Nejhorší sovětský krutovládce, stejně jako dobrotivý papež přišli na svět ve stejném astrologickém znamení: Když Slunce z lidského pohledu procházelo souhvězdím Střelce. Děti narozené na přelomu listopadu a prosince mají mocnou fantazii. Vymýšlejí poutavé historky, které dokážou prodat obecenstvu (nejenom posluchačům, čtenářům, divákům, ale třeba taky obchodním partnerům nebo žákům). Odvyprávěné příběhy však žijí vlastním životem a mívají nečekané důsledky. – Buďme konkrétní! Představme známé osobnosti, které spojuje hvězdný Střelec a projděme horoskop na rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete pod TÍMTO odkazem.

Stalin i papež František jsou ve stejném znamení (Střelec)

V období od 23. listopadu do 21. prosince rozlepili svoje novorozenecká víčka slavní géniové: spisovatelé Mark Twain (Dobrodružství Toma Sawyera) a Alberto Moravia (Horalka), režiséři Walt Disney (Mickey Mouse), Woody Allen, Steven Spielberg (Čelisti, E.T., Schindlerův seznam), Ridley Scott (Vetřelec, Gladiátor) a Emir Kusturica (Černá kočka, bílý kocour). Do stejné astrologické rodiny byli přivedení výrobce prvního benzínového automobilu a otec značky Mercedes Karl Benz, britský premiér a úspěšný vojevůdce Winston Churchill, sovětský diktátor Džugašvili alias Stalin, nebo první papež z latinské Ameriky František.

Stejné astrologické znamení – Střelec – mají v horoskopu nadepsáno hvězdy moderního šoubyznysu: herci Boris Karloff (černobílý Frankenstein) a Brad Pitt (Achilles). Pověstné místo na slunci získali taky kytarista Jimi Hendrix, zpěváci Frank Sinatra, Ozzy Osbourne, Tina TurnerSinéad O’Connor a Britney Spears, nebo bojovník Bruce Lee.

Speciálně v tuzemsku zabodovaly další spřízněné duše: fyzikální chemik a nositel Nobelovy ceny Jaroslav Heyrovský, režiséři Vojtěch Jasný (Všichni dobří rodáci), Ladislav Smoljak (Vrchní, prchni!) a F. A. Brabec (Kytice, Máj), herci Josef Abrhám a Marek Eben, hudebníci Bohuslav Martinů (skladba Otevírání studánek), Jiří Pavlica (kapela Hradišťan) a Jiří Stivín (flétnista, klarinetista atd.). Mezi známé „Střelce“ patří rovněž zpěvačky Petra Černocká (dívka na koštěti Saxana), Dara Rolins a Aneta Langerová (naše první „SuperStar“), desetibojař a světový rekordman Roman Šebrle nebo generál a komunistický prezident Ludvík Svoboda.

Horoskop na rok 2020, od nadějné loterie po vyřešený problém

 • V lednu máte životní šanci, abyste vyhráli v loterii. Ale pouze pokud půjde o soutěž, která nestojí žádné peníze!
 • V únoru blokujete svoje vztahy i kariéru kvůli hloupým konvencím. Kašlete na předsudky, naslouchejte vlastnímu svědomí a talentu!
 • V březnu míříte k bohatství, ale uhnete špatným směrem. Zpátky k promarněnému majetku povede indicie, která souvisí s Francií.
 • V dubnu hodně získáte a zároveň ušetříte díky bezplatné čínské medicíně. Například cvičení v parku ano, drazí šarlatáni ne!
 • V květnu doporučuji preventivní lékařskou prohlídku, abyste předešli eventuálním zdravotním problémům: krev, dýchání, zrak atd.
 • V červnu pomůže meditace, například jóga. Samozřejmě pouze pokud budete chtít a nepřestanete věřit, že kráčíte správnou cestou.
 • V červenci najdete spřízněné duše ve volnočasových nebo profesních organizacích: ve sportovním oddílu, skautu, odborech apod.
 • V srpnu zaženete svoji dlouhodobou únavu a splín, pokud aspoň občas pobude s nějakými dětmi, třeba „jenom“ ve stejném parku.
 • V září vás ohrožuje vztek, protože přeceňujete projekt, který v říjnu skončí neúspěchem. Pozor na srdíčko!
 • V říjnu kolem našlapuje vášnivá láska. Jestli nestojíte o citovou bouři, nechoďte do kina, na koncerty, ani na festivaly!
 • V listopadu dostanete signál, že jste cílem darebáků. Nepanikařte, šmejdy slušně, ale razantně odmítněte a varujte svoje blízké.
 • V prosinci najdete klíč ke starému, zdánlivě neřešitelnému problému. Ke triumfu potřebujete už jenom – sebe sama!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno