Rozcuchaný vědátor, který krátkou rovnicí přepsal dějiny fyziky – stejně jako zakladatel naší republiky, oba přišli na svět ve stejném astrologickém znamení: jako Ryby. Děti narozené na přelomu února a března vynikají činorodostí, která náhodnému pozorovateli připomíná hyperaktivitu. Ano, mladé duše ventilují přebytečnou energii riskantními vylomeninami. Ale pokud mají dobré zázemí pro duchovní růst, rychle a brilantně se zorientují v časoprostoru, aby stanuly v čele mírumilovných revolucí. – Buďme konkrétní! Představme osobnosti, které jsou spojeny hvězdnými Rybami a potom projděme horoskop na rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete ZDE.

Einstein i Masaryk jsou ve stejné znamení (Ryby)

V období od 21. února do 20. března rozlepili svoje novorozenecká víčka slavní géniové: vynálezce mikrofonu a konstruktér prvního telefonu Alexander Graham Bell, autor teorie relativity Albert Einstein, spisovatelé Victor Hugo (Chrám Matky Boží v Paříži, Bídníci) a Gabriel Márquez (Sto roků samoty), dramatici Carlo Goldoni (Sluha dvou pánů) a Henrik Ibsen (Nora). Do stejné astrologické rodiny byli přivedení houslový virtuóz a skladatel Antonio Vivaldi  (Čtvero ročních dob), filmař Andrzej Wajda (Katyň), cestovatel David Livingstone a komunistka Rosa Luxemburgová.

Téže astrologické znamení – Ryby – mají v horoskopu nadepsáno hvězdy moderního šoubyznysu: herečky Elizabeth Taylor (Kdo se bojí Virginie Woolfové?), Sharon Stone (Základní instinkt), jejich kolegové Bruce Willis (Smrtonosná past), Javier Bardem (Tahle země není pro starý) a Daniel Craig (zatím poslední James Bond). Pověstné místo na slunci získali taky zpěváci Johnny Cash (přezdívaný Muž v černém), David Gilmour (z kapely Pink Floyd), Bobby McFerrin (Don’t Worry, Be Happy), Jon Bon Jovi a Justin Bieber, nebo automobilový závodník Niki Lauda.

Speciálně v tuzemsku zabodovaly další spřízněné duše: první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, zpěváci Ema Destinnová, Jiří Schelinger (Dům holubí) a Lucie Vondráčková, nebo malíř a autor současných českých bankovek Oldřich Kulhánek. Mezi známé „Ryby“ patří taky psychiatr Jan Cimický, herci Viktor Preiss, Simona Stašová, Eva Holubová a Martin Dejdar, modelka Eva Herzigová, tenisti Ivan Lendl a Petra Kvitová.

Horoskop na rok 2020, od nečekané odměny po skryté štěstí

 • V lednu dostanete nesmírnou odměnu za nezištné dobré skutky. I náznakem vypočítavosti však štěstěnu zaženete!
 • V únoru necháváte ležet ladem pohádkové dědictví. Pátrejte v pozůstalosti po svojí matce, babičce nebo prababičce!
 • V březnu podceňujete mezilidské vztahy, riskujete izolaci. K obratu stačí málo, například poetické vzkazy pro nejbližší lidi.
 • V dubnu zapomínáte na svoje staré zdravotní neduhy, které mohou znovu propuknout; dodržujte opět zdravou životosprávu!
 • V květnu můžete vyhrát nad svojí psychologickou závislostí, kterou doposud raději odsouváte do podvědomí.
 • V červnu nadešel ideální čas, abyste po delší době opět zašli do hvězdárny – nejenom kvůli výskytu asteroidů.
 • V červenci děláte chybu, když oddalujete setkání s některými starými přáteli; snad se potkáte aspoň náhodou, a nebudete brzy litovat.
 • V srpnu vás vyzve na souboj mocná nepřátelská síla; díky svojí trpělivosti a dobrotě ale vyhrajete, silnější než dříve!
 • V září dostanete skvělou šanci, abyste zlepšili nejenom svůj život. Zkuste více chodit mezi lidi, seznamovat se, komunikovat.
 • V říjnu hluboce ovlivníte jedno dítě, které (samozřejmě) vyroste a svému „učiteli” potom nastaví přesné zrcadlo.
 • V listopadu vám hrozí fatální nebezpečí v místech, kde vládne shon – pravděpodobně v rámci osobní silniční dopravy.
 • V prosinci dostanete extrémně výhodnou nabídku, která však bude skrytá mezi podobně vyhlížejícími nástrahami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno