První rocková hvězda, stejně jako nejlepší evropský hokejista přišli na svět ve stejném astrologickém znamení: Když Slunce z lidského pohledu procházelo souhvězdím Vodnáře. Děti narozené na přelomu lednového a únorového měsíce mívají problémy v tradičních institucích (ve škole, později v zaměstnání), bývají řazeny mezi „zlobivé uličníky“ a „drzé ignoranty“. Neprávem. Jejich jediným „hříchem“ bývá veselá mysl, odolnost vůči stresu a vědomí, že skutečné životní zkoušky teprve přijdou. – Buďme konkrétní! Představme známé osobnosti, které spojuje hvězdný Vodnář a potom projděme horoskop na rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete ZDE.

Mozart i Jágr jsou ve stejné znamení (Vodnář)

V období od 21. ledna do 20. února rozlepili svoje novorozenecká víčka slavní géniové: hudební skladatel Amadeus Mozart (Figarova svatba, Kouzelná flétna, Malá noční hudba atd.), ruský písničkář Vladimir Vysockij, romantický básník Lord Byron, romanopisci James Joyce (Odysseus) a Boris Pasternak (Doktor Živago), nebo průkopnice feminismu Virginia Woolfová. Do stejné astrologické rodiny byli přivedení astronom Galileo Galilei (Země se točí!), fyzik Alessandro Volta (dal jméno jednotce elektrického napětí), zakladatel evoluční biologie Charles Darwin, praotec gramofonu Thomas Edison, nebo zakladatel stejnojmenné automobilky André-Gustave Citroën.

Téže astrologické znamení – Vodnář – mají v horoskopu nadepsáno hvězdy moderního šoubyznysu: herci James Dean (Rebel bez příčiny), Paul Newman (Frajer Luke), John Travolta (Pomáda), Elijah Wood (Hobit), Jennifer Aniston (Rachel ze seriálu Přátelé), zpěváci Phil Collins, Shakira a Robbie Williams. Pověstné místo na slunci získali taky basketbalista Michael Jordan a motocyklový závodník Valentino Rossi.

Speciálně v tuzemsku zabodovaly další spřízněné duše: zakladatel moderní české novinařiny Václav Matěj Kramerius, autorka kuchařek Magdalena Dobromila Rettigová, spisovatelka Božena Němcová (Babička), propagátor sportu a slušnosti Jiří Stanislav Guth-Jarkovský. Mezi známé „Vodnáře“ dále patří básník Jan Skácel, režisérka Věra Chytilová (Dědictví s Bolkem Polívkou) a písničkář Wabi Daněk (Rosa na kolejích), hokejista Jaromír Jágr a lyžařka Kateřina Neumannová.

Horoskop na rok 2020, od záchrany života po obrácené role

 • V lednu můžete během nejmrazivější noci letošního roku zachránit život bezdomovci, abyste neskončili na jeho místě.
 • V únoru nepropadejte malověrnosti! Trpělivě a zásadově jděte za svým cílem, a prožijete ještě mnoho šťastných let!
 • V březnu chodíte kolem introverta, který má geniální podnikatelský nápad. Překonejte bariéru stydlivosti a nabídněte spolupráci!
 • V dubnu máte nejvyšší čas, abyste začali studovat cizí jazyk. Brzy přijde pracovní nabídka, podmíněná angličtinou.
 • V květnu zastíníte svého učitele nebo učitelku, ale věřím, že ani potom neztratíte hlavu a přirozenou pokoru.
 • V červnu užívejte krásy léta, čerpejte nové síly a vyčkávejte na velkou příležitost, která přijde v následujícím měsíci.
 • V červenci nejezděte na dovolenou a naplno pracujte. Využijte svůj talent a přijdete píli, aby vám neunikla životní šance.
 • V srpnu doplňte svoji domácí spižírnu letními bylinami a medem, aby vás přes zimu netrápily choroby a noční můry!
 • V září vás zkusí okrást podvodníci. Neuzavírejte žádné nové smlouvy, všechno pečlivě prostudujte a počkejte na říjen!
 • V říjnu můžete zbohatnout. Svůj poklad najde mezi lidmi různých národností. Jestli čekáte peníze, budete příjemně překvapeni.
 • V listopadu vyslechnete cenné, ale citlivé informace. Jako byste převzali odjištěný granát, který nelze jednoduše odhodit!
 • V prosinci buďto potřebujete podporu, nebo můžete sami pomoci. Brzy stanete v přesně opačné situaci a sklidíte, co jste zaseli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno