AKTUALIZACE: Soutěž Vaše konto probíhala na rozhlasové stanici Frekvence 1 v první polovině letošního roku. Před letními prázdninami byla (dočasně ?) přerušena. Nyní ovšem Frekvence 1 odstartovala novou hru, trefně pojmenovanou Milion za stovku! Pravidla, návod a rady, jak získat 1 000 000 Kč, najdete pod TÍMTO odkazem.

Šéfové českých rádií pochopili, že rádi hrajeme o peníze, nejlépe bez rizika. Nejposlouchanější stanice poutá obrovský zájem soutěží Haló, tady Impulsovi!, ve které můžete opět vyhrát milion korun. O druhou příčkou se přitahují rádia, která patří stejnému majiteli: Evropa 2 a Frekvence 1. Soutěž Kontoletos rozhodnout, kdo obsadí stříbrnou pozici. Jak se přihlásíte, jaká jsou pravidla a co můžete vyhrát? Nejjistější bývá registrace mobilním telefonem, přes textovou zprávu. Potom musíte pozorně poslouchat správnou frekvenci na rádiovém přijímači, eventuálně internetový přenos a čekat, dokud vám nezavolá moderátor

Soutěž rádia Impuls má zajímavější pravidla a větší výhry

Upřímně? Osobně nemám nic proti rozhlasové stanici Frekvence 1, soutěž Konto ovšem působí jako horší napodobenina. Konkurenční rádio Impuls letos rozdá osobní automobil, rodinný zájezd, 4 bicykly, bazén, vířivku, milion korun a denně můžete vyhrát 20 000 Kč, pokud máte zrovna štěstí a znáte správnou odpověď. Soutěžní otázky přitom testují vaše obecné povědomí, takže pravděpodobněji vyhraje člověk, který zná aktuální společenské dění. Frekvence 1 vyhlásila podobná pravidla, ale rozdává menší výhry a nahrává méně vzdělaným lidem.

Co vymyslela Frekvence 1? Soutěž Konto nahrává hlupákům

Registrace probíhá také přes on-line formulář, vzhledem k občasným výpadkům internetového připojení ovšem doporučuji spíše mobilní telefon. Operátor vám potom potvrdí, že textová zpráva byla doručena. Pošlete SMS ve tvaru KONTO_JMENO_PRIJMENI na číslo 736 300 444,“ radí rádio Frekvence 1. Soutěž Konto probíhá každé ráno. Mezi 6. a 9. hodinou ranní zatelefonuje moderátor přihlášenému šťastlivci a položí jednoduchou otázku: „Kolik je aktuálně na kontě Frekvence 1?“ Abyste znali správné číslo a vyhráli 10 000 Kč, musíte tuhle rozhlasovou stanici ráno poslouchat – buď jako internetové vysílání, anebo přes klasický rádiový přijímač.

Na jakých rádiových frekvencích vysílá Frekvence 1? Soutěž Konto můžete sledovat v následujících oblastech(v závorce vždycky uvedeme číslo frekvence, které musíte na přijímači naladit): Benešov (106,2), Beroun (102,7), Brno (104,5), České Budějovice (94,1), Cheb (104,6), Jablunkov (93,2), Jeseník (104,3), Jihlava (93,4), Karlovy Vary (89,5), Klatovy (103,8), Liberec (96,4), Náchod (103,1), Ostrava (91,0), Pardubice (97,4), Plzeň (104,1), Plzeň – město (89,6), Praha (102,5), Příbram (104,1), Sokolov (102,1), Sušice (93,8), Trutnov (98,4), Valašské Meziříčí (94,1), Zlín (105,0), Znojmo (94,9), Ústí nad Labem (93,5)

Na závěr dodejme, že zatímco rádio Impuls patří úřadujícímu ministrovi financí Andreji Babišovi, Frekvence 1 a Evropa 2 patří francouzskému mediálnímu domu, společnosti Lagardère Active ČR.

20 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, musím reagovat na komentáře posluchačů odledně Konta. Já jsem začala s Kontem, když byla největší výhra, kolem konce roku 2015. Do té doby mě to nechávalo chladnou. V lednu jsem se přihlásila, poctivě sledovala, kdy se přidává ve všední den a v neděli. Vyplatilo se: 1.6. jsem vyhrála přes 21 000 Kč. Je pravda, že jsem byla na příjmu i v nemocnici po operaci, na JIP. Takže všem posluchačům vzkazuji: Kdo nehraje, nevyhraje. Milena

 2. Dobrý den, prosím Vás, můžete mi sdělit, od jakého termínu budete opět vysílat hru VAŠE KONTO? Je půlka září, na webu ani v radiu nejsou žádné informace. Díky moc za info zde nebo v radiu. Váš věrný posluchač. Stanley

  • Stanislave, Frekvence 1 podle svého prohlášení rozjede další soutěž o peníze v říjnu. Nepůjde o Vaše konto, ale pravidla znějí víceméně podobně – netřeba žádných znalostí, rozhodne pouze štěstí: Moderátoři vždycky oznámí sériové číslo stokoruny, za kterou dají člověku tisícikorunu. Takže pokud budete mít zrovna v peněžence správnou bankovku, dostanete desetinásobek její ceny. Na konci října potom dostane majitel „poslední stokoruny“ rovný milion Kč.

  • Pavle, Frekvence 1 na konci června oznámila, že soutěž Vaše konto má prázdniny, ale od září začne „nová hra o velké peníze“. Zatím však není jasné, zda půjde o stejný formát, anebo zda mají na mysli například hru „Na dva vítězný“, která se právě nyní rozbíhá. Až bude jasněji, chceme tady na webu informovat o pravidlech a podrobnostech.

 3. Samé lístky, že dnes končí – to slyšíme dvakrát za hodinu, zaplať pánbůh, že to končí, snad se budou věnovat zase soutěži Konto.

 4. Většinou souhlasím s odpovědí posluchačů, kteří vám sem napsali ohledně soutěže KONTO FREKVENCE 1, jako třeba dnes. V tuto dobu máte napsáno, že změna bude v 11:30, ale už je 18:30 a nic se nezměnilo. Jen stále opakujete, komu jste volali, když vyhrál a ani občas už nepíšete výši KONTA. Děkuji za dobré informování lidí, kteří jsou ve studiu a jak jste mi napsali – opravdu zapomínají a věnují se spíše jiným věcem a blbostem. Jiří

 5. Nevadí mi, že částka není uvedena na internetu. (Někteří výherci evidentně rádio neposlouchali, jenom si částku přečetli.) Vadí mi zavádějící časové údaje o změně konta – většinou nejsou pravdivé; dívám se na ten údaj, i když rádio poslouchám téměř celý den. Výběr dotazovaných je také podivný. Za dva roky pravidelného poslouchání jsem proto ztratila o stanici Frekvence 1 zájem, dnes s ní končím. Sbohem.

 6. Poslouchám stále jen Frekvenci 1, protože mě zajímá soutěž. Proč není uvedeno konto v aktuální výši na webu? A s tím ranním voláním o výhru – je to nějaké záhadné vybírání telefonního čísla! Maruš

  • Protože s Liborem o Velikonocích vyběhli, jak se rád vykecává, tak zatímco se ptal na kraviny, tak přítelkyně si to našla na webu a přítel vyhrál. Od té doby to tam nedávají. A na webu, jak píšou změny, tak si taky z lidí dělají asi srandu – dnes tam je od rána 6:30 h.

 7. Včera jsem vám poslal komentář, který tady nyní nevidím. Asi se vám líbí jenom lichotky, a tak jste moji kritiku pana Boučka vymazali! Už žádná Frekvence 1 – soutěž Konto může beztak vyhrát jenom málokdo.

 8. Vážená Frekvence 1, nevěřím ve spravedlivý výběr při hře konto, 1 rok vás stále poslouchám a nic. V. Ročňáková

 9. Vaše rádio Frekvence 1 poslouchám pravidelně, také se přihlašuji k soutěži Konto. Akorát se mi nelíbí, jak pan Boušek „volá na Hrad“ – ve skutečnosti do vedlejší místnosti – a nejapně paroduje pana prezidenta. Mně to zavání urážkou hlavy státu. Ve Velké Británii by si toto vůči královně nemohli dovolit. Jsem zvědav na vaši reakci.

 10. Dobrý den, mám ráda vaše vysílání. Je zajímavé a poučné. Pokouším se i o Vaši soutěž „konto“. Ale mrzí mne, že teď nemám šanci zjistit výši onoho konta. Dřív jste to uváděli na webu Frekvence 1 a nyní to tak není. Uvádíte jen dobu, kdy ji prozradíte a když se podle toho zařídím, tak pustíte pouze historii posluchačů, kteří vyhráli. Aktuální výši bohužel ne. Moc by mne potěšilo, a zajisté nejen mne, kdybyste opět uváděli zmiňovanou částku na webu.

 11. Již od počátku se přihlašuji do soutěže Konto, ale stále nic.
  Poslouchám Frekvenci 1, ale asi je nás moc – proto nemám šanci, ovšem hra je hra a nedá se nic dělat.

 12. Už rok a půl se denně přihlašuju a pořád nic. Až dnes jsem si přečetla, že se musím přihlásit na tomhle mobilním čísle. Jsem blbá! Dík za rok a půl adrenalinu, Frekvence 1! Soutěž? Konto jedině! 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno