Na české a moravské silnice padá barevné listí, slunce pomáhá automobilovým světlometům stále méně a brzo přijde sníh. Největší tuzemská síť čerpacích stanic mezitím pořádá hru, ve které můžete vyhrát například zimní pneumatiky! Soutěž Benzina má samozřejmě především přilákat zákazníky společnosti Unipetrol, zatímco řada menších konkurentů sází na levný benzin. Ale pokud tankujete zrovna pod emblémem koníka, využijte příležitost!

Natankujte aspoň 30 litrů benzinu a možná vyhrajete škrabku

Akce oficiálně probíhá letos počínaje 5. zářím a konče 6. listopadem. Pravidla bohužel nepřejí řidičům, kteří jezdí na stlačený zemní plyn (CNG) a zkapalněný ropný plyn (LPG). Soutěž Benzina totiž prakticky začíná, teprve jakmile natankujete aspoň 30 litrů benzínu nebo nafty. Na spodní straně účtenky potom najdete speciální kód a instrukce, jak postupovat dále, abyste vyhráli cenu: rozmrazovač zámků a sněhovou škrabku, eventuálně pohonné hmoty v ceně 500 Kč.

Soutěž Benzina přinese hlavnímu vítězi sadu zimních pneumatik

Základní, relativně drobné ceny můžete vyhrát, aniž byste museli vyvíjet velké intelektuální úsilí. Prostě stačí „jenom“ štěstíčko. Soutěž Benzina má ovšem ještě další fázi, která pobaví také náročnější motoristy, dokonce i básníky! Hlavní výhru – 4 kusy zimních pneumatik značky Hankook (běžně stojí dohromady kolem 4 000 Kč) totiž získáte, pokud „nejoriginálněji“ odpovíte na „kreativní podzimní otázku“, která zní každý týden jinak. Ale pozor, odpověď musíme vtěsnat do 85 znaků!

Hlavní cenu mohou získat motoristé, kteří milují sport a přírodu

Soutěž Benzina navozuje sentimentální náladu aktuální hádankou: „Co nejraději děláš, když venku prší?“ Cvičím na kytaru v rytmu padajících kapek, abych na jaře mohl hrát ve veřejném parku. Dříve vybízela k aktivitě: „Jaký sport je podle tebe nejvhodnější pro podzimní období a proč?“ Houbaření, protože na podzim rostou hříbky a les je čerpací stanice duševní pohody. Předtím nahrála botanikům: „Proč na podzim žloutne a opadává listí?“ Aby šetřily energii, stromy shazují svoji šumící krásu, jíž zbude jen žluté barvivo.

Doktorát z meteorologie, botaniky ani tělovýchovy bychom takhle úsečnými odpověďmi nezískali, ale schválně zkuste sami vyhovět šibeničnímu rozsahu a předat požadované informace! Velkou roli přitom hraje subjektivní vkus porotce. Preferuje věcnost, anebo spíše poezii? Benzina každopádně slibuje, že vám oznámí, jak jste dopadli. Abyste dostali eventuální výhru, musíte potom ukázat svoji soutěžní účtenku.

4 KOMENTÁŘE

    • Kláro, díky! Vaše věta je poetická, a navíc hezky odpovídá na aktuální otázku v soutěži Benzina: „Co nejraději děláš, když venku prší?“ Pokud jste u stejnojmenné čerpací stanice natankovala aspoň 30 litrů benzínu nebo nafty, na spodní straně účtenky najdete instrukce, jak pokračovat v soutěži dál.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno