V oficiálním katalogu pracíREFERENT LOTERIÍ A JINÝCH PODOBNÝCH HER číslo 2.10.10. Pokud pracujete přímo pro veřejnou instituci, pobíráte základní hrubý plat podle příslušné tabulky a případně také příplatky. Rozhoduje vzdělání a předešlá praxe (neboli platový stupeň) a náročnost vykonávané práce (neboli platová třída). Tady rozebereme právě obtížnost činností, které provádí konkrétní referent loterií a jiných podobných her.

Pozor! Ve vyšší platové třídě nemusíte vykonávat všechny úkony, které pod ni spadají. Stačí mít ve smluvním popisu práce uvedenou některou činnost. Například: „Výkon státního dozoru nad provozováním loterií a jiných podobných her.“ Platové tabulky garantují odměny ve veřejném sektoru – například na úřadech, zatímco v soukromém sektoru musejí administrativní pracovníci dostávat aspoň takzvané zaručené mzdy.

Referent loterií a jiných podobných her (v katalogu prací pozice 2.10.10)

8. platová třída

1. Zajišťování agendy správy loterií a jiných podobných her.

9. platová třída

1. Výkon státního dozoru nad provozováním loterií a jiných podobných her.

10. platová třída

1. Zpracovávání metodických návodů a dalších metodických materiálů v oboru loterií a jiných podobných her pro ostatní povolující orgány a orgány vykonávající státní dozor.

2. Koordinace výkonu státního dozoru nad provozováním loterií a jiných podobných her.

12. platová třída

1. Koordinace a metodické usměrňování státního dozoru na úseku loterií a jiných podobných her ve vztahu k územním finančním orgánům a obcím vykonávajícím státní dozor.

2. Analytická činnost v oblasti provozování loterií a jiných podobných her a v oblasti výkonu státního dozoru nad sázkovými hrami a loteriemi.

13. platová třída

1. Tvorba celostátní koncepce v oblasti loterií a jiných podobných her.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno