Otec moderní pedagogiky, stejně jako nejúspěšnější česká Slavice přišli na svět ve stejném astrologickém znamení. Beran zpravidla chápe, že základem lidské existence je poctivé myšlení. Svoje nedostatky (problematickou životosprávu, zdravotní problémy, nevinné neřesti) dokáže proměnit v přednosti. Spolužáky a potom kolegy udivuje kreativitou, která romantikovi připomíná magii a hlupákovi  bláznovství. – Ale buďme konkrétní! Představme známé osobnosti, které spojuje souhvězdí Berana a potom projděme horoskop pro rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete pod TÍMTO odkazem.

Jan Amos Komenský a Lucie Bílá mají stejné znamení (Beran)

V období od 21. března do 20. dubna přišli na svět slavní géniové: malíři Leonardo da Vinci (Mona Lisa, Poslední večeře, Dáma s hranostajem), Vincent van Gogh (Slunečnice) a Emil Filla, hudební skladatel Johann Sebastian Bach, vynálezce hromosvodu Prokop Diviš, filosof René Descartes („Myslím, tedy jsem.“), zakladatel státního důchodového systému Otto von Bismarck, architekt Ludwig Mies van der Rohe (brněnská Vila Tugendhat) nebo zakladatel moderní pedagogiky Jan Amos Komenský.

Stejné astrologické znamení – Beran spojuje také hvězdy moderního šoubyznysu: kouzelníka Harryho Houdiniho, komika Charlieho Chaplina, muzikanty Eltona Johna a Erica Claptona, bojovníka Jackieho Chana, herečky Keiru Knightley (Piráti z Karibiku) a Sarah Jessicu Parker (Sex ve městě).

Speciálně v tuzemsku zabodovaly další spřízněné duše: básník Jiří Wolker, spisovatelka Halina Pawlowská (Banánové rybičky), kuchař Zdeněk Pohlreich (Ano, šéfe!), herci Jitka Čvančarová a Jiří Bartoška nebo hudebníci Lucie Bílá a Radoslav Banga (Gipsy CZ).

Horoskop na rok 2020, od ranního požehnání po osudové setkání

 • V lednu očekávejte nejlepší věci časně ráno. Zaspat všechny východy slunce by bylo, jako ztratit celý rok života.
 • V únoru vyřešíte fatální chlapský problém ženským rozumem (například když přizvete kamarádku), a dostanete odměnu.
 • V březnu budete svědkem nespravedlnosti. Musíte podpořit ponižovanou oběť, jinak na sebe přivoláte smůlu!
 • V dubnu potkáte dávnou nestárnoucí lásku, pokud pravidelně vyrazíte ven za sportem (cvičit do parku, vyklusávat apod.).
 • V květnu konečně najdete odvahu, abyste upřímně vyjevili svému okolí, co už dlouho nosíte na srdci.
 • V červnu poznáte sílu rodičovského instinktu, samozřejmě v pozitivním slova smyslu.
 • V červenci uděláte nejlépe, když začnete kupovat pouze etické zboží (vyrobené dělníky v důstojných podmínkách!).
 • V srpnu potřebujete pořádný odpočinek, nejlépe v tuzemsku, například mezi moravskými vinnými sklípky.
 • V září můžete využít „efekt bumerangu“. Dobré (nebo špatné) skutky, které nyní vykonáte, přiletí zanedlouho zpět.
 • V říjnu byste měli urychleně navštívit všechny staré lidi, které miluje. Brzy bohužel o někoho přijdete.
 • V listopadu uslyšíte prostřednictvím médií (možná v televizním vysílání) informace, které můžete přetavit ve velké bohatství.
 • V prosinci potkáte člověka, se kterým dokáže velké věci. Ale musíte odolat náhlé zamilovanosti, jinak naopak pohoříte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno