Věřte, nebo nevěřte, ale svoji životní partnerku jsem poznal přes internet. Založili jsme spolu rodinu a myslím, že jsme šťastní. Kde ve virtuální realitě máte šanci najít skutečnou lásku, která vypadá naživo ještě lépe, než na svém elektronickém profilu? Existuje řada zajímavých portálů, například Štěstí.cz – osudová seznamka. Mělník, Chloumecká 3376 je adresa provozovatele – společnosti Zásobování a.s., která tamtéž prodává potraviny a zároveň spojuje osamělá srdce.

7 internetových portálů, které dávají lidi dohromady

Poradím vám další servery a podle vlastních zkušeností shrnu negativa i pozitiva. Komunikace přes počítačovou síť je úplně normální, avšak oproti fyzickému setkání má jisté – dobré, i špatné – zvláštnosti.

Seznamka Uživatelů Cena registrace
Badoo.com miliony 0 Kč
Seznámit.cz statisíce 0 Kč
Známost.cz desetitisíce 0 Kč
Rande.cz nevíme 0 Kč
eDarling.cz nevíme 0 Kč
Seznamte.se nevíme 0 Kč
Elitedate.cz nevíme 0 Kč na zkoušku,
potom stokoruny měsíčně

A samozřejmě taky Štěstí.cz, neboli osudová seznamka provozovaná v mělnické ulici Chloumecká. Každopádně všechny jmenované portály šetří svým uživatelům čas, zkracují vzdálenosti a odbourávají stud. Ovšem zároveň zkreslují realitu, protože každý účastník může pečlivě upravit svoji fotografii, předstírat jinou identitu a citovat cizí slova, když píše zprávu. Takže doporučuji, abyste si co nejdříve domlouvali osobní setkání, ideálně někde venku mezi lidmi. První ani druhá schůzka pravděpodobně nevyjde, ale kdo vytrvá, najde svůj protějšek.

Je Štěstí.cz osudová seznamka? Mělník, Chloumecká 3376

Všechny vyjmenované portály můžete minimálně na zkoušku využívat zadarmo. Zpoplatněny jsou obvykle jenom některé prémiové služby, například když rozesíláte extrémně často zprávy. Za samotnou registraci účtuje peníze pouze provozovatel „osudové seznamky Štěstí.cz“, a to formou aktivační SMS, která stojí 99 Kč. Přitom podle obchodních podmínek smí váš profil kdykoli smazat, i když neuvede vůbec žádný důvod! Stále vás neodradil? Nuže napište adresu portálu, bez háčků a čárky, do hlavního řádku svého internetového prohlížeče.

Štěstí.cz, osudová seznamka (Mělník, Chloumecká) patří společnosti Zásobování a.s. Jako kontakt uvádí telefon +420 315 646 111. Doménu vlastní jednatel firmy Ladislav Stejskal, kterému případně můžete zkusit napsat na e-mailovou adresu stejskal@zasobovani.cz. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno