotovost, pokud ihned podepíšete smlouvu.

   Stejně tak případné nápadníky nechejte nějakou dobu (klidně i měsíce) čekat, než posunete Váš vztah dál, abyste se pořádně poznali a měli jistotu, že očekáváte od budoucnosti totéž, nebo aspoň naleznete přijatelné kompromisy.

   Po finanční stránce můžete dosáhnout spokojeného života, našetřit na všechno opravdu potřebné – a pravidelně utrácet taky za potěšení, zábavu, trochu luxusu. Ale ani tady, prosím, nespěchejte. Upřednostňujte jistotu před rizikem, porovnávejte náklady a potenciální výnosy, a nespoléhejte na náhodu.

   Přeji Vám odvahu, rozvahu, trpělivost a samozřejmě zdraví – základní ingredience Vašeho štěstí :-).

   • Dobrý den, barák jsem prodala, ale přítele ještě ne. Měla jsem jednoho, který se narodil 31.1.1961. Mám s ním pokračovat? Sama nevím. Děkuji. Anna

    • Dobrý den, Anno, jmenovanému muži dejte šanci, pokud cítíte osamělost. Jak sama správně píšete, jde spíše o přítele, ve smyslu přátelství, nikoli o velkou vášnivou romantickou lásku, což ale nemusí vadit. Každý naplněný partnerský vztah trvá dlouho, takže postupně vyprchává „chemie“ a převažuje rozum, tedy něžné kamarádství namísto pomíjívé zamilovanosti.

     • Dobry vecer vam preji dekuji za odpove chtela bych se zeptat co me ceka v roce 2018 budu mit pritele samota boli sem uz dlouho sama dekuji anna

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno