Domácí kutilové a zahradní šikulové, zkrátka majitelé zlatých českých ručiček jsou věrní obchodnímu řetězci, který vyrostl právě v tuzemsku. Akciová společnost Mountfield a.s. sice už patří čínské obchodní skupině Eurasia Development Group Limited, ale v naší domovině neztrácí na oblibě. I anglický název, který můžeme přeložit jako „dopravní prostředek do terénu“, jsme svérázně zjednodušili na Monfild. Slevy na kvalitní výrobky, profesionální služby a servis jsou prostě nejlepším způsobem, jak hýčkat hospodárného zákazníka. Prostudujme nabídku pro rok 2018, především nejžádanější zboží: benzínové sekačky, bazény (kulaté), benzínové pily, štípačky atd.

Benzínové sekačky od 4 490

Schopného pána domu poznáme podle pečlivě, ale zároveň pohodlně zastřiženého trávníku. Pokud jde o monfild-slevy 2018, nejžádanější jsou benzínové sekačky, které seženeme i v cenové kategorii pod 4 500 Kč včetně daně z přidané hodnoty. Ovšem vyšší kvalita stojí více, a na videu vidíme benzínovou sekačku MTF 4820 PD BW EL 4S, která stojí 16 990 Kč.

Bazény kulaté, v akci od 23 490 Kč

Zatímco zvelebujeme svoje širší teritorium, náročnou manželku a všetečné děti můžeme nechat u osvěžující vodní hladiny. Vyhledávané jsou především bazény kulaté, přičemž přední český distributor doporučuje značku Azuro. V akci seženeme nádrž oválného tvaru, dlouhou 4 a vysokou 1,2 metru, za 23 490 Kč.

Benzínové pily, štípačky a další nářadí

Člověku občas přeroste přes hlavu nejenom manželka nebo dítě, ale i dřevina. A kde existuje poptávka, tam vychází vstříc nabídka, jak potvrzují Monfild-slevy 2018. Benzínové pily seženeme od 4 390 Kč. Kousek, prodávaný pod názvem Oleo-Mac GS 650, však stojí 15 990 Kč.

V nabídce najdeme taky štípačky dřeva od 5 300 , traktory, čerpadla, venkovní vířivky, a koncem roku dokonce i vánoční stromky. Bohužel jenom občas probíhají marketingové akce, jako kolo štěstí nebo 50 % na vše.

Monfild-slevy 2018 v krajských městech

Čínská společnost Mountfield má pobočky po celé republice. Jmenujme aspoň krajská města: Brno (OC Olympia), České Budějovice (České Vrbné 2393), Jihlava (OC Patrol), Kladno (Arménská ulice), Liberec (OC Severka), Hradec Králové (Pilnáčkova 410), Olomouc (OC CITY), Ostrava (OC Centro), Pardubice (Pražská 200), Plzeň (Berounka Park), Praha (Holešovická tržnice, hala č. 12), Zlín (Třída 3. května 1205).

Člověk z vedení společnosti Monfild nám sice pomohl k současnému prezidentovi Miloši Zemanovi, když před volbami, prostřednictvím masivní inzerce varoval občany před imigranty a Jiřím Drahošem. Ale přesto, nebo právě proto dejme šanci taky konkurenci, jako jsou třeba OBI Česká republika s.r.o., Honda Motor Europe Limited nebo VARI, a.s.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno