Zakladatel Nobelových cen, stejně jako nejlepší fotbalista přišli na svět ve stejném astrologickém znamení: Váhy. Děti narozené na přelomu zářijového a říjnového měsíce dokazují, že genialita není výsadou umělců a historii nepíšou jenom politici. I špičkový sportovec píše svými údy „básně“ a vynikající vědec může založit podnik, který se stane staletým nadnárodním „impériem“. – Buďme konkrétní! Představme známé osobnosti, které spojuje souhvězdí Váhy a potom projděme horoskop na rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete pod TÍMTO odkazem.

Alfred Nobel i Pelé jsou ve stejné znamení (Váhy)

V období od 23. září do 23. října rozlepili svoje novorozenecká víčka slavní géniové: německý filosof Friedrich Nietzsche (prohlásil: „Bůh je mrtev!“), švédský vynálezce a zakladatel nejvyššího vyznamenání pro vědce Alfred Nobel, německý vynálezce a zakladatel stejnojmenné korporace Robert Bosch, hudební skladatel Giuseppe Verdi (opera Aida), spisovatel Francis Scott Fitzgerald (autor Velkého Gatsbyho), nebo básník a nositel Nobelovy ceny za literaturu Jaroslav Seifert. Do téže konstelace byli přivedeni taky mongolský vojevůdce Kublaj (hostil evropského cestovatele Marca Pola), konzervativní politička Margaret Thatcherová a ruský prezident Vladimir Putin.

Stejné astrologické znamení – Váhy – mají v horoskopu nadepsáno hvězdy moderního šoubyznysu: herci Brigitte Bardotová, Christopher Reeve (představitel Supermana), Michael Douglas (ztělesnil chamtivého byznysmena ve filmu Wall Street) a Kate Winslet (osudová žena z dramatu Titanik). Pověstné místo na slunci získali taky zpěváci Sting a Bruce Springsteen, fotbalista Pelé, tenistka Martina Navrátilová a bojovník Jean-Claude Van Damme.

Speciálně v tuzemsku zabodovaly další spřízněné duše: cestovatel Emil Holub, písničkáři Jiří Suchý a Jan Nedvěd, zpěvák Václav Neckář, dostihový jezdec Josef Váňa, první československý ministr financí Alois Rašín (zahynul po atentátu) a prezident Miloš Zeman.

Horoskop na rok 2020, od dědičné slabosti k vysokým cílům

 • V lednu můžete prodloužit svůj život. Ale nesmíte tolik namáhat svůj nejcitlivější orgán (vizte rodinnou anamnézu).
 • V únoru máte unavené oči a podceňujete sluch. S nejbližším člověkem podnikněte „černou hodinku” – rozhovor potmě.
 • V březnu kontaminujete svůj organismus, což ale nemusí znamenat vážné problémy, pokud začnete pít čistou vodu.
 • V dubnu přerušíte spojení s přírodou. Přitom třeba takové květiny na okenních parapetech dodají člověku elán!
 • V květnu odbouráte drobné předsudky, kterými doposud trpíte (ačkoli jinak patříte mezi dobré lidi, zatím vás však blokují stereotypy).
 • V červnu vyjdete štěstěně naproti, pokud nabídnete nemocnici, že daruje krev. Ve špitále potkáte více lidí, než „jenom“ marody :-).
 • V červenci potřebujete početnější dětskou společnost, smích a hry, podobně jako květinám během léta chybí vláha!
 • V srpnu vás cynicky využívá zbabělý člověk. Nadešla ideální doba pro obranu, protože v následujícím měsíci budete mít horší starosti.
 • V září vás zkusí zmanipulovat a ovládnout sadista. Samostatně bohužel obranu nezvládnete, potřebujete spojence.
 • V říjnu dostanete podnikatelskou příležitost, která přichází jednou za život. Souvisí s potravinářským průmyslem.
 • V listopadu bude narušená vaše intimní zóna. Zůstaňme obezřetní, ale v cizinci najdete spojence, nebezpečí přijde odjinud.
 • V prosinci prožijete mimořádně plodné a produktivní období. K vysokým cílům můžete zamířit právě nyní!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno